Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

19 Eylül'deki Sağlık Bakanlığı Engelli Sınav tarihi 13 Kasım 2010 tarihine ertelendi,

13 Kasım 2010 tarihinde yapılan sınavın soru ve cevapları şuradadır TIKLAYIN Özürlü Personel Alım Sınav Tarihi Hakkında Sağlık Bakanlığı'nca yapılan resmi açıklama aşağıdaki gibidir. T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Personel Genel Müdürlüğü Sayı : B.10.0.PER.0.12.00.16/ Konu : Özürlü Personel Alımı Sınavı Hk. …………………….VALİLİĞİNE

Konuyu değerlendir: 19 Eylül'deki Sağlık Bakanlığı Engelli Sınav tarihi 13 Kasım 2010 tarihine ertelendi,

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 13601 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010

19 Eylül'deki Sağlık Bakanlığı Engelli Sınav tarihi 13 Kasım 2010 tarihine ertelendi,

Sponsorlu Bağlantılar

13 Kasım 2010 tarihinde yapılan sınavın soru ve cevapları şuradadır TIKLAYIN

Özürlü Personel Alım Sınav Tarihi Hakkında Sağlık Bakanlığı'nca yapılan resmi açıklama aşağıdaki gibidir.
    T.C.
    SAĞLIK BAKANLIĞI
    Personel Genel Müdürlüğü
    Sayı : B.10.0.PER.0.12.00.16/
    Konu : Özürlü Personel Alımı Sınavı Hk.

…………………….VALİLİĞİNE
    (İl Sağlık Müdürlüğü)

İlgi : 06.09.2010 tarihli ve 213769 sayılı yazımız.

30.06.2010 tarih ve 161758 sayılı Bakanlık Onayı ile 19.09.2010 tarihinde yapılacağı açıklanan özürlü personel alımı sınavlarının; sınav teknolojisi, salon ve refakatçi temini, değişik unvanlı özür gruplarının öğrenim düzeyine göre soru ve cevaplar ile sınav kılavuzlarının hazırlanması ve sınavların tüm illerde yapılabilmesi bakımından, daha donanımlı bulunan ve kanunla kurulu sınav merkezi olan Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nce yapılması ile sınav tarihi ile diğer hususların anılan Bakanlık ve Bakanlığımız arasında yapılacak protokolle belirlenmesinin, 31.08.2010 tarihli ve 206154 sayılı Bakanlık Makamı Onayı ile uygun görüldüğü ilgi yazımız ile bildirilmiştir.
    Milli Eğitim Bakanlığı ile Bakanlığımız arasında söz konusu protokol 24.09.2010 tarihinde imzalanmıştır.
    Buna göre;
    1- Sınav uygulama duyurusunun, 01.10.2010 tarihinde http://www.meb.gov.tr internet adresinde yayımlanması,
    2- Adaylara ait Sınav Giriş Belgelerinin, 03.11.2010 tarihinde http://www.meb.gov.tr internet adresinde ilan edilmesi,
    3- Sınav Giriş Belgelerinin, 03.11.2010-10.11.2010 tarihleri içerisinde İl Sağlık Müdürlüklerince üzerine fotoğraf yapıştırıldıktan sonra onaylanarak adaylara verilmesi,
    4- Sınavın, 13.11.2010 Cumartesi saat 10.30’da 81 il merkezinde yapılması,
    5- Sınav sorularının ve cevap anahtarının, 15.11.2010 tarihinde http://www.meb.gov.tr internet adresinde yayımlanması,
    6- Sınav sonuç bilgilerinin, 10.12.2010 tarihinde http://www.meb.gov.tr internet adresinde yayımlanması,
    7- Adayların, sınava fotoğraflı sınav giriş kartı ve özel kimlik belgelerinden herhangi birini (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) sınava girerken yanlarında bulundurmalarının sağlanması,
    Hususları hüküm altına alınmıştır.
    Bu çerçevede, Sağlık Bakanlığı Taşra Teşkilatı Kadrolarına 2010 Yılı Açıktan Özürlü Personel Alımı Sınav Kılavuzunda değişiklikler yapılmış olup sınav ile ilgili usul ve esaslar Bakanlığımızın http://personel.saglik.gov.tr internet adresinde yayımlanan sınav kılavuzunda açıklanmıştır. İlgili personel ve sınava müracaat eden adayların sınav kılavuzunda belirtilen usul ve esaslara uymaları gerekmektedir.
    Bilgilerinizi ve yukarıda belirtilen hususların ilgili personel ile sınava müracaat eden adaylara duyurulması hususunda gereğini önemle rica ederim.

Hikmet ÇOLAK
    Bakan a.
    Genel Müdür V.

2. 03.Eylül.2010, 09:32
    Sponsorlu Bağlantılar

13 Kasım 2010 tarihinde yapılan sınavın soru ve cevapları şuradadır TIKLAYIN

Özürlü Personel Alım Sınav Tarihi Hakkında Sağlık Bakanlığı'nca yapılan resmi açıklama aşağıdaki gibidir.
    T.C.
    SAĞLIK BAKANLIĞI
    Personel Genel Müdürlüğü
    Sayı : B.10.0.PER.0.12.00.16/
    Konu : Özürlü Personel Alımı Sınavı Hk.

…………………….VALİLİĞİNE
    (İl Sağlık Müdürlüğü)

İlgi : 06.09.2010 tarihli ve 213769 sayılı yazımız.

30.06.2010 tarih ve 161758 sayılı Bakanlık Onayı ile 19.09.2010 tarihinde yapılacağı açıklanan özürlü personel alımı sınavlarının; sınav teknolojisi, salon ve refakatçi temini, değişik unvanlı özür gruplarının öğrenim düzeyine göre soru ve cevaplar ile sınav kılavuzlarının hazırlanması ve sınavların tüm illerde yapılabilmesi bakımından, daha donanımlı bulunan ve kanunla kurulu sınav merkezi olan Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nce yapılması ile sınav tarihi ile diğer hususların anılan Bakanlık ve Bakanlığımız arasında yapılacak protokolle belirlenmesinin, 31.08.2010 tarihli ve 206154 sayılı Bakanlık Makamı Onayı ile uygun görüldüğü ilgi yazımız ile bildirilmiştir.
    Milli Eğitim Bakanlığı ile Bakanlığımız arasında söz konusu protokol 24.09.2010 tarihinde imzalanmıştır.
    Buna göre;
    1- Sınav uygulama duyurusunun, 01.10.2010 tarihinde http://www.meb.gov.tr internet adresinde yayımlanması,
    2- Adaylara ait Sınav Giriş Belgelerinin, 03.11.2010 tarihinde http://www.meb.gov.tr internet adresinde ilan edilmesi,
    3- Sınav Giriş Belgelerinin, 03.11.2010-10.11.2010 tarihleri içerisinde İl Sağlık Müdürlüklerince üzerine fotoğraf yapıştırıldıktan sonra onaylanarak adaylara verilmesi,
    4- Sınavın, 13.11.2010 Cumartesi saat 10.30’da 81 il merkezinde yapılması,
    5- Sınav sorularının ve cevap anahtarının, 15.11.2010 tarihinde http://www.meb.gov.tr internet adresinde yayımlanması,
    6- Sınav sonuç bilgilerinin, 10.12.2010 tarihinde http://www.meb.gov.tr internet adresinde yayımlanması,
    7- Adayların, sınava fotoğraflı sınav giriş kartı ve özel kimlik belgelerinden herhangi birini (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) sınava girerken yanlarında bulundurmalarının sağlanması,
    Hususları hüküm altına alınmıştır.
    Bu çerçevede, Sağlık Bakanlığı Taşra Teşkilatı Kadrolarına 2010 Yılı Açıktan Özürlü Personel Alımı Sınav Kılavuzunda değişiklikler yapılmış olup sınav ile ilgili usul ve esaslar Bakanlığımızın http://personel.saglik.gov.tr internet adresinde yayımlanan sınav kılavuzunda açıklanmıştır. İlgili personel ve sınava müracaat eden adayların sınav kılavuzunda belirtilen usul ve esaslara uymaları gerekmektedir.
    Bilgilerinizi ve yukarıda belirtilen hususların ilgili personel ile sınava müracaat eden adaylara duyurulması hususunda gereğini önemle rica ederim.

Hikmet ÇOLAK
    Bakan a.
    Genel Müdür V.

Twitter Facebook Google+
  3. DELİ BEKİR
    03.Eylül.2010, 10:44
    şimdi sınav taa 13 kasıma mı ertelenmiş.
  4. 03.Eylül.2010, 10:44
    DELİ BEKİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DELİ BEKİR
    Misafir
    şimdi sınav taa 13 kasıma mı ertelenmiş.
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    İyi ya işte başvuran arkadaşlar sınava daha iyi hazırlanırlar
  6. 03.Eylül.2010, 10:48
    İyi ya işte başvuran arkadaşlar sınava daha iyi hazırlanırlar
  7. !!!Periler Ülkesi!!!
    03.Eylül.2010, 19:49
    şaşırdım.niye ertelenmişki?
  8. 03.Eylül.2010, 19:49
    !!!Periler Ülkesi!!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    !!!Periler Ülkesi!!!
    Misafir
    şaşırdım.niye ertelenmişki?
  9. Cemalettin Şimşek
    03.Eylül.2010, 21:42
    Neyse sınava biraz daha çalışmış olursunuz.
  10. 03.Eylül.2010, 21:42
    Cemalettin Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cemalettin Şimşek
    Misafir
    Neyse sınava biraz daha çalışmış olursunuz.
  11. * Issız__Şehir*
    04.Eylül.2010, 10:58
    Çalıştığım yeter benim.Biraz dinlenecem.
  12. 04.Eylül.2010, 10:58
    * Issız__Şehir* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    * Issız__Şehir*
    Misafir
    Çalıştığım yeter benim.Biraz dinlenecem.
  13. !!!Periler Ülkesi!!!
    06.Eylül.2010, 09:43
    bu tarih kesinmi arkadaşlar resmiyet kazandımı?
  14. 06.Eylül.2010, 09:43
    !!!Periler Ülkesi!!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    !!!Periler Ülkesi!!!
    Misafir
    bu tarih kesinmi arkadaşlar resmiyet kazandımı?
  15. DELİ BEKİR
    06.Eylül.2010, 22:00
    bu belirsizlik öldürecek beni
  16. 06.Eylül.2010, 22:00
    DELİ BEKİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DELİ BEKİR
    Misafir
    bu belirsizlik öldürecek beni
  17. Üyelik tarihi
    Haziran.2010

Sağlık Bakanlığı özürlü personel alımı sınavı ertelendi

Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü, 'Özürlü Personel Alımı Sınavı'nın Milli Eğitim Bakanlığı'na (MEB) yaptırılması konusunda bir duyuru yayımladı. Açıklamada daha önce 19 Eylül'de yapılacağı açıklanan sınavın tarihinin iki bakanlık arasında yapılacak porotokol sonrası kamuoyuna açıklanacağı belirtildi.

Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Bakanlık onayı ile 19 Eylül'de yapılacağı açıklanan özürlü personel alımı sınavlarının; sınav teknolojisi, salon ve refakatçi temini, değişik unvanlı özür gruplarının öğrenim düzeyine göre soru ve cevaplar ile sınav kılavuzların hazırlanması ve sınavların tüm illerde yapılabilmesi bakımından, daha donanımlı bulunan ve kanunla kurulu sınav merkezi olan Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü'nce yapılması kararlaştırıldı. Sınav tarihi ile diğer hususlar Milli Eğitim Bakanlığı ve Bakanlığımız arasında yapılacak protokolle belirlendikten sonra internet adresinden ilan edilecektir." denildi.

(CİHAN)

kaynak
  18. 07.Eylül.2010, 10:21
    Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü, 'Özürlü Personel Alımı Sınavı'nın Milli Eğitim Bakanlığı'na (MEB) yaptırılması konusunda bir duyuru yayımladı. Açıklamada daha önce 19 Eylül'de yapılacağı açıklanan sınavın tarihinin iki bakanlık arasında yapılacak porotokol sonrası kamuoyuna açıklanacağı belirtildi.

Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Bakanlık onayı ile 19 Eylül'de yapılacağı açıklanan özürlü personel alımı sınavlarının; sınav teknolojisi, salon ve refakatçi temini, değişik unvanlı özür gruplarının öğrenim düzeyine göre soru ve cevaplar ile sınav kılavuzların hazırlanması ve sınavların tüm illerde yapılabilmesi bakımından, daha donanımlı bulunan ve kanunla kurulu sınav merkezi olan Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü'nce yapılması kararlaştırıldı. Sınav tarihi ile diğer hususlar Milli Eğitim Bakanlığı ve Bakanlığımız arasında yapılacak protokolle belirlendikten sonra internet adresinden ilan edilecektir." denildi.

(CİHAN)

kaynak
  19. uğur böceğim
    07.Eylül.2010, 10:50
    Sponsorlu Bağlantılar

Yine kesin bir tarih belirtilmemiş.
  20. 07.Eylül.2010, 10:50
    uğur böceğim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uğur böceğim
    Misafir
    Sponsorlu Bağlantılar

Yine kesin bir tarih belirtilmemiş.

Git 123 Sonuncu