Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Engelliler Yarı Olimpik Havuzunun Yapımı Bitti

http://images.cafesiyaset.com/photos/303851527.jpg Kahramanmaraş Belediyesi tarafından Belediye Spor Kompleksi içerisine yapılan engelliler yarı olimpik yüzme havuzu tamamlandı. Havuz içerisinde eğitim, çırpınma, anne-bebe havuzu ve engelliler için rehabilitasyon salonu, sağlık odası ve çok amaçlı eğitim salonu bulunuyor. Tesisi Kahramanmaraş'a kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, "Şehrimize yakışır, her türlü imkânın düşünüldüğü bir

Konuyu değerlendir: Engelliler Yarı Olimpik Havuzunun Yapımı Bitti

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1238 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar

Engelliler Yarı Olimpik Havuzunun Yapımı Bitti

Sponsorlu Bağlantılar

Kahramanmaraş Belediyesi tarafından Belediye Spor Kompleksi içerisine yapılan engelliler yarı olimpik yüzme havuzu tamamlandı.

Havuz içerisinde eğitim, çırpınma, anne-bebe havuzu ve engelliler için rehabilitasyon salonu, sağlık odası ve çok amaçlı eğitim salonu bulunuyor.

Tesisi Kahramanmaraş'a kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, "Şehrimize yakışır, her türlü imkânın düşünüldüğü bir tesis yapmanın gururunu yaşıyoruz. Kendi imkânlarımızla yaptığımız tesisi engelli vatandaşlarımızın hizmetine sunduk." dedi.

Engelliler Olimpik Yüzme Havuzu, 21-22 Eylül tarihlerinde Kahramanmaraş'ta organize edilecek Bedensel Engelliler Türkiye Şampiyonası'na ev sahipliği yapacak.

kaynak
  2. 03.Eylül.2010, 02:00
    Sponsorlu Bağlantılar

Kahramanmaraş Belediyesi tarafından Belediye Spor Kompleksi içerisine yapılan engelliler yarı olimpik yüzme havuzu tamamlandı.

Havuz içerisinde eğitim, çırpınma, anne-bebe havuzu ve engelliler için rehabilitasyon salonu, sağlık odası ve çok amaçlı eğitim salonu bulunuyor.

Tesisi Kahramanmaraş'a kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, "Şehrimize yakışır, her türlü imkânın düşünüldüğü bir tesis yapmanın gururunu yaşıyoruz. Kendi imkânlarımızla yaptığımız tesisi engelli vatandaşlarımızın hizmetine sunduk." dedi.

Engelliler Olimpik Yüzme Havuzu, 21-22 Eylül tarihlerinde Kahramanmaraş'ta organize edilecek Bedensel Engelliler Türkiye Şampiyonası'na ev sahipliği yapacak.

kaynak
    Twitter Facebook Google+