Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Şehit ve Vazife Malûlü iken Ölenlerin Çocuklarına Eğitim Yardımı İçin Başvuru sü...

Şehit ve vazife malûlü iken ölenlerin yetim çocuklarına verilecek yıllık öğrenim yardımı için başvuru süresi başlamış bulunuyor. Yılda bir kez için verilen bu yardım için hak sahiplerinin 1 Eylül-31 Aralık tarihleri arasında ve ilgili eğitim öğretim yılında öğrenci olduklarını gösterir belge ile Emekli Sandığı’na müracaat etmeleri gerekiyor. Şehit ve ölen vazife malûllerinin yetim çocuklarından olup 2010-2011 Eğitim - Öğretim dönemi için bu yardımlardan yararlanmak için söz konusu

Konuyu değerlendir: Şehit ve Vazife Malûlü iken Ölenlerin Çocuklarına Eğitim Yardımı İçin Başvuru sü...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2123 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar

Şehit ve Vazife Malûlü iken Ölenlerin Çocuklarına Eğitim Yardımı İçin Başvuru sü...

Şehit ve vazife malûlü iken ölenlerin yetim çocuklarına verilecek yıllık öğrenim yardımı için başvuru süresi başlamış bulunuyor.

Yılda bir kez için verilen bu yardım için hak sahiplerinin 1 Eylül-31 Aralık tarihleri arasında ve ilgili eğitim öğretim yılında öğrenci olduklarını gösterir belge ile Emekli Sandığı’na müracaat etmeleri gerekiyor.

Şehit ve ölen vazife malûllerinin yetim çocuklarından olup 2010-2011 Eğitim - Öğretim dönemi için bu yardımlardan yararlanmak için söz konusu öğretim yılında öğrenci olduklarına ilişkin olarak okullarından alacakları belge ile 2010 yılı sonuna kadar başvuranlardan ilköğretim öğrencisi olanlarına yıllık 892 TL’nin, lise öğrencisi olanlarına yıllık bin 338 TL’nin, yükseköğrenim öğrencisi olanlarına yıllık bin 783 TL’nin toptan olarak ödenmesi gerekiyor. Bu ödemelerden vergi ve diğer kesintiler yapılmıyor.

kaynak
  2. 02.Eylül.2010, 16:29
    Şehit ve vazife malûlü iken ölenlerin yetim çocuklarına verilecek yıllık öğrenim yardımı için başvuru süresi başlamış bulunuyor.

Yılda bir kez için verilen bu yardım için hak sahiplerinin 1 Eylül-31 Aralık tarihleri arasında ve ilgili eğitim öğretim yılında öğrenci olduklarını gösterir belge ile Emekli Sandığı’na müracaat etmeleri gerekiyor.

Şehit ve ölen vazife malûllerinin yetim çocuklarından olup 2010-2011 Eğitim - Öğretim dönemi için bu yardımlardan yararlanmak için söz konusu öğretim yılında öğrenci olduklarına ilişkin olarak okullarından alacakları belge ile 2010 yılı sonuna kadar başvuranlardan ilköğretim öğrencisi olanlarına yıllık 892 TL’nin, lise öğrencisi olanlarına yıllık bin 338 TL’nin, yükseköğrenim öğrencisi olanlarına yıllık bin 783 TL’nin toptan olarak ödenmesi gerekiyor. Bu ödemelerden vergi ve diğer kesintiler yapılmıyor.

kaynak
    Twitter Facebook Google+
  3. DELİ BEKİR
    02.Eylül.2010, 18:08
    yetimlere sahip çıkmak gerek.
  4. 02.Eylül.2010, 18:08
    DELİ BEKİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DELİ BEKİR
    Misafir
    yetimlere sahip çıkmak gerek.