Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Nevşehir Üniversitesi'nde Yaklaşık 8 Bin Öğrenci Eğitim Alacak

Nevşehir Üniversitesi öğrenci kayıtları 31 Ağustos günü itibari ile başladı. Nevşehir Üniversitesi'ne 2010-2011 eğitim öğretim yılı için bu yıl yaklaşık 3 bin öğrenci kayıt yaptırmaya hak kazandı. Nevşehir Üniversitesi'nde merkez yerleşke içindeki Rektörlük binası B blokta başlayan kayıtların ilk gününde ön kayıtlarını yaptıran öğrenciler üniversitenin çeşitli fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarına kesin kayıtlarını yaptıracak. Kayıtların ilk gününde Turizm

Konuyu değerlendir: Nevşehir Üniversitesi'nde Yaklaşık 8 Bin Öğrenci Eğitim Alacak

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1382 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar

Nevşehir Üniversitesi'nde Yaklaşık 8 Bin Öğrenci Eğitim Alacak

Nevşehir Üniversitesi öğrenci kayıtları 31 Ağustos günü itibari ile başladı.

Nevşehir Üniversitesi'ne 2010-2011 eğitim öğretim yılı için bu yıl yaklaşık 3 bin öğrenci kayıt yaptırmaya hak kazandı.

Nevşehir Üniversitesi'nde merkez yerleşke içindeki Rektörlük binası B blokta başlayan kayıtların ilk gününde ön kayıtlarını yaptıran öğrenciler üniversitenin çeşitli fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarına kesin kayıtlarını yaptıracak.

Kayıtların ilk gününde Turizm Fakültesi, Semra ve Vefa Küçük Sağlık Yüksekokulu, İnce kara Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunun kayıt yapıldığı Nevşehir Üniversitesi'nde 1-2 Eylül'de Fen Edebiyat Fakültesi, Gülşehir Meslek Yüksekokulu, Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulu, 3 Eylül'de İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hacıbektaş Meslek Yüksekokulu, Avanos Meslek Yüksekokul, 6 Eylül'de İkdisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Meslek Yüksekokulu, Hacıbektaş Veli Meslek Yüksekokulu, kayıtların son günü olan 7 Eylül'de ise Meslek Yüksekokulunun kayıtlarının yanı sıra bütün fakülte, yüksekokullar, meslek yüksekokullarının mazeret kayıtları yapılacak.

Kayıt sırasında engelli öğrencilere de çeşitli kolaylıklar sağlanacak.

Üniversiteye kayıt yaptıracak engelli öğrencilere talep etmeleri halinde, Nevşehir Otobüs Terminali ile Nevşehir Üniversitesi arasındaki ulaşımlarını sağlamak üzere özel araç tahsis edilecek. Ayrıca engelli öğrencilere kayıt sırası önceliği tanınacak.

Kayıtlar 7 Eylül 2010 Salı günü sona erecek.

(nevsehir.edu.tr)
  2. 02.Eylül.2010, 01:58
    Nevşehir Üniversitesi öğrenci kayıtları 31 Ağustos günü itibari ile başladı.

Nevşehir Üniversitesi'ne 2010-2011 eğitim öğretim yılı için bu yıl yaklaşık 3 bin öğrenci kayıt yaptırmaya hak kazandı.

Nevşehir Üniversitesi'nde merkez yerleşke içindeki Rektörlük binası B blokta başlayan kayıtların ilk gününde ön kayıtlarını yaptıran öğrenciler üniversitenin çeşitli fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarına kesin kayıtlarını yaptıracak.

Kayıtların ilk gününde Turizm Fakültesi, Semra ve Vefa Küçük Sağlık Yüksekokulu, İnce kara Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunun kayıt yapıldığı Nevşehir Üniversitesi'nde 1-2 Eylül'de Fen Edebiyat Fakültesi, Gülşehir Meslek Yüksekokulu, Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulu, 3 Eylül'de İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hacıbektaş Meslek Yüksekokulu, Avanos Meslek Yüksekokul, 6 Eylül'de İkdisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Meslek Yüksekokulu, Hacıbektaş Veli Meslek Yüksekokulu, kayıtların son günü olan 7 Eylül'de ise Meslek Yüksekokulunun kayıtlarının yanı sıra bütün fakülte, yüksekokullar, meslek yüksekokullarının mazeret kayıtları yapılacak.

Kayıt sırasında engelli öğrencilere de çeşitli kolaylıklar sağlanacak.

Üniversiteye kayıt yaptıracak engelli öğrencilere talep etmeleri halinde, Nevşehir Otobüs Terminali ile Nevşehir Üniversitesi arasındaki ulaşımlarını sağlamak üzere özel araç tahsis edilecek. Ayrıca engelli öğrencilere kayıt sırası önceliği tanınacak.

Kayıtlar 7 Eylül 2010 Salı günü sona erecek.

(nevsehir.edu.tr)
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Hatırlamışken bızde kaydımızı yapalım
  4. 02.Eylül.2010, 03:37
    Hatırlamışken bızde kaydımızı yapalım