Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

10 bin vekil öğretmen alınacak

Kopya iddialarıyla atamaların ertelenmesi Milli Eğitim'i başka formüle yöneltti. Hukuki süreç öğretim yılına uzarsa 10 bin vekil öğretmen göreve başlayacak. Safure CANTÜRK / 01 Eylül 2010, Çarşamba - 09:11 Yüksek Öğretim Kurumu'nun ön soruşturmasında KPSS'de kopyayı işaret etmesi ile dün yapılacak 30 bin öğretmen atamasını erteleyen Milli Eğitim Bakanlığı, sürecin uzaması ihtimaline karşı B planı üzerinde çalışıyor. 2010-2011 eğitim-öğretim yılı için ilk etapta acil olan yaklaşık 40 bin

Konuyu değerlendir: 10 bin vekil öğretmen alınacak

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1298 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul

10 bin vekil öğretmen alınacak

Sponsorlu Bağlantılar

Kopya iddialarıyla atamaların ertelenmesi Milli Eğitim'i başka formüle yöneltti. Hukuki süreç öğretim yılına uzarsa 10 bin vekil öğretmen göreve başlayacak.

Safure CANTÜRK / 01 Eylül 2010, Çarşamba - 09:11

Yüksek Öğretim Kurumu'nun ön soruşturmasında KPSS'de kopyayı işaret etmesi ile dün yapılacak 30 bin öğretmen atamasını erteleyen Milli Eğitim Bakanlığı, sürecin uzaması ihtimaline karşı B planı üzerinde çalışıyor. 2010-2011 eğitim-öğretim yılı için ilk etapta acil olan yaklaşık 40 bin öğretmen açığı bulunan Bakanlık, vekil öğretmenleri göreve çağırmaya hazırlanıyor. Savcılığın, soruşturmasının sonucuna göre atama tarihini yeniden belirleyecek olan Bakanlık, atanacak öğretmen sayısının 3'te 1'i kadar vekil öğretmenle ihtiyacı giderecek.

Takvim - Anasayfa
  2. 01.Eylül.2010, 10:14
    Sponsorlu Bağlantılar

Kopya iddialarıyla atamaların ertelenmesi Milli Eğitim'i başka formüle yöneltti. Hukuki süreç öğretim yılına uzarsa 10 bin vekil öğretmen göreve başlayacak.

Safure CANTÜRK / 01 Eylül 2010, Çarşamba - 09:11

Yüksek Öğretim Kurumu'nun ön soruşturmasında KPSS'de kopyayı işaret etmesi ile dün yapılacak 30 bin öğretmen atamasını erteleyen Milli Eğitim Bakanlığı, sürecin uzaması ihtimaline karşı B planı üzerinde çalışıyor. 2010-2011 eğitim-öğretim yılı için ilk etapta acil olan yaklaşık 40 bin öğretmen açığı bulunan Bakanlık, vekil öğretmenleri göreve çağırmaya hazırlanıyor. Savcılığın, soruşturmasının sonucuna göre atama tarihini yeniden belirleyecek olan Bakanlık, atanacak öğretmen sayısının 3'te 1'i kadar vekil öğretmenle ihtiyacı giderecek.

Takvim - Anasayfa
    Twitter Facebook Google+