Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Sitemizdeki Hata ve Eksiklikleri Buraya Yazınız

Değerli Üyelerimiz, Sitemiz yeni kuruldu malumunuz.Bu ilk dönemlerde bizim göremediğimiz, sizin gördüğünüz bazı eksikliklerimiz,hatalarımız olabilir. Forumda yaşadığınız aksaklıkları bu konu altına yazarsanız düzeltmeye çalışırız.Buraya mesaj yazmaktan çekinmeyiniz. Sevgi ve saygılar.

Git 123 Sonuncu

Konuyu değerlendir: Sitemizdeki Hata ve Eksiklikleri Buraya Yazınız

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4234 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara

Sitemizdeki Hata ve Eksiklikleri Buraya Yazınız

Değerli Üyelerimiz,
    Sitemiz yeni kuruldu malumunuz.Bu ilk dönemlerde bizim göremediğimiz, sizin gördüğünüz bazı eksikliklerimiz,hatalarımız olabilir. Forumda yaşadığınız aksaklıkları bu konu altına yazarsanız düzeltmeye çalışırız.Buraya mesaj yazmaktan çekinmeyiniz.
    Sevgi ve saygılar.
  2. 28.Haziran.2010, 22:41
    Değerli Üyelerimiz,
    Sitemiz yeni kuruldu malumunuz.Bu ilk dönemlerde bizim göremediğimiz, sizin gördüğünüz bazı eksikliklerimiz,hatalarımız olabilir. Forumda yaşadığınız aksaklıkları bu konu altına yazarsanız düzeltmeye çalışırız.Buraya mesaj yazmaktan çekinmeyiniz.
    Sevgi ve saygılar.
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010

farkınız olmalı

biraz daha gelişmesi lazım
  4. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Lodos önceki forumda olduğu gibi, son yazılan 10-15 mesaj görünse bence güzel olur.
  5. 29.Haziran.2010, 09:39
    Lodos önceki forumda olduğu gibi, son yazılan 10-15 mesaj görünse bence güzel olur.
  6. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    prenses Nickli Üyeden Alıntı
    lodos önceki forumda olduğu gibi, son yazılan 10-15 mesaj görünse bence güzel olur.
    aynen katiliyorum
  7. 29.Haziran.2010, 10:20
    prenses Nickli Üyeden Alıntı
    lodos önceki forumda olduğu gibi, son yazılan 10-15 mesaj görünse bence güzel olur.
    aynen katiliyorum
  8. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Bahsedilen tarzda son konular eklentisi ekleyeceğiz.Teşekkürler.
  9. 29.Haziran.2010, 10:55
    Bahsedilen tarzda son konular eklentisi ekleyeceğiz.Teşekkürler.
  10. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur
    Sanki bana mı öyle geliyor yoksa öyle mi olması gerek yaa aklım gönderme saatine takıldı saat bozuk gibime geliyor son gönderme saati şuan 15:43 ama böyle göstermiyor acaba neden ?
  11. 29.Haziran.2010, 14:42
    Sanki bana mı öyle geliyor yoksa öyle mi olması gerek yaa aklım gönderme saatine takıldı saat bozuk gibime geliyor son gönderme saati şuan 15:43 ama böyle göstermiyor acaba neden ?
  12. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul
    yeni kayıtlı üyelerin "Full WYSIWYG Editörü" ve pm geldiğinde açılan popup uyarı penceresi, Haftanın ilk günü "Pazartesi" ayarlarıyla birlikte üye olmaları, ben profilimden o ayarı çektim herkez ayarı bilmeyebilir
    bilginize
    Konu Farklı tarafından (29.Haziran.2010 Saat 16:18 ) değiştirilmiştir.
  13. 29.Haziran.2010, 16:12
    yeni kayıtlı üyelerin "Full WYSIWYG Editörü" ve pm geldiğinde açılan popup uyarı penceresi, Haftanın ilk günü "Pazartesi" ayarlarıyla birlikte üye olmaları, ben profilimden o ayarı çektim herkez ayarı bilmeyebilir
    bilginize
  14. KARDELEN
    01.Temmuz.2010, 19:05
    Forum kategorilerin açıklamalarındaki yazının rengi biraz daha siyah olabilir zor okunuyor.

Mesaj yazan üyelerin nikcleri ve hangi konuya yazdıysa hem ana sayfada zor okunuyor hemde yeni mesajları tıkladığımızda yine üyelerin nickleri çok açık yazılı.

Ayrıca online olan üyelerin avatarındaki yeşil ışık biraz daha koyu yeşil ve dairesi büyük olursa daha güzel olur.
  15. 01.Temmuz.2010, 19:05
    KARDELEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    KARDELEN
    Misafir
    Forum kategorilerin açıklamalarındaki yazının rengi biraz daha siyah olabilir zor okunuyor.

Mesaj yazan üyelerin nikcleri ve hangi konuya yazdıysa hem ana sayfada zor okunuyor hemde yeni mesajları tıkladığımızda yine üyelerin nickleri çok açık yazılı.

Ayrıca online olan üyelerin avatarındaki yeşil ışık biraz daha koyu yeşil ve dairesi büyük olursa daha güzel olur.
  16. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur
    Ohh bee forum saati düzelmiş Şuan 15:03
  17. 07.Temmuz.2010, 14:03
    Ohh bee forum saati düzelmiş Şuan 15:03
  18. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Sevgili Lodos profilimizdeki ziyaretçi mesajlarında saat olmadığı için arkadaşlarımızın mesajları ne zaman yazdıklarını bilemiyoruz. Bu bölümde saat olursa bence güzel olur.
  19. 07.Temmuz.2010, 16:15
    Sevgili Lodos profilimizdeki ziyaretçi mesajlarında saat olmadığı için arkadaşlarımızın mesajları ne zaman yazdıklarını bilemiyoruz. Bu bölümde saat olursa bence güzel olur.

Git 123 Sonuncu