Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

İşkura gitmeden internetten kayıt olabilirsiniz [ Bilgi ]

İşkur'un sitesine girerek engelli kaydınızı yaptırabilir,kişisel bilgilerinizi güncelleyebilir,engellilere yönelik iş başvurusunu İşkura gitmeden yapabilirsiniz. İŞKUR KAYIT İÇİN TIKLAYIN Verdiğim linke tıkladığınız da karşınıza ''GENEL KOŞULLAR'' bölümü çıkacak bu şartları kabul ettiğinizi yazının altında yeralan ''Okudum/Kabul ediyorum'' bölümünü tıkladıktan sonra karşınıza üyelik bilgileri için http://img70.imageshack.us/img70/9500/ikurnu3.jpg

Konuyu değerlendir: İşkura gitmeden internetten kayıt olabilirsiniz [ Bilgi ]

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 8923 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara

İşkura gitmeden internetten kayıt olabilirsiniz [ Bilgi ]

Sponsorlu Bağlantılar

İşkur'un sitesine girerek engelli kaydınızı yaptırabilir,kişisel bilgilerinizi güncelleyebilir,engellilere yönelik iş başvurusunu İşkura gitmeden yapabilirsiniz.

İŞKUR KAYIT İÇİN TIKLAYIN

Verdiğim linke tıkladığınız da karşınıza ''GENEL KOŞULLAR'' bölümü çıkacak bu şartları kabul ettiğinizi yazının altında yeralan ''Okudum/Kabul ediyorum'' bölümünü tıkladıktan sonra karşınıza üyelik bilgileri için

yukarda ki bu başlık çıkacak bu bölümü doldurarak eski kaydınız varsa o kayıt bilgileriniz gelecek yoksa yeni üyelik kaydı yapacaksınız.

Son olarak engel durumunuzu kanıtlayan raporu 15 gün içinde götürmeniz gerektiğine dair bir uyarı var bunun içinde raporu posta yoluyla iadeli taahhütlü gönderebilirsiniz
  2. 29.Ağustos.2010, 22:55
    Sponsorlu Bağlantılar

İşkur'un sitesine girerek engelli kaydınızı yaptırabilir,kişisel bilgilerinizi güncelleyebilir,engellilere yönelik iş başvurusunu İşkura gitmeden yapabilirsiniz.

İŞKUR KAYIT İÇİN TIKLAYIN

Verdiğim linke tıkladığınız da karşınıza ''GENEL KOŞULLAR'' bölümü çıkacak bu şartları kabul ettiğinizi yazının altında yeralan ''Okudum/Kabul ediyorum'' bölümünü tıkladıktan sonra karşınıza üyelik bilgileri için

yukarda ki bu başlık çıkacak bu bölümü doldurarak eski kaydınız varsa o kayıt bilgileriniz gelecek yoksa yeni üyelik kaydı yapacaksınız.

Son olarak engel durumunuzu kanıtlayan raporu 15 gün içinde götürmeniz gerektiğine dair bir uyarı var bunun içinde raporu posta yoluyla iadeli taahhütlü gönderebilirsiniz
    Twitter Facebook Google+