Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Elazığ’a İki Yeni Okul

http://www.kanaletv.com.tr/images/sonkullanici/okul.jpg Adalet Meslek Lisesi ve işitme engelli öğrencilere yönelik olarak eğitim verecek olan Özel Eğitim Meslek Lisesinin açılışına Bakanlıkça onay verildi. Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğünün Milli Eğitim Bakanlığına sunduğu Adalet Meslek Lisesi ve işitme engelli öğrencilere yönelik olarak eğitim verecek olan Özel Eğitim Meslek Lisesinin açılışına Bakanlıkça onay verildi. Yeni açılacak olan Adalet Meslek Lisesi Elazığ Merkez Ticaret

Konuyu değerlendir: Elazığ’a İki Yeni Okul

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1840 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar

Elazığ’a İki Yeni Okul

Sponsorlu Bağlantılar

Adalet Meslek Lisesi ve işitme engelli öğrencilere yönelik olarak eğitim verecek olan Özel Eğitim Meslek Lisesinin açılışına Bakanlıkça onay verildi.

Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğünün Milli Eğitim Bakanlığına sunduğu Adalet Meslek Lisesi ve işitme engelli öğrencilere yönelik olarak eğitim verecek olan Özel Eğitim Meslek Lisesinin açılışına Bakanlıkça onay verildi.

Yeni açılacak olan Adalet Meslek Lisesi Elazığ Merkez Ticaret Lisesi bünyesinde “Adalet Alanı, Zabit Katipliği ve İnfaz Koruma” dallarında İngilizce dil eğitimi ve 2 şubede 60 öğrenci kontenjanı ile bu yıl öğrenci almaya başlayacak.

Özel Eğitim Meslek Lisesi ise, İşitme Engelliler İlköğretim Okulundan mezun olan öğrenciler ile işitme engelli ortaöğretim öğrencilerine eğitim verecek.

2010-2011 eğitim-öğretim yılında açılacak olan bu iki yeni okulun Türkiye’deki her ilde bulunmadığından dolayı il dışından da öğrenci kaydı alınacak ve bu öğrencilere yatılılık hizmeti de sunulacak.

kaynak
  2. 28.Ağustos.2010, 17:54
    Sponsorlu Bağlantılar

Adalet Meslek Lisesi ve işitme engelli öğrencilere yönelik olarak eğitim verecek olan Özel Eğitim Meslek Lisesinin açılışına Bakanlıkça onay verildi.

Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğünün Milli Eğitim Bakanlığına sunduğu Adalet Meslek Lisesi ve işitme engelli öğrencilere yönelik olarak eğitim verecek olan Özel Eğitim Meslek Lisesinin açılışına Bakanlıkça onay verildi.

Yeni açılacak olan Adalet Meslek Lisesi Elazığ Merkez Ticaret Lisesi bünyesinde “Adalet Alanı, Zabit Katipliği ve İnfaz Koruma” dallarında İngilizce dil eğitimi ve 2 şubede 60 öğrenci kontenjanı ile bu yıl öğrenci almaya başlayacak.

Özel Eğitim Meslek Lisesi ise, İşitme Engelliler İlköğretim Okulundan mezun olan öğrenciler ile işitme engelli ortaöğretim öğrencilerine eğitim verecek.

2010-2011 eğitim-öğretim yılında açılacak olan bu iki yeni okulun Türkiye’deki her ilde bulunmadığından dolayı il dışından da öğrenci kaydı alınacak ve bu öğrencilere yatılılık hizmeti de sunulacak.

kaynak
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Sponsorlu Bağlantılar

Ne kadar guzel. Hayırlı olsun diyelim.. Bu tur okullar umarım zamanla tum illerde acılır..
  4. 28.Ağustos.2010, 20:37
    Sponsorlu Bağlantılar

Ne kadar guzel. Hayırlı olsun diyelim.. Bu tur okullar umarım zamanla tum illerde acılır..