Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Kısa,anlamsız ve yorum amacı taşımayan mesajlar

Sitemizde paylaşımların değer kazanabilmesi için aldığı yorumlar önemlidir. Bir mesajı anladığınızı belli etmek için "hımmmmmmmm" yazmak veya sadece gülümseme ":D" işareti koymak önem derecesi yüksek konuların kalitesini düşürmekte ve konuyu paylaşan arkadaşları kötü yönde etkilemektedir. Lütfen mizah bölümü dışındaki konulara daha özenli mesajlar yazalım, sırf kalabalık olsun, mesaj olsun diye yazmayalım. Sitenin bu tür mesajlara ihtiyacı yok. Bu konuya göstereceğiniz hassasiyetten ve

Git 12 Sonuncu

Konuyu değerlendir: Kısa,anlamsız ve yorum amacı taşımayan mesajlar

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2717 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010

Kısa,anlamsız ve yorum amacı taşımayan mesajlar

Sitemizde paylaşımların değer kazanabilmesi için aldığı yorumlar önemlidir.
    Bir mesajı anladığınızı belli etmek için "hımmmmmmmm" yazmak veya sadece gülümseme "" işareti koymak önem derecesi yüksek konuların kalitesini düşürmekte ve konuyu paylaşan arkadaşları kötü yönde etkilemektedir.
    Lütfen mizah bölümü dışındaki konulara daha özenli mesajlar yazalım, sırf kalabalık olsun, mesaj olsun diye yazmayalım. Sitenin bu tür mesajlara ihtiyacı yok.
    Bu konuya göstereceğiniz hassasiyetten ve anlayışdan dolayı teşekkür ederiz.
  2. 26.Ağustos.2010, 13:20
    Sitemizde paylaşımların değer kazanabilmesi için aldığı yorumlar önemlidir.
    Bir mesajı anladığınızı belli etmek için "hımmmmmmmm" yazmak veya sadece gülümseme "" işareti koymak önem derecesi yüksek konuların kalitesini düşürmekte ve konuyu paylaşan arkadaşları kötü yönde etkilemektedir.
    Lütfen mizah bölümü dışındaki konulara daha özenli mesajlar yazalım, sırf kalabalık olsun, mesaj olsun diye yazmayalım. Sitenin bu tür mesajlara ihtiyacı yok.
    Bu konuya göstereceğiniz hassasiyetten ve anlayışdan dolayı teşekkür ederiz.
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    BOLU
    Tabiya en azından bir cümle ile ifade edilebilir
    Konu BOLULU tarafından (26.Ağustos.2010 Saat 13:31 ) değiştirilmiştir. Sebep: harf eksik
  4. 26.Ağustos.2010, 13:31
    Tabiya en azından bir cümle ile ifade edilebilir
  5. doktor
    26.Ağustos.2010, 13:58
    engelsiz dünyam hangi sıfatla bu uyarıyı yapmaktasın onu merak ettim ikincisi illede bir uyarı gerekiyorsa yönetimin işidir bu
  6. 26.Ağustos.2010, 13:58
    doktor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doktor
    Misafir
    engelsiz dünyam hangi sıfatla bu uyarıyı yapmaktasın onu merak ettim ikincisi illede bir uyarı gerekiyorsa yönetimin işidir bu
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Engelsiz Dünyam rumuzlu üye olarak yönetim adına hareket ediyorum. Yönetim tarafından görevlendirildim. Bu uyarıyı da yönetim adına yapıyorum.
  8. 26.Ağustos.2010, 14:10
    Engelsiz Dünyam rumuzlu üye olarak yönetim adına hareket ediyorum. Yönetim tarafından görevlendirildim. Bu uyarıyı da yönetim adına yapıyorum.
  9. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Doktor, Engelsiz dunyam da yönetim kadrosundan..
    Nick renginden anlamalıydın..
  10. 26.Ağustos.2010, 14:12
    Doktor, Engelsiz dunyam da yönetim kadrosundan..
    Nick renginden anlamalıydın..
  11. doktor
    26.Ağustos.2010, 14:17
    anlayamadım gökmen kısa ve anlamsız yazılar yazanlar bellidir direk onlar uyarılabilir 1-2 kişi için bütün siteye seslenmek ne denli doğru?
  12. 26.Ağustos.2010, 14:17
    doktor
    Misafir
    anlayamadım gökmen kısa ve anlamsız yazılar yazanlar bellidir direk onlar uyarılabilir 1-2 kişi için bütün siteye seslenmek ne denli doğru?
  13. Üyelik tarihi
    Ağustos.2010
    Nereden
    istanbul
    kusura bakmayın ben kulanıyodum ama el alışkanlığı gülme işaretini nerde koycamı veya nerde koymıcamı biyerde yazmıodu gerçi yazmasıda gerekmedi herkezden özür diliyorumm bıda yapmam ....
  14. 26.Ağustos.2010, 14:20
    kusura bakmayın ben kulanıyodum ama el alışkanlığı gülme işaretini nerde koycamı veya nerde koymıcamı biyerde yazmıodu gerçi yazmasıda gerekmedi herkezden özür diliyorumm bıda yapmam ....
  15. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Arkadaşlar bu genel bir uyarıdır. Zaman zaman bu tür yorum yazan arkadaşlarımız olmaktadır. Sitemizi ileriye dönük gelişiminde bu tür uyarıların yapılması gerekmektedir.

Sevgili Doktor,
    Engelsiz Dünyam sitemizde yönetici kadrosundadır. Kurallar,yasaklar,duyurularla ilgili konularla ilgilenmektedir.
  16. 26.Ağustos.2010, 14:26
    Arkadaşlar bu genel bir uyarıdır. Zaman zaman bu tür yorum yazan arkadaşlarımız olmaktadır. Sitemizi ileriye dönük gelişiminde bu tür uyarıların yapılması gerekmektedir.

Sevgili Doktor,
    Engelsiz Dünyam sitemizde yönetici kadrosundadır. Kurallar,yasaklar,duyurularla ilgili konularla ilgilenmektedir.
  17. doktor
    26.Ağustos.2010, 14:28
    tamam lodos bilmiyordum biraz gerginim bugün özür dilerim kendisinden
  18. 26.Ağustos.2010, 14:28
    doktor
    Misafir
    tamam lodos bilmiyordum biraz gerginim bugün özür dilerim kendisinden
  19. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Bu gülme işare konusu sadece bir iki uye değil coğumuz yapıyoruz bence.. Ben de kullanıyodum, kullanmamaya özen gostericem..
    Doktor dostum burdan da genel bir uyarı yapılmış. kişiye öm ile bildirmek forumdan soğutmak demektir..
  20. 26.Ağustos.2010, 14:31
    Bu gülme işare konusu sadece bir iki uye değil coğumuz yapıyoruz bence.. Ben de kullanıyodum, kullanmamaya özen gostericem..
    Doktor dostum burdan da genel bir uyarı yapılmış. kişiye öm ile bildirmek forumdan soğutmak demektir..

Git 12 Sonuncu