Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Dünya'nın en lüks hapishanesi

46 milyon dolara mal olan bu hapishanenin parası kimin cebinden çıktı, bu hapishanenin yapılış sebebi ne, kimler içinde ”ceza”larını çekecekler?İşte haberi: Bu hapishanenin otelden farkı yok. İçinde her aktivite var. Suçlular keyif çatıyor. Avusturya’da 46 milyon dolar harcanarak dünyanın en modern ve en lüks hapishanesi inşa edildi. Hapishane, plazadan farksız görünüme sahip. 5 yıldızlı otel konforunda olan hapishane 150 mahkuma ev sahipliği yapabilecek büyüklükte. Her konfor mevcut

Git 12 Sonuncu

Konuyu değerlendir: Dünya'nın en lüks hapishanesi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2092 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010

Dünya'nın en lüks hapishanesi

Sponsorlu Bağlantılar

46 milyon dolara mal olan bu hapishanenin parası kimin cebinden çıktı, bu hapishanenin yapılış sebebi ne, kimler içinde ”ceza”larını çekecekler?İşte haberi:

Bu hapishanenin otelden farkı yok. İçinde her aktivite var. Suçlular keyif çatıyor.
    Avusturya’da 46 milyon dolar harcanarak dünyanın en modern ve en lüks hapishanesi inşa edildi. Hapishane, plazadan farksız görünüme sahip. 5 yıldızlı otel konforunda olan hapishane 150 mahkuma ev sahipliği yapabilecek büyüklükte.

Her konfor mevcut

Leoben Adalet Merkezi’nin dışı tamamen camdan oluşuyor. Mahkumlar için televizyon odası, spor yapmaları için egzersiz salonu, ortak kullanımlı mutfak, çeşitli spor aktiviteleri ve ayrıca dışarıda yürüyüş yapabilecekleri parkurlar bulunuyor. Birçok okul yurdundan daha geniş konfora sahip olan hücreleri otel odasından ayıran tek fark penceredeki parmaklıklar. Leoben hapishanesi sadece mahkumlara değil, Adalet Bakanlığı çalışanları ve gardiyanlara da hizmet veriyor.

2. 28.Haziran.2010, 09:51
    Sponsorlu Bağlantılar

46 milyon dolara mal olan bu hapishanenin parası kimin cebinden çıktı, bu hapishanenin yapılış sebebi ne, kimler içinde ”ceza”larını çekecekler?İşte haberi:

Bu hapishanenin otelden farkı yok. İçinde her aktivite var. Suçlular keyif çatıyor.
    Avusturya’da 46 milyon dolar harcanarak dünyanın en modern ve en lüks hapishanesi inşa edildi. Hapishane, plazadan farksız görünüme sahip. 5 yıldızlı otel konforunda olan hapishane 150 mahkuma ev sahipliği yapabilecek büyüklükte.

Her konfor mevcut

Leoben Adalet Merkezi’nin dışı tamamen camdan oluşuyor. Mahkumlar için televizyon odası, spor yapmaları için egzersiz salonu, ortak kullanımlı mutfak, çeşitli spor aktiviteleri ve ayrıca dışarıda yürüyüş yapabilecekleri parkurlar bulunuyor. Birçok okul yurdundan daha geniş konfora sahip olan hücreleri otel odasından ayıran tek fark penceredeki parmaklıklar. Leoben hapishanesi sadece mahkumlara değil, Adalet Bakanlığı çalışanları ve gardiyanlara da hizmet veriyor.

Twitter Facebook Google+
  3. Hayat Sevince Güzel
    29.Haziran.2010, 11:13
    Lüks otel gibi.Gidip 2 ay yatasım geldi.
  4. 29.Haziran.2010, 11:13
    Hayat Sevince Güzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayat Sevince Güzel
    Misafir
    Lüks otel gibi.Gidip 2 ay yatasım geldi.
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    istanbul
    adam öldürüp bu hapiste yatasım geldi
    adam seri katilyada tecavüzcü bi sapık işlesin suçu
    gerçekte bile yaşayamdıgı konforu burda yaşasın

çok caydırıcı anasını satayım böyle hapismi olur..
  6. 29.Haziran.2010, 14:02
    adam öldürüp bu hapiste yatasım geldi
    adam seri katilyada tecavüzcü bi sapık işlesin suçu
    gerçekte bile yaşayamdıgı konforu burda yaşasın

çok caydırıcı anasını satayım böyle hapismi olur..
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Hayat sevince guzel ve Hanımağa buraya ikinizi almazlar baksana lüx mekanmış

Ama ben birini gasp edeyim
    kimi? Hanımağa'dan mı başlasam acep
  8. 29.Haziran.2010, 14:38
    Hayat sevince guzel ve Hanımağa buraya ikinizi almazlar baksana lüx mekanmış

Ama ben birini gasp edeyim
    kimi? Hanımağa'dan mı başlasam acep
  9. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur
    Tövbee tövbee hiç gülesim yoktu yahu Böyle hapisaneye can kurban bari ben bişiler edeyim de burda 1 sene falan yatayım havuz olsaydı barim
  10. 01.Temmuz.2010, 19:31
    Tövbee tövbee hiç gülesim yoktu yahu Böyle hapisaneye can kurban bari ben bişiler edeyim de burda 1 sene falan yatayım havuz olsaydı barim
  11. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Hawuzu da mevcut Beni vur kurtul qit yat
  12. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    istanbul
    seni vurmaya ben talibim burda yatırcaklarsa gökmen
  13. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Adana
    1- Bülbülü altın kafese koymuşlar, ille de vatanım demiş.
    2- Burada yukarıda bahsettiğiniz sapıklar, katiller filan yatırmazlar. Türkiye de olsaydı ergenekoncular yatardı. Mesaj alındı sanırım.
  14. 02.Temmuz.2010, 15:53
    1- Bülbülü altın kafese koymuşlar, ille de vatanım demiş.
    2- Burada yukarıda bahsettiğiniz sapıklar, katiller filan yatırmazlar. Türkiye de olsaydı ergenekoncular yatardı. Mesaj alındı sanırım.
  15. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur
    Sponsorlu Bağlantılar

Tamam razıyım ben Gökmen seni penn pennn yapayım nolurrrr tövbe tövbe git işine beee
  16. 03.Temmuz.2010, 13:36
    Sponsorlu Bağlantılar

Tamam razıyım ben Gökmen seni penn pennn yapayım nolurrrr tövbe tövbe git işine beee

Git 12 Sonuncu