Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Windows Xp'ler için Gta Açılımı!

Windows 7'nin yaygınlaşması için elinden geleni yapan Microsoft, henüz istenilen kullanım oranına ulaşılamamış olmasından dolayı rahatsız. Netmarketshare'in yaptığı araştırmaya göre dünya genelindeki bilgisayarların hala %60'ında Windows XP bulunuyor. Windows 7 ise %14'lük bir kullanım oranına sahip ki bu oran tam bir hayal kırıklığı olan Vista'nın kullanım oranı ile aynı. Daha önce Service Pack 2 yüklü Windows XP'ler için artık destek vermeyeceğini ve güvenlik yaması çıkarmayacağını

Konuyu değerlendir: Windows Xp'ler için Gta Açılımı!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1725 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar

Windows Xp'ler için Gta Açılımı!

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7'nin yaygınlaşması için elinden geleni yapan Microsoft, henüz istenilen kullanım oranına ulaşılamamış olmasından dolayı rahatsız.

Netmarketshare'in yaptığı araştırmaya göre dünya genelindeki bilgisayarların hala %60'ında Windows XP bulunuyor. Windows 7 ise %14'lük bir kullanım oranına sahip ki bu oran tam bir hayal kırıklığı olan Vista'nın kullanım oranı ile aynı.

Daha önce Service Pack 2 yüklü Windows XP'ler için artık destek vermeyeceğini ve güvenlik yaması çıkarmayacağını duyuran Microsoft, Service Pack 3 yüklü XP'ler için ise güvenlik yaması çıkarmaya devam ediyor.

Microsoft'un sırtını döndüğü SP2 yüklü XP kullanıcılarının yüzünü F-Secure'den gelen bir haber güldürdü. Meşhur Grand Theft Auto IV Oyununu SP2'li Windows XP'lerde çalıştırabilmek için kullanılan yöntemin aynı zamanda güvenlik güncellemelerini yükleyebilmek için de kullanılabileceği ortaya çıktı.

Halen SP2 yüklü bir Windows XP kulanıcısıysanız en son güvenlik güncellemelerinden faydalanabilmek için yapmanız gerekenler şunlar;

1. Adım: Başlat > Çalıştır'a gelin ve Regedit yazıp Enter'a basın.

2. Adım: Gelen pencerede

"HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contr ol\Windows" adresine gidin.

3. Adım: CSDVersion bölümündeki değeri "0x00000200" yerine "0x00000300" olarak değiştirin.

4. Adım: Bilgisayarı yeniden başlatın.

Kayıt dosyalarındaki söz konusu küçük değişiklik yüzünden SP2 yüklü Windows XP'ler, Microsoft sunucuları tarafından SP3 yüklü zannedilip güvenlik yamalarını çekmelerine izin veriliyor.

CNET Türkiye
  2. 24.Ağustos.2010, 23:37
    Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7'nin yaygınlaşması için elinden geleni yapan Microsoft, henüz istenilen kullanım oranına ulaşılamamış olmasından dolayı rahatsız.

Netmarketshare'in yaptığı araştırmaya göre dünya genelindeki bilgisayarların hala %60'ında Windows XP bulunuyor. Windows 7 ise %14'lük bir kullanım oranına sahip ki bu oran tam bir hayal kırıklığı olan Vista'nın kullanım oranı ile aynı.

Daha önce Service Pack 2 yüklü Windows XP'ler için artık destek vermeyeceğini ve güvenlik yaması çıkarmayacağını duyuran Microsoft, Service Pack 3 yüklü XP'ler için ise güvenlik yaması çıkarmaya devam ediyor.

Microsoft'un sırtını döndüğü SP2 yüklü XP kullanıcılarının yüzünü F-Secure'den gelen bir haber güldürdü. Meşhur Grand Theft Auto IV Oyununu SP2'li Windows XP'lerde çalıştırabilmek için kullanılan yöntemin aynı zamanda güvenlik güncellemelerini yükleyebilmek için de kullanılabileceği ortaya çıktı.

Halen SP2 yüklü bir Windows XP kulanıcısıysanız en son güvenlik güncellemelerinden faydalanabilmek için yapmanız gerekenler şunlar;

1. Adım: Başlat > Çalıştır'a gelin ve Regedit yazıp Enter'a basın.

2. Adım: Gelen pencerede

"HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contr ol\Windows" adresine gidin.

3. Adım: CSDVersion bölümündeki değeri "0x00000200" yerine "0x00000300" olarak değiştirin.

4. Adım: Bilgisayarı yeniden başlatın.

Kayıt dosyalarındaki söz konusu küçük değişiklik yüzünden SP2 yüklü Windows XP'ler, Microsoft sunucuları tarafından SP3 yüklü zannedilip güvenlik yamalarını çekmelerine izin veriliyor.

CNET Türkiye
    Twitter Facebook Google+
  3. doktor
    24.Ağustos.2010, 23:41
    Sponsorlu Bağlantılar

microsoft sunucusunu aldatma formülü
    tşk okyanus sp3 kullansamda ama en kısa zamanda win 7 ye geçmeyi düünüyorum
  4. 24.Ağustos.2010, 23:41
    doktor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doktor
    Misafir
    Sponsorlu Bağlantılar