Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

İlk Kez Üniversiteli Olanlar DİKKAT: Yurt ve Burs İçin Başvuru İçin Yarın SON GÜN

İlk defa bir yükseköğretim programına yerleştirilen öğrencilerin yurt, burs, öğrenim ve katkı kredisi için başvuru süresi yarın sona eriyor. http://img825.imageshack.us/img825/8588/yurtikonik19ocak2010.jpg 2010-2011 öğretim döneminde ÖSYM sonuçlarına göre ilk defa bir yükseköğretim programına yerleştirilen öğrencilerden YURTKUR yurtlarında barınmak, burs, öğrenim, katkı kredisi almak isteyenlerin başvurularını yarına kadar yapmaları gerekiyor. Başvurular YURTKUR'un

Konuyu değerlendir: İlk Kez Üniversiteli Olanlar DİKKAT: Yurt ve Burs İçin Başvuru İçin Yarın SON GÜN

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1506 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum

İlk Kez Üniversiteli Olanlar DİKKAT: Yurt ve Burs İçin Başvuru İçin Yarın SON GÜN

İlk defa bir yükseköğretim programına yerleştirilen öğrencilerin yurt, burs, öğrenim ve katkı kredisi için başvuru süresi yarın sona eriyor.

2010-2011 öğretim döneminde ÖSYM sonuçlarına göre ilk defa bir yükseköğretim programına yerleştirilen öğrencilerden YURTKUR yurtlarında barınmak, burs, öğrenim, katkı kredisi almak isteyenlerin başvurularını yarına kadar yapmaları gerekiyor.

Başvurular YURTKUR'un "http://www.kyk.gov.tr/" internet adresinden yapılacak.

Yurt başvuru sonuçları 30 Ağustos'ta açıklanacak. Yurt kayıtları ise 31 Ağustos-17 Eylül tarihleri arasında alınacak. Yurtlar, 13 Eylü'de hizmete açılacak.

KAYNAK
  2. 24.Ağustos.2010, 15:34
    İlk defa bir yükseköğretim programına yerleştirilen öğrencilerin yurt, burs, öğrenim ve katkı kredisi için başvuru süresi yarın sona eriyor.

2010-2011 öğretim döneminde ÖSYM sonuçlarına göre ilk defa bir yükseköğretim programına yerleştirilen öğrencilerden YURTKUR yurtlarında barınmak, burs, öğrenim, katkı kredisi almak isteyenlerin başvurularını yarına kadar yapmaları gerekiyor.

Başvurular YURTKUR'un "http://www.kyk.gov.tr/" internet adresinden yapılacak.

Yurt başvuru sonuçları 30 Ağustos'ta açıklanacak. Yurt kayıtları ise 31 Ağustos-17 Eylül tarihleri arasında alınacak. Yurtlar, 13 Eylü'de hizmete açılacak.

KAYNAK
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Ağustos.2010
    Nereden
    istanbul
    benim odam daha gözelll yemişim yurdu
  4. doktor
    24.Ağustos.2010, 20:44
    sende herşeyi yiyiyoorsun
  5. 24.Ağustos.2010, 20:44
    doktor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)