Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Acil - Gelfix yara bakım pedi aranmaktadır

http://www.spinabifidaturkey.com/images/gelfix.bmp İthalatçı firma ile görüştüm. İthalatçı firmanın elinde olan ürünler tükenmiş. Yeni parti ithalatın da ne zaman yapılacağı henüz belli değil. Şu an kızımın ayağındaki yaranın tedavisi için gelfix 5x5 cm yara bakım pedine ihtiyacımız var. Üyelerimizden bulundukları yerdeki eczanelere ve medikallere söz konusu ürünün mevcut olup olmadığını sormalarını ve bulunduğu taktirde konuya mesaj bırakarak eczanenin ya da medikalin iletişim

Konuyu değerlendir: Acil - Gelfix yara bakım pedi aranmaktadır

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3777 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Ağustos.2010

Acil - Gelfix yara bakım pedi aranmaktadır

İthalatçı firma ile görüştüm. İthalatçı firmanın elinde olan ürünler tükenmiş. Yeni parti ithalatın da ne zaman yapılacağı henüz belli değil. Şu an kızımın ayağındaki yaranın tedavisi için gelfix 5x5 cm yara bakım pedine ihtiyacımız var. Üyelerimizden bulundukları yerdeki eczanelere ve medikallere söz konusu ürünün mevcut olup olmadığını sormalarını ve bulunduğu taktirde konuya mesaj bırakarak eczanenin ya da medikalin iletişim bilgilerini vermelerini rica ederim.

2. 24.Ağustos.2010, 11:04

İthalatçı firma ile görüştüm. İthalatçı firmanın elinde olan ürünler tükenmiş. Yeni parti ithalatın da ne zaman yapılacağı henüz belli değil. Şu an kızımın ayağındaki yaranın tedavisi için gelfix 5x5 cm yara bakım pedine ihtiyacımız var. Üyelerimizden bulundukları yerdeki eczanelere ve medikallere söz konusu ürünün mevcut olup olmadığını sormalarını ve bulunduğu taktirde konuya mesaj bırakarak eczanenin ya da medikalin iletişim bilgilerini vermelerini rica ederim.

Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Tanıdığım medikalciye ve bir kaç tane eczanaye telefon açıp sordum ama çok üzgünüm bu üründen bulamadım.
  4. 24.Ağustos.2010, 11:47
    Tanıdığım medikalciye ve bir kaç tane eczanaye telefon açıp sordum ama çok üzgünüm bu üründen bulamadım.
  5. Üyelik tarihi
    Ağustos.2010
    İlginiz için teşekkür ederim.
  6. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    eczacım araştırdı, Gelfix yara bakım pedi şu an yok-ta imiş.. üzgünüm..
  7. 24.Ağustos.2010, 14:16
    eczacım araştırdı, Gelfix yara bakım pedi şu an yok-ta imiş.. üzgünüm..
  8. Üyelik tarihi
    Haziran.2012
    Gelfix yara bakım pedi piyasaya çıktı , eczanelerden bulabilirsiniz ben dün satın aldım

Sevgiler
  9. 06.Haziran.2012, 12:10
    Gelfix yara bakım pedi piyasaya çıktı , eczanelerden bulabilirsiniz ben dün satın aldım

Sevgiler