Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Öğretmen adaylarına müjdeli haber

Milli Eğitim Müdürlüğü, Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesindeki çeşitli okullarda görevlendirmek üzere ücretli sınıf ve branş öğretmen alımı yapacak. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, 23 Ağustos ile 6 Eylül tarihleri arasında müracaatların yapılabileceğini açıkladı. Başvuru yapmak isteyenler dilekçe, nüfus cüzdan örneği, 2 adet fotoğraf, mezuniyet belgesi ve pedagojik formasyon belgesi getirmesi gerekiyor. Ücretli öğretmen alımında öncelik tanınacak hususlar ise şu şekilde

Konuyu değerlendir: Öğretmen adaylarına müjdeli haber

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1259 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010

Öğretmen adaylarına müjdeli haber

Milli Eğitim Müdürlüğü, Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesindeki çeşitli okullarda görevlendirmek üzere ücretli sınıf ve branş öğretmen alımı yapacak.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, 23 Ağustos ile 6 Eylül tarihleri arasında müracaatların yapılabileceğini açıkladı. Başvuru yapmak isteyenler dilekçe, nüfus cüzdan örneği, 2 adet fotoğraf, mezuniyet belgesi ve pedagojik formasyon belgesi getirmesi gerekiyor.

Ücretli öğretmen alımında öncelik tanınacak hususlar ise şu şekilde belirlendi: "Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği mezunu olmak. Eğitim Fakülteleri öğretmenlik bölümü mezunu olmak. Diğer fakültelerin öğretmenlik meslek bilgisi derslerini almak ve lisans mezunu olmak."

Öte yandan alınacak öğretmen sayısı ile ilgili sayı belirtilmezken, geçen yıllarda yaklaşık 200 kişinin okullarda ücretli olarak görevlendirildiği öğrenildi.

kaynak
  2. 24.Ağustos.2010, 10:44
    Milli Eğitim Müdürlüğü, Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesindeki çeşitli okullarda görevlendirmek üzere ücretli sınıf ve branş öğretmen alımı yapacak.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, 23 Ağustos ile 6 Eylül tarihleri arasında müracaatların yapılabileceğini açıkladı. Başvuru yapmak isteyenler dilekçe, nüfus cüzdan örneği, 2 adet fotoğraf, mezuniyet belgesi ve pedagojik formasyon belgesi getirmesi gerekiyor.

Ücretli öğretmen alımında öncelik tanınacak hususlar ise şu şekilde belirlendi: "Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği mezunu olmak. Eğitim Fakülteleri öğretmenlik bölümü mezunu olmak. Diğer fakültelerin öğretmenlik meslek bilgisi derslerini almak ve lisans mezunu olmak."

Öte yandan alınacak öğretmen sayısı ile ilgili sayı belirtilmezken, geçen yıllarda yaklaşık 200 kişinin okullarda ücretli olarak görevlendirildiği öğrenildi.

kaynak
    Twitter Facebook Google+