Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Eklediğiniz konulara kaynak ve yazar eklenmesi hakkında

Değerli üyelerimiz, Sitemize paylaşımda bulunduğunuz konuların size ait olmayan,internet ortamında bulduğunuz her türlü konunun yazarını,kaynağını eklemeniz önemle rica olunur. Konulara alıntı yazmaktansa konunun altına yazarını en azından konuyu aldığınız internet sitesinin adresini ekleyiniz. Emeği ödüllendirmek ve konuya onca emek veren yazara saygı çerçevesinde bu şarttır. Bu konudaki hassasiyetiniz için şimdiden teşekkürler.

Git 12 Sonuncu

Konuyu değerlendir: Eklediğiniz konulara kaynak ve yazar eklenmesi hakkında

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5227 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara

Eklediğiniz konulara kaynak ve yazar eklenmesi hakkında

Değerli üyelerimiz,
    Sitemize paylaşımda bulunduğunuz konuların size ait olmayan,internet ortamında bulduğunuz her türlü konunun yazarını,kaynağını eklemeniz önemle rica olunur. Konulara alıntı yazmaktansa konunun altına yazarını en azından konuyu aldığınız internet sitesinin adresini ekleyiniz. Emeği ödüllendirmek ve konuya onca emek veren yazara saygı çerçevesinde bu şarttır. Bu konudaki hassasiyetiniz için şimdiden teşekkürler.
  2. 22.Ağustos.2010, 23:36
    Değerli üyelerimiz,
    Sitemize paylaşımda bulunduğunuz konuların size ait olmayan,internet ortamında bulduğunuz her türlü konunun yazarını,kaynağını eklemeniz önemle rica olunur. Konulara alıntı yazmaktansa konunun altına yazarını en azından konuyu aldığınız internet sitesinin adresini ekleyiniz. Emeği ödüllendirmek ve konuya onca emek veren yazara saygı çerçevesinde bu şarttır. Bu konudaki hassasiyetiniz için şimdiden teşekkürler.
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Ben bunu dikkate alıcam ve umarım üye arkadaşlarımız da bu konu da özen gosterirler artık
  4. 23.Ağustos.2010, 00:41
    Ben bunu dikkate alıcam ve umarım üye arkadaşlarımız da bu konu da özen gosterirler artık
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur
    Bende bu konuyu dikkate alıcam kaptanins.tum uyelerde bu uyarıyı göz önunde bulundururlarteskkurler kaptan.
  6. 23.Ağustos.2010, 01:28
    Bende bu konuyu dikkate alıcam kaptanins.tum uyelerde bu uyarıyı göz önunde bulundururlarteskkurler kaptan.
  7. CaSaNoVa
    23.Ağustos.2010, 08:04
    bu önemli konuya dikkat etmeli,ben kendi adıma edeceğim.teşkkrler
  8. 23.Ağustos.2010, 08:04
    CaSaNoVa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CaSaNoVa
    Misafir
    bu önemli konuya dikkat etmeli,ben kendi adıma edeceğim.teşkkrler
  9. Üyelik tarihi
    Ağustos.2010
    Nereden
    istanbul
    okişş uyuldu say kaptann
  10. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    Kimsesizler Sokağı
    Ben her konuma kaynak eklİyorum,emeĞİn yanindayim.
  11. 23.Ağustos.2010, 10:14
    Ben her konuma kaynak eklİyorum,emeĞİn yanindayim.
  12. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Duyarlılığınızdan dolayı tüm üyelerimize teşekkür ederim.
  13. 10.Eylül.2010, 22:09
    Duyarlılığınızdan dolayı tüm üyelerimize teşekkür ederim.
  14. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Evet Kaptan.Yaşanan olaydan da bu sonuca varılmış oluyor bir kez daha.Peki bu başlığı göremeyen üyeler için bu konu tüm üyelere özel mesaj olarak atılabilir mi acaba?Zira herkes her gün girmiyor,girse de duyuru bölümüne bakmayabilir.
  15. 11.Ocak.2011, 07:51
    Evet Kaptan.Yaşanan olaydan da bu sonuca varılmış oluyor bir kez daha.Peki bu başlığı göremeyen üyeler için bu konu tüm üyelere özel mesaj olarak atılabilir mi acaba?Zira herkes her gün girmiyor,girse de duyuru bölümüne bakmayabilir.
  16. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Bu başlık içeriğini herkesin bildiği var sayılır. Özel mesajla bu şekil bir uyarı yapmak uyelerı rahatsız eder. Tıpkı ressamların tablolarına imza atarak sahiplendiği gibi kural olarak bize ait olmayan yazıların altına kıme aıt oldugu ,yazarını,kaynagını belirtmek gerektiğini her üye arkadaşımın bildiği varsayılır. Biz sitede gereken uyarıları gerek forum kurallarımızda (ilk üye olurkende),gerekse bu tür bir başlık açarak konuyu üyelerimizin dikkatine sunuyoruz. Hepimizin bu konuda daha hassas olmasını bekliyor, göstereceğiniz anlayışa teşekkür ediyorum.
  17. 11.Ocak.2011, 08:03
    Bu başlık içeriğini herkesin bildiği var sayılır. Özel mesajla bu şekil bir uyarı yapmak uyelerı rahatsız eder. Tıpkı ressamların tablolarına imza atarak sahiplendiği gibi kural olarak bize ait olmayan yazıların altına kıme aıt oldugu ,yazarını,kaynagını belirtmek gerektiğini her üye arkadaşımın bildiği varsayılır. Biz sitede gereken uyarıları gerek forum kurallarımızda (ilk üye olurkende),gerekse bu tür bir başlık açarak konuyu üyelerimizin dikkatine sunuyoruz. Hepimizin bu konuda daha hassas olmasını bekliyor, göstereceğiniz anlayışa teşekkür ediyorum.
  18. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Peki Dostum.Umarım herkes okur ve bu duyarlılığı gösterir.
  19. 11.Ocak.2011, 08:06
    Peki Dostum.Umarım herkes okur ve bu duyarlılığı gösterir.

Git 12 Sonuncu