Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Özel olimpiyatlarda madalya kazanan öğrenciler ödül

Özel olimpiyatlarda madalya kazanan öğrenciler ödüllendirildi. Erzurum’da 10-12 Haziran 2010 tarihleri arasında Türkiye Özel Sporcular Spor Eğitimi ve Rehabilitasyon Derneği tarafından düzenlenen Özel olimpiyatlarda madalya kazanan öğrenciler, Kars Valisi Ahmet Kara tarafından ödüllendirildi. Kars’ta yalnızca Meray Özel Eğitim ve Rahabilitasyon Merkezi’nden öğrencilerin katıldığı olimpiyatlarda, atletizm dalında 2 altın, 4 gümüş ve 2’de bronz madalya kazanıldı. Madalya kazanan

Konuyu değerlendir: Özel olimpiyatlarda madalya kazanan öğrenciler ödül

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1506 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010

Özel olimpiyatlarda madalya kazanan öğrenciler ödül

Özel olimpiyatlarda madalya kazanan öğrenciler ödüllendirildi.

Erzurum’da 10-12 Haziran 2010 tarihleri arasında Türkiye Özel Sporcular Spor Eğitimi ve Rehabilitasyon Derneği tarafından düzenlenen Özel olimpiyatlarda madalya kazanan öğrenciler, Kars Valisi Ahmet Kara tarafından ödüllendirildi.

Kars’ta yalnızca Meray Özel Eğitim ve Rahabilitasyon Merkezi’nden öğrencilerin katıldığı olimpiyatlarda, atletizm dalında 2 altın, 4 gümüş ve 2’de bronz madalya kazanıldı.

Madalya kazanan öğrenciler, Milli Eğitim Müdürü Recep Aktaş, Şube Müdürü Gökhan Altun, Kars Meray Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Erhan Bulut ve Beden Eğitimi Öğretmeni Gazanfer Ekinci, Vali Ahmet Kara tarafından kabul edildiler.

Vali Kara, öğrenci ve öğretmenler ile bir süre sohbet ederek sporun öneminden söz etti ve çeşitli hediyeler verdi.

(TD-BA-S) KARS (KHA) – TACETTİN DURMUŞ

http://www.kha.com.tr/
  2. 25.Haziran.2010, 11:37
    Özel olimpiyatlarda madalya kazanan öğrenciler ödüllendirildi.

Erzurum’da 10-12 Haziran 2010 tarihleri arasında Türkiye Özel Sporcular Spor Eğitimi ve Rehabilitasyon Derneği tarafından düzenlenen Özel olimpiyatlarda madalya kazanan öğrenciler, Kars Valisi Ahmet Kara tarafından ödüllendirildi.

Kars’ta yalnızca Meray Özel Eğitim ve Rahabilitasyon Merkezi’nden öğrencilerin katıldığı olimpiyatlarda, atletizm dalında 2 altın, 4 gümüş ve 2’de bronz madalya kazanıldı.

Madalya kazanan öğrenciler, Milli Eğitim Müdürü Recep Aktaş, Şube Müdürü Gökhan Altun, Kars Meray Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Erhan Bulut ve Beden Eğitimi Öğretmeni Gazanfer Ekinci, Vali Ahmet Kara tarafından kabul edildiler.

Vali Kara, öğrenci ve öğretmenler ile bir süre sohbet ederek sporun öneminden söz etti ve çeşitli hediyeler verdi.

(TD-BA-S) KARS (KHA) – TACETTİN DURMUŞ

http://www.kha.com.tr/
    Twitter Facebook Google+