Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Bacaklarımda yanma ve karıncalanma oluyor.bu normalmi?

ayağımın altında ve bacaklarımda karıncalanma ve bazen yanma oluyor.sanki bişey geziyormuş gibi,elektrik gibi.ne bileyim işte bazen çok rahatsız ediyor.bu normalmi acaba:(

Konuyu değerlendir: Bacaklarımda yanma ve karıncalanma oluyor.bu normalmi?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4578 kez incelendi.

1. Şaziye
    20.Ağustos.2010, 15:46

Bacaklarımda yanma ve karıncalanma oluyor.bu normalmi?

Sponsorlu Bağlantılar

ayağımın altında ve bacaklarımda karıncalanma ve bazen yanma oluyor.sanki bişey geziyormuş gibi,elektrik gibi.ne bileyim işte bazen çok rahatsız ediyor.bu normalmi acaba
  2. 20.Ağustos.2010, 15:46
    Şaziye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şaziye
    Misafir
    Sponsorlu Bağlantılar

ayağımın altında ve bacaklarımda karıncalanma ve bazen yanma oluyor.sanki bişey geziyormuş gibi,elektrik gibi.ne bileyim işte bazen çok rahatsız ediyor.bu normalmi acaba
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Bunlar normal Şaziye.Rahatsız edici durumda olsa ne yazıkki olağan şeyler.Çok rahatsız olduğunda ayaklarına ve bacaklarına masaj yap veya yaptır.Birazda egzersiz yaparsan en azından biraz rahatlarsın.
  4. 20.Ağustos.2010, 20:26
    Bunlar normal Şaziye.Rahatsız edici durumda olsa ne yazıkki olağan şeyler.Çok rahatsız olduğunda ayaklarına ve bacaklarına masaj yap veya yaptır.Birazda egzersiz yaparsan en azından biraz rahatlarsın.
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    son 10 gündür dizlerimden aşağı bende de olmaya başladı yanma ve karıncalanma.. biraz tedirgin oldum ama şuna bağladım.. bacaklarımı uzatıyorum, laptop kucağımda, onun sıcaklığı yanma ve karıncalanma yapıyor sanırım.. laptop kucağımda olmadığı zaman sorun yok..
  6. 20.Ağustos.2010, 20:43
    son 10 gündür dizlerimden aşağı bende de olmaya başladı yanma ve karıncalanma.. biraz tedirgin oldum ama şuna bağladım.. bacaklarımı uzatıyorum, laptop kucağımda, onun sıcaklığı yanma ve karıncalanma yapıyor sanırım.. laptop kucağımda olmadığı zaman sorun yok..
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Senin durum farklı okyanus

Şaziye omurilik felçlisi.Omurilik felçlilerde his,hareket olmadığı halde bacak ve ayaklarda karıncalanma ve yanma olabiliyor.
  8. 20.Ağustos.2010, 20:45
    Senin durum farklı okyanus

Şaziye omurilik felçlisi.Omurilik felçlilerde his,hareket olmadığı halde bacak ve ayaklarda karıncalanma ve yanma olabiliyor.
  9. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    anladım canım..
  10. Cemalettin Şimşek
    20.Ağustos.2010, 22:05
    Bende yıllardır var
  11. 20.Ağustos.2010, 22:05
    Cemalettin Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cemalettin Şimşek
    Misafir
    Bende yıllardır var
  12. Misafir
    20.Ağustos.2010, 22:37
    bende bır tutunca 3 gun gecmıyor en guzelı dozajı dusuk uyku ılacı alıp uyumaya calışmak gecmış olsun alısırsınız zamanla.
  13. 20.Ağustos.2010, 22:37
    Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Misafir
    Misafir
    bende bır tutunca 3 gun gecmıyor en guzelı dozajı dusuk uyku ılacı alıp uyumaya calışmak gecmış olsun alısırsınız zamanla.
  14. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    yaşadığım yerden
    maalesefkİ omurİlİk felÇlİlerde daha doĞrusu sİnİr yaralanmalarinda bu olaĞan bİr durum ve gerÇek anlamda İnsani psİkolojİk olarak Çok yipratip ve huzursuz edİyor ve İlaÇ dahİ kullanilsa bu durum Çok fazla deĞİŞmİyor ben her zaman denedİĞİm Şeyİ uygulayarak bunu hafİfletİyorum kesİnlİkle bacaklardakİ aĞriya odaklanmayip dÜŞÜnmemeye ÇaliŞiyorum İlaÇtan daha etkİlİ oluyor...)

laf aramizda Şİmdİ konuya cevap yazarken aĞrilarim artti felaket sizlanma ve yanma var ama bunada aliŞmali İnsan yapicak bİŞey yok
  15. 21.Ağustos.2010, 11:21
    maalesefkİ omurİlİk felÇlİlerde daha doĞrusu sİnİr yaralanmalarinda bu olaĞan bİr durum ve gerÇek anlamda İnsani psİkolojİk olarak Çok yipratip ve huzursuz edİyor ve İlaÇ dahİ kullanilsa bu durum Çok fazla deĞİŞmİyor ben her zaman denedİĞİm Şeyİ uygulayarak bunu hafİfletİyorum kesİnlİkle bacaklardakİ aĞriya odaklanmayip dÜŞÜnmemeye ÇaliŞiyorum İlaÇtan daha etkİlİ oluyor...)

laf aramizda Şİmdİ konuya cevap yazarken aĞrilarim artti felaket sizlanma ve yanma var ama bunada aliŞmali İnsan yapicak bİŞey yok
  16. SPK
    22.Ağustos.2010, 11:47
    bizi delirtsede,çıldırtsada bundan kaçış yolu yok
  17. 22.Ağustos.2010, 11:47
    SPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SPK
    Misafir
    bizi delirtsede,çıldırtsada bundan kaçış yolu yok
  18. Zeynep
    26.Ağustos.2010, 21:51
    Sponsorlu Bağlantılar

Benim kardeşimde de bu sorun var.Normalmiş bu.
  19. 26.Ağustos.2010, 21:51
    Zeynep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zeynep
    Misafir
    Sponsorlu Bağlantılar

Benim kardeşimde de bu sorun var.Normalmiş bu.

Git 12 Sonuncu