Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Rehber Öğretmenler Özel Eğitimde Yönetici Olamayacak

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI EĞİTİM KURUMLARI YÖNETİCİLERİNİN ATAMA VE YER DEĞİŞTİRMELERİNE İLİŞKİN YÖNETMELİK 15.5.2010/27582 RGMADDE 8 – (Değişik : 15.5.2010/27582 RG) (1) Özel eğitim kurumu yöneticiliklerine atanacaklarda ortopedik engelliler ilköğretim okulları ile özel eğitim meslek liseleri hariç işitme, görme veya zihin engelliler sınıf öğretmeni olmak; .... Buna göre Rehber Öğretmenler ortopedik engelliler ilköğretim okulları ile özel eğitim meslek liseleri hariç diğer tüm Özel

Konuyu değerlendir: Rehber Öğretmenler Özel Eğitimde Yönetici Olamayacak

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1324 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul

Rehber Öğretmenler Özel Eğitimde Yönetici Olamayacak

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI EĞİTİM KURUMLARI YÖNETİCİLERİNİN ATAMA VE YER DEĞİŞTİRMELERİNE İLİŞKİN YÖNETMELİK
    15.5.2010/27582 RGMADDE 8 – (Değişik : 15.5.2010/27582 RG) (1) Özel eğitim kurumu yöneticiliklerine atanacaklarda ortopedik engelliler ilköğretim okulları ile özel eğitim meslek liseleri hariç işitme, görme veya zihin engelliler sınıf öğretmeni olmak; ....

Buna göre Rehber Öğretmenler ortopedik engelliler ilköğretim okulları ile özel eğitim meslek liseleri hariç diğer tüm Özel Eğitim Kurumlarında yönetici olamayacaklar.
    Bu noktadan sonra Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik ile Özel Eğitim alanının bu kadar net bir şekilde birbirinden ayrılması konusunda Rehber Öğretmenlerin ne düşündüğü önemli bir merak konusu oldu
    Resmi Gazete
    memurlar.net
  2. 19.Ağustos.2010, 20:00
    MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI EĞİTİM KURUMLARI YÖNETİCİLERİNİN ATAMA VE YER DEĞİŞTİRMELERİNE İLİŞKİN YÖNETMELİK
    15.5.2010/27582 RGMADDE 8 – (Değişik : 15.5.2010/27582 RG) (1) Özel eğitim kurumu yöneticiliklerine atanacaklarda ortopedik engelliler ilköğretim okulları ile özel eğitim meslek liseleri hariç işitme, görme veya zihin engelliler sınıf öğretmeni olmak; ....

Buna göre Rehber Öğretmenler ortopedik engelliler ilköğretim okulları ile özel eğitim meslek liseleri hariç diğer tüm Özel Eğitim Kurumlarında yönetici olamayacaklar.
    Bu noktadan sonra Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik ile Özel Eğitim alanının bu kadar net bir şekilde birbirinden ayrılması konusunda Rehber Öğretmenlerin ne düşündüğü önemli bir merak konusu oldu
    Resmi Gazete
    memurlar.net
    Twitter Facebook Google+