Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Skolyoz hastalarına küçük bir uyarım ;)

Arkadaşlarım skolyoz hastasıysanız yada arkadaşlarınız çevrenizde varsa dikkate alın çünkü zaman geçtirkçe tedavisi olmasa kötü sonuçlara neden olabiliyo bende ölebi hastayım gecikme sonucu iç organlarda sıkışma nefes darlı oluşa biliyo .benim tavsiyem olabildiğince ızlı davranın ve gerekiosa yüksek kurumlara çıkıp baş vurun zamana bırakmayın :(

Konuyu değerlendir: Skolyoz hastalarına küçük bir uyarım ;)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4089 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Ağustos.2010
    Nereden
    istanbul

Skolyoz hastalarına küçük bir uyarım ;)

Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlarım skolyoz hastasıysanız yada arkadaşlarınız çevrenizde varsa dikkate alın çünkü zaman geçtirkçe tedavisi olmasa kötü sonuçlara neden olabiliyo bende ölebi hastayım gecikme sonucu iç organlarda sıkışma nefes darlı oluşa biliyo .benim tavsiyem olabildiğince ızlı davranın ve gerekiosa yüksek kurumlara çıkıp baş vurun zamana bırakmayın
  2. 17.Ağustos.2010, 15:52
    Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlarım skolyoz hastasıysanız yada arkadaşlarınız çevrenizde varsa dikkate alın çünkü zaman geçtirkçe tedavisi olmasa kötü sonuçlara neden olabiliyo bende ölebi hastayım gecikme sonucu iç organlarda sıkışma nefes darlı oluşa biliyo .benim tavsiyem olabildiğince ızlı davranın ve gerekiosa yüksek kurumlara çıkıp baş vurun zamana bırakmayın
    Twitter Facebook Google+
  3. Ceyhun Önder
    21.Ağustos.2010, 11:01
    Skolyoz ilerleyen bir illet.Dur durak bilmiyor.Bende skolyoz hastasıyım.Sanada geçmis olsun.
  4. 21.Ağustos.2010, 11:01
    Ceyhun Önder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ceyhun Önder
    Misafir
    Skolyoz ilerleyen bir illet.Dur durak bilmiyor.Bende skolyoz hastasıyım.Sanada geçmis olsun.
  5. Üyelik tarihi
    Ağustos.2010
    Nereden
    istanbul
    ameliyatını olunca ilerlemiyo arkadaşım ben oldum durdu ama tabi düzelme yaş geçince zorlaşıyo
  6. 21.Ağustos.2010, 11:05
    ameliyatını olunca ilerlemiyo arkadaşım ben oldum durdu ama tabi düzelme yaş geçince zorlaşıyo
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Skolyozda asla hafife alınmayacak,ilerlediğinde ciddi boyutta yaşam kalitesini etkileyen bir hastalık gurubu.

Sana da geçmiş olsun diyorum şükran32
  8. 31.Ağustos.2010, 21:28
    Skolyozda asla hafife alınmayacak,ilerlediğinde ciddi boyutta yaşam kalitesini etkileyen bir hastalık gurubu.

Sana da geçmiş olsun diyorum şükran32
  9. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul
    geçmiş olsun şükran umarım bu durma süreci tekrar başlamaz canım
  10. 31.Ağustos.2010, 21:54
    geçmiş olsun şükran umarım bu durma süreci tekrar başlamaz canım
  11. Üyelik tarihi
    Ağustos.2010
    Nereden
    Gaziantepten
    Bende skyoz hastasıyım üstelik 3 defa oldum bir işeyaramadı şimdi yine olmam gerekiyo birdaha deniyecem rabbim yardım cım olsun
  12. 01.Eylül.2010, 00:18
    Bende skyoz hastasıyım üstelik 3 defa oldum bir işeyaramadı şimdi yine olmam gerekiyo birdaha deniyecem rabbim yardım cım olsun
  13. Ceyhun Önder
    01.Eylül.2010, 10:27
    Bende skolyoz hastasıyım.Sanada geçmiş olsun nezihe.Ameliyat sende ilerlemeyimi durdurmadı yani?
  14. 01.Eylül.2010, 10:27
    Ceyhun Önder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ceyhun Önder
    Misafir
    Bende skolyoz hastasıyım.Sanada geçmiş olsun nezihe.Ameliyat sende ilerlemeyimi durdurmadı yani?
  15. Üyelik tarihi
    Ocak.2011
    Merhaba arkadaşlar. Burayı yeni buldum. Bende skolyoz hastasıyım. 11 yıl önce 2
    kere ameliyat oldum. Platin duruyor hala. Doktorum çıkarmak takmaktan daha tehlikeli
    aşırı zarar olursa çıkarırız dedi.
    Hayatta mutluluk ve başarılar dilerim.
  16. 05.Ocak.2011, 23:17
    Merhaba arkadaşlar. Burayı yeni buldum. Bende skolyoz hastasıyım. 11 yıl önce 2
    kere ameliyat oldum. Platin duruyor hala. Doktorum çıkarmak takmaktan daha tehlikeli
    aşırı zarar olursa çıkarırız dedi.
    Hayatta mutluluk ve başarılar dilerim.
  17. Üyelik tarihi
    Ağustos.2010
    paylaşım için teşekkürler şükran kardeş.
  18. 02.Ekim.2011, 12:06
    paylaşım için teşekkürler şükran kardeş.
  19. Üyelik tarihi
    Nisan.2012
    Sponsorlu Bağlantılar

Bende skolyoz hastasıyım arkadaşlar 4 defa ameliyat oldum ilerlemesi durdu ama sırtıma dokunulunca anlaşılıyor eğrilik.12-13 senedirde platin var.doktorum onu çıkarırsak eğilme ihtimalin olur dedi.öle yaşıyoruz yani.
  20. 08.Nisan.2012, 12:12
    Sponsorlu Bağlantılar

Bende skolyoz hastasıyım arkadaşlar 4 defa ameliyat oldum ilerlemesi durdu ama sırtıma dokunulunca anlaşılıyor eğrilik.12-13 senedirde platin var.doktorum onu çıkarırsak eğilme ihtimalin olur dedi.öle yaşıyoruz yani.

Git 12 Sonuncu