Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Meb Özürlü personel alımı atama sonuçları 20 Agustosta açıklanacakmış

Belki araya kaynar okuyamayanlar olur diye buradan dile getireyim. Araştırmalarım sonucu bir çok yerde meb özürlü sınavı atamalarının 20 Ağustos 2010'dan sonra açıklanacağına dair bilgiler edindim..bu durum ilgili meb bürosu ile yapılan telefon görüşmelerindende anlaşılmıştır. Ayrıca atamalarda zihinsel,görme,ortopedik diye bir ayırdım yapılmadan herkesi puan sıralamasına göre atayacaklarmış. öğretmenleri hepsinin atanacağı yolunda duyumlar var.

Konuyu değerlendir: Meb Özürlü personel alımı atama sonuçları 20 Agustosta açıklanacakmış

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 19024 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    Kimsesizler Sokağı

Meb Özürlü personel alımı atama sonuçları 20 Agustosta açıklanacakmış

Sponsorlu Bağlantılar

Belki araya kaynar okuyamayanlar olur diye buradan dile getireyim. Araştırmalarım sonucu bir çok yerde meb özürlü sınavı atamalarının 20 Ağustos 2010'dan sonra açıklanacağına dair bilgiler edindim..bu durum ilgili meb bürosu ile yapılan telefon görüşmelerindende anlaşılmıştır.

Ayrıca atamalarda zihinsel,görme,ortopedik diye bir ayırdım yapılmadan herkesi puan sıralamasına göre atayacaklarmış.

öğretmenleri hepsinin atanacağı yolunda duyumlar var.
  2. 14.Ağustos.2010, 17:36
    Sponsorlu Bağlantılar

Belki araya kaynar okuyamayanlar olur diye buradan dile getireyim. Araştırmalarım sonucu bir çok yerde meb özürlü sınavı atamalarının 20 Ağustos 2010'dan sonra açıklanacağına dair bilgiler edindim..bu durum ilgili meb bürosu ile yapılan telefon görüşmelerindende anlaşılmıştır.

Ayrıca atamalarda zihinsel,görme,ortopedik diye bir ayırdım yapılmadan herkesi puan sıralamasına göre atayacaklarmış.

öğretmenleri hepsinin atanacağı yolunda duyumlar var.
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Sevgili Orhun,
    Araştırman ve verdiğin bilgiler için teşekkürler. Yalnız atama sonuçlarının 20 Ağustos 2010 tarihinde açıklanacağına dair herhangi bir duyuru resmi siteden yapılmadı. O yüzden yerleştirme sonuçlarının açıklanma tarihi için şimdilik 16 Ağustos 2010 (Pazartesi) olarak esas almak zorundayız.

Alıntı
    Forumu ziyaretçi olarak takip edenler şuradaki linkten sitemize kayıt olup daha fazla bilgiye ulaşabilir, tartışmalara katılabilir.
  4. 14.Ağustos.2010, 17:48
    Sevgili Orhun,
    Araştırman ve verdiğin bilgiler için teşekkürler. Yalnız atama sonuçlarının 20 Ağustos 2010 tarihinde açıklanacağına dair herhangi bir duyuru resmi siteden yapılmadı. O yüzden yerleştirme sonuçlarının açıklanma tarihi için şimdilik 16 Ağustos 2010 (Pazartesi) olarak esas almak zorundayız.

Alıntı
    Forumu ziyaretçi olarak takip edenler şuradaki linkten sitemize kayıt olup daha fazla bilgiye ulaşabilir, tartışmalara katılabilir.
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Öğretmenler zaten hepsi atanacak.. Cunku alınması gereken 1000, başvuru sayısı ise 900 küsür..
  6. 14.Ağustos.2010, 21:31
    Öğretmenler zaten hepsi atanacak.. Cunku alınması gereken 1000, başvuru sayısı ise 900 küsür..
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Evet Gökmen,öğretmenler bu atamada çok şanslı.Hiç biri açıkta kalmayacak.
  8. 14.Ağustos.2010, 21:33
    Evet Gökmen,öğretmenler bu atamada çok şanslı.Hiç biri açıkta kalmayacak.
  9. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Şans hem de ne şans. Öğretmen adaylarda kazanmama stresi yok ama biz hizmetli adaylarda korku heyecan stres üst üste binmiş
  10. 14.Ağustos.2010, 21:43
    Şans hem de ne şans. Öğretmen adaylarda kazanmama stresi yok ama biz hizmetli adaylarda korku heyecan stres üst üste binmiş
  11. doktor
    14.Ağustos.2010, 23:09
    lodos un yorumuna aynen katılarak şunu söylemek isterim lütfen resmi bir bilgi olmadan duyumlara göre konu açmayalım birçok yerdede aynı şey yapılmakta en sağlıklısı ve doğrusu 16 sını bekleyelim olmazsa o zaman duruma göre muhakkak bir açıklama yapılır
  12. 14.Ağustos.2010, 23:09
    doktor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doktor
    Misafir
    lodos un yorumuna aynen katılarak şunu söylemek isterim lütfen resmi bir bilgi olmadan duyumlara göre konu açmayalım birçok yerdede aynı şey yapılmakta en sağlıklısı ve doğrusu 16 sını bekleyelim olmazsa o zaman duruma göre muhakkak bir açıklama yapılır
  13. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Açıklanmasına az kalmış.Herkesi stres sarmıştır.
  14. 15.Ağustos.2010, 13:52
    Açıklanmasına az kalmış.Herkesi stres sarmıştır.
  15. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    Kimsesizler Sokağı
    Benİ İyİce heyecan basti. Duyumlarim 20 aĞustos olsada prosedÜre gÖre yarin aÇiklanmasi gerekiyor. Normalde yarin saat 10:30 gİbİ aÇiklanir deselerde yerleŞtİrme sonuÇlarinin aÇiklanmasi saat 13:30 cİvarini bulur gİbİ. Puanim dÜŞÜk olduĞu İÇİn pek Şansimin olduĞunu dÜŞÜnmÜyorum ama umut fakİrİn ekmeĞİ mİsalİ ya yerleŞİrsem hayallerİm gerÇek olacak. İnŞallah hak eden ve hakkinda hayirlisi olacak kİŞİler kazansin.
  16. 15.Ağustos.2010, 21:24
    Benİ İyİce heyecan basti. Duyumlarim 20 aĞustos olsada prosedÜre gÖre yarin aÇiklanmasi gerekiyor. Normalde yarin saat 10:30 gİbİ aÇiklanir deselerde yerleŞtİrme sonuÇlarinin aÇiklanmasi saat 13:30 cİvarini bulur gİbİ. Puanim dÜŞÜk olduĞu İÇİn pek Şansimin olduĞunu dÜŞÜnmÜyorum ama umut fakİrİn ekmeĞİ mİsalİ ya yerleŞİrsem hayallerİm gerÇek olacak. İnŞallah hak eden ve hakkinda hayirlisi olacak kİŞİler kazansin.
  17. doktor
    15.Ağustos.2010, 21:33
    amin..............
  18. 15.Ağustos.2010, 21:33
    doktor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doktor
    Misafir
    amin..............
  19. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    Kimsesizler Sokağı
    Sponsorlu Bağlantılar

MEb'ın sıtesınde hala bİr açıklama yok. meraktan çatlamak üzereYim.
  20. 16.Ağustos.2010, 10:08
    Sponsorlu Bağlantılar

MEb'ın sıtesınde hala bİr açıklama yok. meraktan çatlamak üzereYim.

Git 123 Sonuncu