İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Lösev İyilikler Çarşısı İçin Acil Yardım

6 Eylül Pazar günü Cam Piramit’te, binlerce lösemili çocuğumuz ve ailesinin gıdadan temizliğe, beyaz eşyadan mobilyaya, kıyafetten kırtasiyeye kadar pek çok ihtiyacını karşılayabileceği ‘LÖSEV İYİLİKLER ÇARŞISI’ için acilen 1.el OYUNCAK, KÜÇÜK EV ALETLERİ, HALI ve HER YAŞTA HER CİNSTE AYAKKABI ihtiyacımız vardır.

vakıf için buraya lösev lösemili çocuklar vakfı
iletişim için esen ergörün 0312-447-06-60 dahili 210

sadece 1hatfa kaldı sesimizi duyuralım…

NOT: Bağış yaparak destek olan firmalara bağışları karşılığında LÖSEV Bağış Makbuzu iletilmektedir. Bu sayede bağışçı firmalar, bağışlarının % 100’ünü vergilerinden düşebilmektedirler.

DİPNOT:herkes yayınlayabilir blogunda ne kadar çok kitleye ne kadar çok insana ulaşırsak okadar iyi arkadaşlar haydi herkes pc başınaa.

NoEngel’in Notu:Bu kapmanyadan içimdeki yolculuk bloğu sayesinde haberim olmuştur.Bu anlamlı kampanyadan bizleri haberdar ettiği için kendisine ayrıca teşekkür ediyorum.

7 Yorum

1. sayfan çok şeker omuş.duyarlı arkadaşım çok sağol sizlerden başka duyarlılıkda gösteren yok zaten.buda beni açıkçası üzüyor.hayat yedim içtim gezdim den ibaret değil..yardım bekleyen bir çok kurum ve kuruluş var ama lösev başta geliyor benim için.5 eylülde alan düzenlemeleri 6eylüldede çarşımız var. ben her iki etkinlikte bulunacağım için mutluyum.

2. Sayfamı beğendiğine sevindim kardeşim.Teşekkürler.
    İnsanlarımız malesef başına böyle bir olumsuz durum gelmeden duyarlı olamıyor.
    Umarım bu etkinliklerden gerekli yardım sağlanır.Bu kampanyaya desteğin ve değerli yorumun için teşekkürler kardeşim.Sağlıcakla ve mutlulukla kal…

3. Funda'nın sayfasına ugramadan Noengel'ın sayfasın da görünce blogumda yayınladım..umarım bır nebze de olsa katkım olur..

Ikınıze de sevgıler.. allaha emanet olun..

4. Doğa ve Siyahkelebek bu kampanyaya olan desteğiniz,duyarlılığınız için sonsuz teşekkürler.

Ayrıca Siyah Kelebek sayfamı beğendiğinize sevindim teşekkür ederim.

Mutlulukla ve sağlıcakla kalın…

5. Pedagoji sanatının eğitici gücünden yararlanması gerekenler sadece biz eğitimciler olmamalıyız.
    Eğitilmeyi bekleyen kişilerin öğrenmeyi zevkli hale getiren kuantum pedagojisinin işlevsel faaliyetini incelemek için http://www.ahmetnuray.com eğitim sitesine bakabilirsiniz. Sahip olduğum bilgileri, siz üye arkadaşlarımla paylaşmaktan gurur duyarım. Konu ile ilgili sorularınızı ziyaretçi defterine bırakacağınız yorumlara cevap vermenin zevkini yaşamak isterim. Sevgi yaşamanın anahtarı olmaya devam ettiği müddetçe, saygıda kusur etmemeye özen göstereceğim kişiler çocuklarımız olunca akan sular durur.

Bir yanıt yazın