Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Masaüstü bilgisayarda görüntü veren elektronik büyüteç

17 SenseView Masaüstü bütçenize uygun elektronik büyüteçtir .Geniş büyük LCD ekranı ile kitaplarınızı,reçetelerinizi...vs daha net görebilirsiniz SenseView Masaüstü küçük yazıları ve resimleri görmek için tam size göre.Günlük aktiviteleriniz; gazete okumak,kitap okumak , magazin dergilerine göz atmak ,çalışmalarınız üzerinde denemeler yapmak,ilaçlarınız kullanım talimatlarını okumak,arkadaşlarınızla en son çekildiğiniz fotoğraflara bakmak… bu cihaz sayesinde daha net! Farkı nelerdir? Üç

Konuyu değerlendir: Masaüstü bilgisayarda görüntü veren elektronik büyüteç

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3155 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    Mecidiyeköy /İstanbul

Masaüstü bilgisayarda görüntü veren elektronik büyüteç

Sponsorlu Bağlantılar

senseviewdesk2.jpg
    SenseView Masaüstü bütçenize uygun elektronik büyüteçtir .Geniş büyük LCD ekranı ile kitaplarınızı,reçetelerinizi...vs daha net görebilirsiniz SenseView Masaüstü küçük yazıları ve resimleri görmek için tam size göre.Günlük aktiviteleriniz; gazete okumak,kitap okumak , magazin dergilerine göz atmak ,çalışmalarınız üzerinde denemeler yapmak,ilaçlarınız kullanım talimatlarını okumak,arkadaşlarınızla en son çekildiğiniz fotoğraflara bakmak… bu cihaz sayesinde daha net!
    Farkı nelerdir?
    Üç modeli vardır D630, D650, D750
    D630 basic modeli olarak adlandırılır.Aralarında en az nesne büyütme oranı olandır.
    D650 daha büyük oranlarda büyütme özelliğine sahiptir,renk çeşitleri mevcuttur
    D750 harici kontrol kısmı vardır.Görüntüyü yatay ve dikey ya da her iki şekilde aynı anda görüntü alabilirsiniz.
    -Rengini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
    -Konsantrastı ayarlayabilir daha açık ve net görüntü sağlayabilirsiniz.
    -Okuduğunuzu kaçırmamanız için işaretleyici pencereleri mevcuttur.
    -Büyütme oranını 3x’ten 74x’e kadar ayarlayabilirsiniz.
  2. 10.Ağustos.2010, 10:29
    Sponsorlu Bağlantılar

senseviewdesk2.jpg
    SenseView Masaüstü bütçenize uygun elektronik büyüteçtir .Geniş büyük LCD ekranı ile kitaplarınızı,reçetelerinizi...vs daha net görebilirsiniz SenseView Masaüstü küçük yazıları ve resimleri görmek için tam size göre.Günlük aktiviteleriniz; gazete okumak,kitap okumak , magazin dergilerine göz atmak ,çalışmalarınız üzerinde denemeler yapmak,ilaçlarınız kullanım talimatlarını okumak,arkadaşlarınızla en son çekildiğiniz fotoğraflara bakmak… bu cihaz sayesinde daha net!
    Farkı nelerdir?
    Üç modeli vardır D630, D650, D750
    D630 basic modeli olarak adlandırılır.Aralarında en az nesne büyütme oranı olandır.
    D650 daha büyük oranlarda büyütme özelliğine sahiptir,renk çeşitleri mevcuttur
    D750 harici kontrol kısmı vardır.Görüntüyü yatay ve dikey ya da her iki şekilde aynı anda görüntü alabilirsiniz.
    -Rengini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
    -Konsantrastı ayarlayabilir daha açık ve net görüntü sağlayabilirsiniz.
    -Okuduğunuzu kaçırmamanız için işaretleyici pencereleri mevcuttur.
    -Büyütme oranını 3x’ten 74x’e kadar ayarlayabilirsiniz.
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Ağustos.2010
    Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Aksekide Televizyon tamircisiyim. D750 model elektronik büyüteç almak istiyorum. Parasını peşin ödeyeceğim. Fiatını ve satış şartlarını email adresime bildirirseniz memnun olurum.
  4. 12.Ağustos.2010, 09:27
    Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Aksekide Televizyon tamircisiyim. D750 model elektronik büyüteç almak istiyorum. Parasını peşin ödeyeceğim. Fiatını ve satış şartlarını email adresime bildirirseniz memnun olurum.