Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Sevgili güzin abla.....

güzin abla bugün kuaföre gittim sakal traşı oldum 5 tl olan ücretin zam bahanesiyle 10 tl ye çıktığını söylediler gerekçe sorduğumda sakalımın sert ve sık olduğunu öne sürdüler sizce bunun hukuki boyutu nedir? :) belediye ye başvurursam ödediğim parayı % kaç faizi ile geri alırım alırsam nasıl alırım ? lütfen bu konuda beni bilgilendirirmisiniz? uykularım kaçıyor kovalamaktan bıktım:) sevgi ve saygılarımla....;)

Konuyu değerlendir: Sevgili güzin abla.....

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1555 kez incelendi.

1. doktor
    08.Ağustos.2010, 21:25

Sevgili güzin abla.....

Sponsorlu Bağlantılar

güzin abla bugün kuaföre gittim sakal traşı oldum 5 tl olan ücretin zam bahanesiyle 10 tl ye çıktığını söylediler gerekçe sorduğumda sakalımın sert ve sık olduğunu öne sürdüler sizce bunun hukuki boyutu nedir?
    belediye ye başvurursam ödediğim parayı % kaç faizi ile geri alırım alırsam nasıl alırım ?
    lütfen bu konuda beni bilgilendirirmisiniz?
    uykularım kaçıyor kovalamaktan bıktım
    sevgi ve saygılarımla....
  2. 08.Ağustos.2010, 21:25
    doktor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doktor
    Misafir
    Sponsorlu Bağlantılar

güzin abla bugün kuaföre gittim sakal traşı oldum 5 tl olan ücretin zam bahanesiyle 10 tl ye çıktığını söylediler gerekçe sorduğumda sakalımın sert ve sık olduğunu öne sürdüler sizce bunun hukuki boyutu nedir?
    belediye ye başvurursam ödediğim parayı % kaç faizi ile geri alırım alırsam nasıl alırım ?
    lütfen bu konuda beni bilgilendirirmisiniz?
    uykularım kaçıyor kovalamaktan bıktım
    sevgi ve saygılarımla....
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Yağmurun altında şemsiyesiz kalasıca seni.. soru soracam deyince bende 2022,vergi indirimi..vs soracaksın sanıp korkmuştum.

uykun kaçıyorsa parana kıyıp bir daha kuaföre gitme ve gece yatarken uyku ilacı al.

umarım yardımcı olmuşumdur değerli okurum.
  4. 08.Ağustos.2010, 21:29
    Yağmurun altında şemsiyesiz kalasıca seni.. soru soracam deyince bende 2022,vergi indirimi..vs soracaksın sanıp korkmuştum.

uykun kaçıyorsa parana kıyıp bir daha kuaföre gitme ve gece yatarken uyku ilacı al.

umarım yardımcı olmuşumdur değerli okurum.
  5. doktor
    08.Ağustos.2010, 21:31
    sevgili güzin abla kuaföre gitmezsem sakalım orman gibi olur bu durumda bitlenir sonra ne yaparım çok müşkil durumdayım lütfen bir adet kuaför tavsiye edin kasap olmasın
  6. 08.Ağustos.2010, 21:31
    doktor
    Misafir
    sevgili güzin abla kuaföre gitmezsem sakalım orman gibi olur bu durumda bitlenir sonra ne yaparım çok müşkil durumdayım lütfen bir adet kuaför tavsiye edin kasap olmasın
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Bitlenirse bit ilacı al sür.ben senin bitinle,pirenlemi uğraşacam.pasaklı seni. gökmen'e git.tek çaren onda.
  8. 08.Ağustos.2010, 21:35
    Bitlenirse bit ilacı al sür.ben senin bitinle,pirenlemi uğraşacam.pasaklı seni. gökmen'e git.tek çaren onda.
  9. doktor
    08.Ağustos.2010, 21:37
    gökmen kim hıyar mı
    benim fazladan verdiğim 5 tl ne olacak 1 yıl çalışsam kazanamam güzin abla bak kızıyorum sende beni başından salıyorsun
  10. 08.Ağustos.2010, 21:37
    doktor
    Misafir
    gökmen kim hıyar mı
    benim fazladan verdiğim 5 tl ne olacak 1 yıl çalışsam kazanamam güzin abla bak kızıyorum sende beni başından salıyorsun
  11. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Ulen bitlek herif, hıyar sensın hem olum traş olmadan once pazarlık yapceksin sonra da bole sıkıntı yaşamazsın
  12. 08.Ağustos.2010, 21:54
    Ulen bitlek herif, hıyar sensın hem olum traş olmadan once pazarlık yapceksin sonra da bole sıkıntı yaşamazsın
  13. doktor
    08.Ağustos.2010, 21:56
    erzurumda ölemi oluyor
    5 tl mi ver susayım moderatör gökmen rütbeni yerim senin
    olm mod oldun ama hala sevgilinden korkuyosun
  14. 08.Ağustos.2010, 21:56
    doktor
    Misafir
    erzurumda ölemi oluyor
    5 tl mi ver susayım moderatör gökmen rütbeni yerim senin
    olm mod oldun ama hala sevgilinden korkuyosun
  15. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Lan zırto ben kimseden korkmam. Şerifemi sewerim ama laf aramzda benden tırsıyo
    yaw olum sahi sen nere gittin de böle ağzn bozuldu, posta gazetesi okumalar yarın öbür gün +18lik konuda sorsan şaşmamak gerek
  16. 08.Ağustos.2010, 22:11
    Lan zırto ben kimseden korkmam. Şerifemi sewerim ama laf aramzda benden tırsıyo
    yaw olum sahi sen nere gittin de böle ağzn bozuldu, posta gazetesi okumalar yarın öbür gün +18lik konuda sorsan şaşmamak gerek
  17. doktor
    08.Ağustos.2010, 23:15
    yok o kadar değil + 18 geceyarısı
  18. 08.Ağustos.2010, 23:15
    doktor
    Misafir
    yok o kadar değil + 18 geceyarısı
  19. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Sponsorlu Bağlantılar

+18lik konularda ben Gökmen DUMEN olarak yan taraftayım varsa problemin sorabilirsin
  20. 09.Ağustos.2010, 07:02
    Sponsorlu Bağlantılar

+18lik konularda ben Gökmen DUMEN olarak yan taraftayım varsa problemin sorabilirsin