Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Saçıma fön çektirdim ve kuaför benden fazla para almış,nereye şikayet edeceğim?

Bugün arkadaşımla bir kuaföre gitmiştim ve normalde bulunduğum ilde 7 tl iken benden 10 tl aldı.Sebebini sorunca zam geldi dedi ama araştırdım ve gelmemiş.Sinirlenince gittim tekrar,kız bana hayır yok öyle şey diyip başından atmaya çalıştı.Bende ona bunun hesabını vereceksin dedim ve çıktım.

Konuyu değerlendir: Saçıma fön çektirdim ve kuaför benden fazla para almış,nereye şikayet edeceğim?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2900 kez incelendi.

1. ESMER GÜZELİ
    07.Ağustos.2010, 21:47

Saçıma fön çektirdim ve kuaför benden fazla para almış,nereye şikayet edeceğim?

Bugün arkadaşımla bir kuaföre gitmiştim ve normalde bulunduğum ilde 7 tl iken benden 10 tl aldı.Sebebini sorunca zam geldi dedi ama araştırdım ve gelmemiş.Sinirlenince gittim tekrar,kız bana hayır yok öyle şey diyip başından atmaya çalıştı.Bende ona bunun hesabını vereceksin dedim ve çıktım.
  2. 07.Ağustos.2010, 21:47
    ESMER GÜZELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ESMER GÜZELİ
    Misafir
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Bulunduğunuz yerdeki berberler ve kuaförler odası 'na şikayet ederseniz gerekli cezayı alacaktır.
  4. 07.Ağustos.2010, 21:52
    Bulunduğunuz yerdeki berberler ve kuaförler odası 'na şikayet ederseniz gerekli cezayı alacaktır.
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    aslında belediye şikayet etseniz olur
  6. doktor
    07.Ağustos.2010, 22:36
    ya şikayet etsin arkadaşımız da ne den belediyeye su faturası mı yüksek gelmiş
    defne nin dediği i kuaförlerin bağlı olduğu oda var oraya başvurun fakat istanbul da iseniz rayiş 10 tl gitti sizin fazladan 3 tl niz üzgünüm
  7. 07.Ağustos.2010, 22:36
    doktor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doktor
    Misafir
    ya şikayet etsin arkadaşımız da ne den belediyeye su faturası mı yüksek gelmiş
    defne nin dediği i kuaförlerin bağlı olduğu oda var oraya başvurun fakat istanbul da iseniz rayiş 10 tl gitti sizin fazladan 3 tl niz üzgünüm
  8. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Bu tür şeyler yaşamamak için tanıdık bir kuaförünüz mutlaka olmalı ...Maalesef yapıyorlar,hatta patronlarından gizli alıyor olabilirler.Patronuna söylediniz mi,yoksa bunu yapan patron mu?
  9. 08.Ağustos.2010, 19:07
    Bu tür şeyler yaşamamak için tanıdık bir kuaförünüz mutlaka olmalı ...Maalesef yapıyorlar,hatta patronlarından gizli alıyor olabilirler.Patronuna söylediniz mi,yoksa bunu yapan patron mu?