Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

MEB Engelli Sınavı ile İlgili Önemli Bir istek

Sevgili Engelli Dostları; Bilindiği üzere yakın bir tarihte Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 5.000 özürlü alımına yönelik bir sınav uygulanmış ve sınav sonucunda adayların almış oldukları puanlar yayınlanmıştı. Milli Eğitim Bakanlığı'nın Engelli Çalıştırma Kontenjan açığı 16.256 kişi olup; bu sayının sadece 5.000'i için sınav açılmıştır. Aşağıdaki metni her engelli ve engelli dostunun Milli Eğitim Bakanlığı'na (TC kimlik numarası bilgilerinizle birlikte)

Konuyu değerlendir: MEB Engelli Sınavı ile İlgili Önemli Bir istek

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2240 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar

MEB Engelli Sınavı ile İlgili Önemli Bir istek

Sevgili Engelli Dostları;

Bilindiği üzere yakın bir tarihte Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 5.000 özürlü alımına yönelik bir sınav uygulanmış ve sınav sonucunda adayların almış oldukları puanlar yayınlanmıştı.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın Engelli Çalıştırma Kontenjan açığı 16.256 kişi olup; bu sayının sadece 5.000'i için sınav açılmıştır.

Aşağıdaki metni her engelli ve engelli dostunun Milli Eğitim Bakanlığı'na (TC kimlik numarası bilgilerinizle birlikte) göndermesini; bu kampanyaya sahip çıkmanızı önemle rica ediyoruz.

GÖNDERECEĞİNİZ ADRES:

http://bilgiedinme.meb.gov.tr/Internet/onbasvuru.aspx?kurum=meb

GÖNDERİLECEK METİN:

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI'NA

Bakanlığınızın, 16.256 kişilik engelli kontenjanını doldurmak için, 5.000 kişilik yapmış olduğu engelli alımdan ötürü, Bakanlığınız adına şahsınıza teşekkür ederiz.

Sınava giren biz 32.000 engellinin umutlarını tekrar yeşerttiniz. Ancak 16/08/2010 itibarı ile 5.000 kişinin yüzü gülecek, diğer 27.000 kişi üzülecektir.

Bakanlığınızın engelli açığı 12.256 kişi kalmıştır. Biz engelliler olarak, bu sınavla tüm engelli açığınızı, kapatma umudunu taşıyoruz.

Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.
  2. 02.Ağustos.2010, 18:20
    Sevgili Engelli Dostları;

Bilindiği üzere yakın bir tarihte Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 5.000 özürlü alımına yönelik bir sınav uygulanmış ve sınav sonucunda adayların almış oldukları puanlar yayınlanmıştı.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın Engelli Çalıştırma Kontenjan açığı 16.256 kişi olup; bu sayının sadece 5.000'i için sınav açılmıştır.

Aşağıdaki metni her engelli ve engelli dostunun Milli Eğitim Bakanlığı'na (TC kimlik numarası bilgilerinizle birlikte) göndermesini; bu kampanyaya sahip çıkmanızı önemle rica ediyoruz.

GÖNDERECEĞİNİZ ADRES:

http://bilgiedinme.meb.gov.tr/Internet/onbasvuru.aspx?kurum=meb

GÖNDERİLECEK METİN:

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI'NA

Bakanlığınızın, 16.256 kişilik engelli kontenjanını doldurmak için, 5.000 kişilik yapmış olduğu engelli alımdan ötürü, Bakanlığınız adına şahsınıza teşekkür ederiz.

Sınava giren biz 32.000 engellinin umutlarını tekrar yeşerttiniz. Ancak 16/08/2010 itibarı ile 5.000 kişinin yüzü gülecek, diğer 27.000 kişi üzülecektir.

Bakanlığınızın engelli açığı 12.256 kişi kalmıştır. Biz engelliler olarak, bu sınavla tüm engelli açığınızı, kapatma umudunu taşıyoruz.

Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Meb kadrolarındaki yukarıda bahsedilen açığın 04.07.2010 tarihli sınav münasebetiyle doldurulması isabetli bir karar olacak ve işsiz engellilerin yüzünü güldürecektir.

Bakanlığın Bilgi edinme servisini kullanarak boş olan 12.256 kişilik kadronun tamamının doldurulması yönünde yukarıda bahsedilen bölümü e-posta yoluyla göndererek bu konuya gereken dikkati ve hassasiyetin gösterilmesine sebep olabilirsiniz.

Not:Bu epostanın Personel Genel Müdürlüğünede atılması uygun olur.ilgili eposta adresi pgm_kadro_ik@meb.gov.tr
  4. 02.Ağustos.2010, 19:01
    Meb kadrolarındaki yukarıda bahsedilen açığın 04.07.2010 tarihli sınav münasebetiyle doldurulması isabetli bir karar olacak ve işsiz engellilerin yüzünü güldürecektir.

Bakanlığın Bilgi edinme servisini kullanarak boş olan 12.256 kişilik kadronun tamamının doldurulması yönünde yukarıda bahsedilen bölümü e-posta yoluyla göndererek bu konuya gereken dikkati ve hassasiyetin gösterilmesine sebep olabilirsiniz.

Not:Bu epostanın Personel Genel Müdürlüğünede atılması uygun olur.ilgili eposta adresi pgm_kadro_ik@meb.gov.tr
  5. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    Kimsesizler Sokağı
    Hemen mail atayım belki şans yüzümüze güler.
  6. 02.Ağustos.2010, 19:22
    Hemen mail atayım belki şans yüzümüze güler.
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Ben de atayım.
    Umarım biz engellilerin sözü dinlenir.. Pek sanmam ama..
    Yine de deneyelim.
  8. 02.Ağustos.2010, 19:29
    Ben de atayım.
    Umarım biz engellilerin sözü dinlenir.. Pek sanmam ama..
    Yine de deneyelim.
  9. doktor
    02.Ağustos.2010, 19:49
    ben dün 2 msn adresimden yolladım memurlar nette görmüştüm isabetli bir kampanya teşekkürler ıhlamur ç.
  10. 02.Ağustos.2010, 19:49
    doktor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doktor
    Misafir
    ben dün 2 msn adresimden yolladım memurlar nette görmüştüm isabetli bir kampanya teşekkürler ıhlamur ç.