Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

İnternetten alış-veriş yapabileceğimiz güvenilir siteler varmı?

İnternetten alış veriş yapanları duydum ve heveslendim.Çoğu ürünler bu sitelerde daha kaliteli ve ucuzmuş.Ürünler hakkında tüketicilerin yorumlarıda yer alıyormuş.Tavsiye edebileceğiniz güvenilir alış-veriş siteleri varmı?

Konuyu değerlendir: İnternetten alış-veriş yapabileceğimiz güvenilir siteler varmı?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5099 kez incelendi.

1. saliha sarıkaya
    28.Temmuz.2010, 13:43

İnternetten alış-veriş yapabileceğimiz güvenilir siteler varmı?

İnternetten alış veriş yapanları duydum ve heveslendim.Çoğu ürünler bu sitelerde daha kaliteli ve ucuzmuş.Ürünler hakkında tüketicilerin yorumlarıda yer alıyormuş.Tavsiye edebileceğiniz güvenilir alış-veriş siteleri varmı?
  2. 28.Temmuz.2010, 13:43
    saliha sarıkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saliha sarıkaya
    Misafir
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    www.gittigidiyor.com alışveriş yapabilirsiniz en güvenirli site ben ordan yapıyorum
  4. 28.Temmuz.2010, 14:08
    www.gittigidiyor.com alışveriş yapabilirsiniz en güvenirli site ben ordan yapıyorum
  5. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    Kimsesizler Sokağı
    internetten alışveriş artık popülar bir alışveriş yöntemi sayılır. dikkat edilmesi gereken husus güvenilir sitelerden (hepsiburada.com) ve limiti belirli sanal kartlarla alışveriş yapmak en mantıklısı. örneğin 50 liralık alışveriş için sanal kredi kartınıza 50 liralık limit ayarlamanız güvenlik açısından en güzel yöntemdir.
  6. 28.Temmuz.2010, 15:21
    internetten alışveriş artık popülar bir alışveriş yöntemi sayılır. dikkat edilmesi gereken husus güvenilir sitelerden (hepsiburada.com) ve limiti belirli sanal kartlarla alışveriş yapmak en mantıklısı. örneğin 50 liralık alışveriş için sanal kredi kartınıza 50 liralık limit ayarlamanız güvenlik açısından en güzel yöntemdir.
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    dunyapazarlama.com

hepsiburada.com

Bu iki siteylede alış verişi çok yapıyorum.bugüne kadarda en ufak bir sorunla karşılaşmadım.
  8. 28.Temmuz.2010, 16:18
    dunyapazarlama.com

hepsiburada.com

Bu iki siteylede alış verişi çok yapıyorum.bugüne kadarda en ufak bir sorunla karşılaşmadım.
  9. saliha sarıkaya
    28.Temmuz.2010, 21:23
    Verdiğiniz adresleri not edeceğim.Çok sağolun.Sorularımıza anında cevap veriyorsunuz.Bu sitede olmaktan mutluyum.
  10. 28.Temmuz.2010, 21:23
    saliha sarıkaya
    Misafir
    Verdiğiniz adresleri not edeceğim.Çok sağolun.Sorularımıza anında cevap veriyorsunuz.Bu sitede olmaktan mutluyum.
  11. İLKAY
    29.Temmuz.2010, 14:55
    gittigidiyor.com a dikkat edin, karışık biraz, deneyimsiz kişiler yanlışlık yapabilir, ikinci el ürünler de satılıyor orada o yüzden bir karışıklık var o sitede. www.hepsiburada.com şu an için en güveniliri, Doğan Holding'e ait bir site ve türkiyede en çok alışverişin yapıldığı site.binlerce kategori var. Gerçi artık ne alacaksanız o markanın kendi sitesi de satış yapıyor. Örneğin cep telefonu alacaksanız nokia nın kendi sitesi, teknosanın sitesi vs. de satış yapıyor.
  12. 29.Temmuz.2010, 14:55
    İLKAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İLKAY
    Misafir
    gittigidiyor.com a dikkat edin, karışık biraz, deneyimsiz kişiler yanlışlık yapabilir, ikinci el ürünler de satılıyor orada o yüzden bir karışıklık var o sitede. www.hepsiburada.com şu an için en güveniliri, Doğan Holding'e ait bir site ve türkiyede en çok alışverişin yapıldığı site.binlerce kategori var. Gerçi artık ne alacaksanız o markanın kendi sitesi de satış yapıyor. Örneğin cep telefonu alacaksanız nokia nın kendi sitesi, teknosanın sitesi vs. de satış yapıyor.
  13. saliha sarıkaya
    04.Ağustos.2010, 14:58
    Bugün kendim için hepsiburada.com ,dan alış veriş yaptım.Hemen 1 günde aldığım ürünler geldi.
  14. 04.Ağustos.2010, 14:58
    saliha sarıkaya
    Misafir
    Bugün kendim için hepsiburada.com ,dan alış veriş yaptım.Hemen 1 günde aldığım ürünler geldi.
  15. SPK
    07.Ağustos.2010, 09:59
    internetten alış veriş hiç yapmadım ben.cesaret edemedim
  16. 07.Ağustos.2010, 09:59
    SPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SPK
    Misafir
  17. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Siyah Pelerinli Kovboy Nickli Üyeden Alıntı
    Ben devamlı hepsiburada.com dan yapıyorum.tavsiye ederim kovboy.
  18. 07.Ağustos.2010, 18:32
    Siyah Pelerinli Kovboy Nickli Üyeden Alıntı
    Ben devamlı hepsiburada.com dan yapıyorum.tavsiye ederim kovboy.
  19. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    Mecidiyeköy /İstanbul
    internetten alışveriş yapacağınız sitenin SSL sertifikası varsa güvenlidir...Artık online alışveriş yaygınlaştı ...
  20. 16.Ağustos.2010, 16:22
    internetten alışveriş yapacağınız sitenin SSL sertifikası varsa güvenlidir...Artık online alışveriş yaygınlaştı ...

Git 12 Sonuncu