Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Sevgili Engelsizdunyam Üyeleri (Devamı için Dal içeri) :)

Şimdi arkadaşlar her turlu ruyalarınızı ve problemlerinizi benimle paylaşın sorularınıza ani cvplar vereyim :D Ne gerek posta gazetesindeki Haydar abiye :o Ben burdayım:D:D Ruyalarınız hakeza;) Ani ve isabetli yorumlarımla bekliyorum ruyalarınızı ve sorunlarını :D:D

Git 123 Sonuncu

Konuyu değerlendir: Sevgili Engelsizdunyam Üyeleri (Devamı için Dal içeri) :)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4009 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum

Sevgili Engelsizdunyam Üyeleri (Devamı için Dal içeri) :)

Şimdi arkadaşlar her turlu ruyalarınızı ve problemlerinizi benimle paylaşın sorularınıza ani cvplar vereyim Ne gerek posta gazetesindeki Haydar abiye Ben burdayım Ruyalarınız hakeza Ani ve isabetli yorumlarımla bekliyorum ruyalarınızı ve sorunlarını
  2. 27.Temmuz.2010, 21:33
    Şimdi arkadaşlar her turlu ruyalarınızı ve problemlerinizi benimle paylaşın sorularınıza ani cvplar vereyim Ne gerek posta gazetesindeki Haydar abiye Ben burdayım Ruyalarınız hakeza Ani ve isabetli yorumlarımla bekliyorum ruyalarınızı ve sorunlarını
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Gökmen bey,

bu güzel başlığı açarak insanlık namına hayırlı işlere el attığınız için size minnettarız.eferim sana.

benim sorunum şu.1 hafta önce sol işaret tırnağımı çektirdim.çok acıyor. sizce ne yapabilirim?
  4. 27.Temmuz.2010, 21:38
    Gökmen bey,

bu güzel başlığı açarak insanlık namına hayırlı işlere el attığınız için size minnettarız.eferim sana.

benim sorunum şu.1 hafta önce sol işaret tırnağımı çektirdim.çok acıyor. sizce ne yapabilirim?
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Mrb sevgiLi Defne hanım;
    Şimdi ben halktan biri olduğum için ucretsiz çalışmaktan zevk duyarım Tebriğiniz karşısında cok duygulandım sanki başbakan övmüş kadar oldu
    Sayqılar hurmetler ve sorunuza bakayım:

Sol işaret tırnağınızı cektirmişsiniz. . . de kızım derdin neydi? Tırnak keseyim derken nasıl cektin şunu yahu?
    herneyse.
    Şımdı yapmanız gereken bir kelle soğan kabuğunu tuzlayarak çektiqiniz tırnak kısmına koyun ardından bir bez barcasıyla bağlayın ve 2gun boyunca her sabahları fındıkın(köpeğinizin) ustune işemesine izin verirseniz hic bir problem kalmaz
    Konu GöKMeN tarafından (27.Temmuz.2010 Saat 22:20 ) değiştirilmiştir.
  6. 27.Temmuz.2010, 22:14
    Mrb sevgiLi Defne hanım;
    Şimdi ben halktan biri olduğum için ucretsiz çalışmaktan zevk duyarım Tebriğiniz karşısında cok duygulandım sanki başbakan övmüş kadar oldu
    Sayqılar hurmetler ve sorunuza bakayım:

Sol işaret tırnağınızı cektirmişsiniz. . . de kızım derdin neydi? Tırnak keseyim derken nasıl cektin şunu yahu?
    herneyse.
    Şımdı yapmanız gereken bir kelle soğan kabuğunu tuzlayarak çektiqiniz tırnak kısmına koyun ardından bir bez barcasıyla bağlayın ve 2gun boyunca her sabahları fındıkın(köpeğinizin) ustune işemesine izin verirseniz hic bir problem kalmaz
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Uleeee gökmen efendi.benim köpeğim Fındık'ı bu işe katma...bidaha sana bişey danışırsam kafam kel olsun emi

8. 27.Temmuz.2010, 22:24
    Uleeee gökmen efendi.benim köpeğim Fındık'ı bu işe katma...bidaha sana bişey danışırsam kafam kel olsun emi

9. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    hayırlı uğurlu olsun kanka
  10. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Yapmayın Defne hanım Benim ağzım bozuk qibi görülebilir ama gercekLer acıdır bunu bilesen
    hemşire olduğunuz için köpek işemesinde bulunan (C+1), frukkoz ve glikoz sayesinde yaralara cok iyidir o manada şey etsin dedim

Kankam Adem teşk'ler sorun ve ruyaların varsa derman olayım ve yorumlayayım
  11. 27.Temmuz.2010, 22:39
    Yapmayın Defne hanım Benim ağzım bozuk qibi görülebilir ama gercekLer acıdır bunu bilesen
    hemşire olduğunuz için köpek işemesinde bulunan (C+1), frukkoz ve glikoz sayesinde yaralara cok iyidir o manada şey etsin dedim

Kankam Adem teşk'ler sorun ve ruyaların varsa derman olayım ve yorumlayayım
  12. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    ne güssseelll

sitemizde güzin ablamız var artık! yaşasııınnn

ben problemlerimi, dertlerimi, kederlerimi, rüyalarımı yarından itibaren söylemeye başlayayım.. olmaz mı
  13. 27.Temmuz.2010, 23:24
    ne güssseelll

sitemizde güzin ablamız var artık! yaşasııınnn

ben problemlerimi, dertlerimi, kederlerimi, rüyalarımı yarından itibaren söylemeye başlayayım.. olmaz mı
  14. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Olur tamam
    Daimi uyelerime hediyelerim war haberiniz olsun Nuran hanım
    Ben Guzin&Haydar ikilisini susuz dereye götürür, tekrar susuz getiririm
  15. 27.Temmuz.2010, 23:42
    Olur tamam
    Daimi uyelerime hediyelerim war haberiniz olsun Nuran hanım
    Ben Guzin&Haydar ikilisini susuz dereye götürür, tekrar susuz getiririm
  16. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    sevgili gökmen bey benim kimselere anlatamadığım bir derdim var umarım siz çare bulursunuz geçen gün rüyama gelen ak sakallı bir dede bana bişi söledi kimseye söleme dedi ben şimdi napim çok korkuyorum lütfen yardım edin ..
    çok kötü durumdayım ...
  17. 28.Temmuz.2010, 19:01
    sevgili gökmen bey benim kimselere anlatamadığım bir derdim var umarım siz çare bulursunuz geçen gün rüyama gelen ak sakallı bir dede bana bişi söledi kimseye söleme dedi ben şimdi napim çok korkuyorum lütfen yardım edin ..
    çok kötü durumdayım ...
  18. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Guzelim elimden geldiğince yardımcı olmaya calışacam

Ruyada ak sakallı dede gormek pek hayra alamet değil Keşke ruyada size ne soylediqinizi de yazaydın. . . ki ozaman daha guzel olurdu. Neyse.
    Ak sakallı dedeler insanları çoğu zaman hak yoluna çağırmak için ruyalara girerler Kendinize gelin namaz kılın ve oyunuzu EVET diyin. Aksi halde bu aksakallı dede(bakmayın masum yuzune, sakalına) bi gece seni boğazlicak haberiniz ola
  19. 28.Temmuz.2010, 19:26
    Guzelim elimden geldiğince yardımcı olmaya calışacam

Ruyada ak sakallı dede gormek pek hayra alamet değil Keşke ruyada size ne soylediqinizi de yazaydın. . . ki ozaman daha guzel olurdu. Neyse.
    Ak sakallı dedeler insanları çoğu zaman hak yoluna çağırmak için ruyalara girerler Kendinize gelin namaz kılın ve oyunuzu EVET diyin. Aksi halde bu aksakallı dede(bakmayın masum yuzune, sakalına) bi gece seni boğazlicak haberiniz ola

Git 123 Sonuncu