Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Bu adres geçerli olmadığından yüklenemiyor,Mozilladan interneti dolaşamıyorum

mozilla ile sitelerde dolaşmak istediğimde sık kullanılanlarda veya google bulduğum bir siteye gitmek istediğimde bu hata (Bu adres geçerli olmadığından yüklenemiyor.)mesajıyla karşılaşıyorum, ilk başlarda geçici bir durum diye düşünmüştüm ama sürekli olmaya başlayınca fenalık geldi.bu neden kaynaklanıyor sizce

Konuyu değerlendir: Bu adres geçerli olmadığından yüklenemiyor,Mozilladan interneti dolaşamıyorum

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5234 kez incelendi.

1. PuSaT
    27.Temmuz.2010, 10:58

Bu adres geçerli olmadığından yüklenemiyor,Mozilladan interneti dolaşamıyorum

mozilla ile sitelerde dolaşmak istediğimde sık kullanılanlarda veya google bulduğum bir siteye gitmek istediğimde bu hata (Bu adres geçerli olmadığından yüklenemiyor.)mesajıyla karşılaşıyorum, ilk başlarda geçici bir durum diye düşünmüştüm ama sürekli olmaya başlayınca fenalık geldi.bu neden kaynaklanıyor sizce
  2. 27.Temmuz.2010, 10:58
    PuSaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    PuSaT
    Misafir
    Twitter Facebook Google+
  3. Asi Nehir
    27.Temmuz.2010, 11:16
    Herhalde genel anlamda internette bir problem var.Bende siteye girdiğimde rahat dolaşamıyorum.
  4. 27.Temmuz.2010, 11:16
    Asi Nehir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asi Nehir
    Misafir
    Herhalde genel anlamda internette bir problem var.Bende siteye girdiğimde rahat dolaşamıyorum.
  5. uğur böceğim
    27.Temmuz.2010, 11:56
    İnternet explorerde de sorun var.Doğru dürüst hiç bir siteye rahat girip gezemiyorum.
  6. 27.Temmuz.2010, 11:56
    uğur böceğim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uğur böceğim
    Misafir
    İnternet explorerde de sorun var.Doğru dürüst hiç bir siteye rahat girip gezemiyorum.
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    ben internet explorer de çok sık sorun yaşıyorum..
    mozilla sorunlu olsa da biraz daha iyi.. genel sorun olmasını bilmem iyi oldu..
  8. 27.Temmuz.2010, 14:10
    ben internet explorer de çok sık sorun yaşıyorum..
    mozilla sorunlu olsa da biraz daha iyi.. genel sorun olmasını bilmem iyi oldu..
  9. İLKAY
    27.Temmuz.2010, 16:11
    Mozilla temanızı değiştirin sorun hal-olacaktır. https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/themes/ buradan temanızı değiştirebilirsiniz. Zaten değiştirdiyseniz orjinal haline çeviriniz.
  10. 27.Temmuz.2010, 16:11
    İLKAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İLKAY
    Misafir
    Mozilla temanızı değiştirin sorun hal-olacaktır. https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/themes/ buradan temanızı değiştirebilirsiniz. Zaten değiştirdiyseniz orjinal haline çeviriniz.
  11. PuSaT
    01.Ağustos.2010, 15:33
    ilkayın bahsettiği yöntemi denedim ama çok sık olmasada arası sıra yine sorun devam ediyor.
  12. 01.Ağustos.2010, 15:33
    PuSaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    PuSaT
    Misafir
    ilkayın bahsettiği yöntemi denedim ama çok sık olmasada arası sıra yine sorun devam ediyor.