Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Kızılay tekerlekli sandalye yardımlarına devam ediyor

Türk Kızılayı Manisa Şubesi sosyal yardım çalışmaları kapsamında Manisa'daki ihtiyaç sahibi ve engelli bir vatandaşa daha tekerlekli sandalye yardımı yaptı. http://img409.imageshack.us/img409/5531/244937.jpg Türk Kızılayı Manisa Şubesi sosyal yardım çalışmaları kapsamında Manisa'daki ihtiyaç sahibi ve engelli bir vatandaşa daha tekerlekli sandalye yardımı yaptı. Kaynak Mahalle Muhtarı Oktay Gürger’in aracılığı ile Kızılay Şubesine gelen ihtiyaç sahibi engelli vatandaş Abdurrahim Dereli’ye

Konuyu değerlendir: Kızılay tekerlekli sandalye yardımlarına devam ediyor

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1760 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur

Kızılay tekerlekli sandalye yardımlarına devam ediyor

Türk Kızılayı Manisa Şubesi sosyal yardım çalışmaları kapsamında Manisa'daki ihtiyaç sahibi ve engelli bir vatandaşa daha tekerlekli sandalye yardımı yaptı.

Türk Kızılayı Manisa Şubesi sosyal yardım çalışmaları kapsamında Manisa'daki ihtiyaç sahibi ve engelli bir vatandaşa daha tekerlekli sandalye yardımı yaptı.
    Kaynak Mahalle Muhtarı Oktay Gürger’in aracılığı ile Kızılay Şubesine gelen ihtiyaç sahibi engelli vatandaş Abdurrahim Dereli’ye tekerlekli sandalye, Şube Başkanı Cengiz Yurdabekçi tarafından teslim edildi. Tekerlekli sandalyesine kavuşan Dereli, kendisini yalnız bırakmayan Türk Kızılayı’na teşekkür etti.
    Manisa Şubesi Başkanı Cengiz Yurdabekçi, Türk Kızılayı ailesi olarak ihtiyaç sahiplerinin 24 saat hizmetinde olduklarını belirterek, duyarlı vatandaşların ve kurumların destekleri sayesinde Manisa’daki sosyal yardım çalışmalarının hız kesmeden devam edeceğini ifade etti.

Nethabercilik
  2. 26.Temmuz.2010, 17:15

Kaynak Mahalle Muhtarı Oktay Gürger’in aracılığı ile Kızılay Şubesine gelen ihtiyaç sahibi engelli vatandaş Abdurrahim Dereli’ye tekerlekli sandalye, Şube Başkanı Cengiz Yurdabekçi tarafından teslim edildi. Tekerlekli sandalyesine kavuşan Dereli, kendisini yalnız bırakmayan Türk Kızılayı’na teşekkür etti.
    Manisa Şubesi Başkanı Cengiz Yurdabekçi, Türk Kızılayı ailesi olarak ihtiyaç sahiplerinin 24 saat hizmetinde olduklarını belirterek, duyarlı vatandaşların ve kurumların destekleri sayesinde Manisa’daki sosyal yardım çalışmalarının hız kesmeden devam edeceğini ifade etti.

Nethabercilik
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Ne buyuk mutluluk ki, yurume engelli birini toplum icine çıkıp gezmeyı saglayabilecek imkanlar vermek..
    Emeqi gecenlere teşk.
  4. 27.Temmuz.2010, 15:34
    Ne buyuk mutluluk ki, yurume engelli birini toplum icine çıkıp gezmeyı saglayabilecek imkanlar vermek..
    Emeqi gecenlere teşk.
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Hayırlı olsun Kızılaya o kadar yardım yapıyoruz bu depoda tutacağına millete dağıtsın
  6. 27.Temmuz.2010, 17:00
    Hayırlı olsun Kızılaya o kadar yardım yapıyoruz bu depoda tutacağına millete dağıtsın