Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Google'yi nasıl ana sayfam yapabilirim?

İnternet explorer kullanıyorum.Yanlışlıkla ayarı bozdum ve ana sayfam facebook oldu.Tekrar googleyi ana sayfam olarak nasıl ayarlayabilirim?

Konuyu değerlendir: Google'yi nasıl ana sayfam yapabilirim?

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 8101 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul

Google'yi nasıl ana sayfam yapabilirim?

İnternet explorer kullanıyorum.Yanlışlıkla ayarı bozdum ve ana sayfam facebook oldu.Tekrar googleyi ana sayfam olarak nasıl ayarlayabilirim?
  2. 24.Temmuz.2010, 13:58
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur
    Ana sayfayı açınca facebook geliyor dedin google yapman için yukarıda ki dosya düzen görünüm sık kullanılanlar araçlar yardım var sen araşları tıkla en altta internet seçenekleri var ordan ayarlayabilirsin.
  4. 24.Temmuz.2010, 18:48
    Ana sayfayı açınca facebook geliyor dedin google yapman için yukarıda ki dosya düzen görünüm sık kullanılanlar araçlar yardım var sen araşları tıkla en altta internet seçenekleri var ordan ayarlayabilirsin.
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Önce bir internet sayfası açın.açtığınız bu sayfada yukarda "araçlar" yazan yere tıklayın ve açılan yerde en altta"internet seçenekleri"yazan yere tıklayın.orası açılınca orda giriş sayfası bölümü var.orada geçerli olan adresi silin ve yerine: www.google.com.tr yazın tamam deyin.artık google de keyifli aramalar yapabilirsiniz))))))))))
  6. 24.Temmuz.2010, 18:53
    Önce bir internet sayfası açın.açtığınız bu sayfada yukarda "araçlar" yazan yere tıklayın ve açılan yerde en altta"internet seçenekleri"yazan yere tıklayın.orası açılınca orda giriş sayfası bölümü var.orada geçerli olan adresi silin ve yerine: www.google.com.tr yazın tamam deyin.artık google de keyifli aramalar yapabilirsiniz))))))))))
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul
    Çok sağolun yaptım.Defne'nin dediği gibi keyif içerisinde aramalar yaparım.
  8. 24.Temmuz.2010, 21:53
    Çok sağolun yaptım.Defne'nin dediği gibi keyif içerisinde aramalar yaparım.
  9. Üyelik tarihi
    Ağustos.2010
    Nereden
    FARS FROM
    Bazı ana sayfaları araçlar internet seçeneklerinden değiştirmek mümkün olmayabilir özellikle virüs bulaşmış sistemlere bu dosyayı indirip bilgisayarınıza kurun.
  10. 06.Ağustos.2010, 03:31
    Bazı ana sayfaları araçlar internet seçeneklerinden değiştirmek mümkün olmayabilir özellikle virüs bulaşmış sistemlere bu dosyayı indirip bilgisayarınıza kurun.