Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

MEB, özürlü personelin atama takvimini açıkladı

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖZÜRLÜ PERSONEL ATAMASINA İLİŞKİN AÇIKLAMA Özürlü personel alımı sınav sonuçları açıklanmış olup, özürlü personel alımına ilişkin hazırlanan kılavuzda da belirtildiği üzere sınav sonuçlarına itiraz ve bu itirazların karara bağlanması ile ilgili süreç (sınav sonuçlarının açıklanmasından itibaren 25 gün) tamamlandıktan sonra başarı listeleri oluşturularak yayınlanacaktır. Kesinleşmiş başarı listesi en yüksek puandan aşağı doğru sıralanarak oluşturulacaktır. Bu

Konuyu değerlendir: MEB, özürlü personelin atama takvimini açıkladı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 8681 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010

MEB, özürlü personelin atama takvimini açıkladı

Sponsorlu Bağlantılar

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖZÜRLÜ PERSONEL ATAMASINA İLİŞKİN AÇIKLAMA

Özürlü personel alımı sınav sonuçları açıklanmış olup, özürlü personel alımına ilişkin hazırlanan kılavuzda da belirtildiği üzere sınav sonuçlarına itiraz ve bu itirazların karara bağlanması ile ilgili süreç (sınav sonuçlarının açıklanmasından itibaren 25 gün) tamamlandıktan sonra başarı listeleri oluşturularak yayınlanacaktır. Kesinleşmiş başarı listesi en yüksek puandan aşağı doğru sıralanarak oluşturulacaktır.

Bu sürecin sonunda atamalar, adaylardan sınav başvuru aşamasında alınan atama tercihleri doğrultusunda puan üstünlüğüne göre ilan edilen kontenjanlar ölçüsünde yapılacaktır. Atama sonuçları http://personel.meb.gov.tr adresinden yayınlanacaktır. Atamaları yapılan adaylara ilişkin listeler aynı gün İl Millî Eğitim Müdürlüklerine elektronik ortamda gönderilecektir.

İlgililere duyurulur.

kaynak
  2. 23.Temmuz.2010, 14:07
    Sponsorlu Bağlantılar

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖZÜRLÜ PERSONEL ATAMASINA İLİŞKİN AÇIKLAMA

Özürlü personel alımı sınav sonuçları açıklanmış olup, özürlü personel alımına ilişkin hazırlanan kılavuzda da belirtildiği üzere sınav sonuçlarına itiraz ve bu itirazların karara bağlanması ile ilgili süreç (sınav sonuçlarının açıklanmasından itibaren 25 gün) tamamlandıktan sonra başarı listeleri oluşturularak yayınlanacaktır. Kesinleşmiş başarı listesi en yüksek puandan aşağı doğru sıralanarak oluşturulacaktır.

Bu sürecin sonunda atamalar, adaylardan sınav başvuru aşamasında alınan atama tercihleri doğrultusunda puan üstünlüğüne göre ilan edilen kontenjanlar ölçüsünde yapılacaktır. Atama sonuçları http://personel.meb.gov.tr adresinden yayınlanacaktır. Atamaları yapılan adaylara ilişkin listeler aynı gün İl Millî Eğitim Müdürlüklerine elektronik ortamda gönderilecektir.

İlgililere duyurulur.

kaynak
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    O gunu iple cekiyorum..
    Bu arada M.E.B engelli atamaları sonuclarını bu kadar geriye atmalarında vardır menfaatleri )
  4. 23.Temmuz.2010, 14:19
    O gunu iple cekiyorum..
    Bu arada M.E.B engelli atamaları sonuclarını bu kadar geriye atmalarında vardır menfaatleri )
  5. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    Kimsesizler Sokağı
    sadece yerleştirmede puan sıralamasından bahsediliyor, puanları aynı olan ne yapacak açıklamamışlar
  6. 23.Temmuz.2010, 14:36
    sadece yerleştirmede puan sıralamasından bahsediliyor, puanları aynı olan ne yapacak açıklamamışlar
  7. Asi Nehir
    23.Temmuz.2010, 21:26
    Biraz daha sabretmek gerekecek.
  8. 23.Temmuz.2010, 21:26
    Asi Nehir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asi Nehir
    Misafir
    Biraz daha sabretmek gerekecek.
  9. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    Kimsesizler Sokağı
    Sponsorlu Bağlantılar

GÜvenİlİr bİr kaynaĞa gÖre meb engellİ sinavi atamalari İÇİn halen İtİraz edİlen sinav sonuÇlari İncelenİyormuŞ. Atamalar 20 aĞustos 2010dan sonraya sarkabİlİrmİŞ. Yanİ yerleŞtİrmeler 16 aĞustos pazartesİ aÇiklanmayacak. Ayrica atamalarda zİhİnsel,bedensel,gÖrme ÖzÜrlÜ dİye bİr ayrim yapilmadan puana gÖre yerleŞtİlecekmİŞ.
  10. 14.Ağustos.2010, 17:20
    Sponsorlu Bağlantılar

GÜvenİlİr bİr kaynaĞa gÖre meb engellİ sinavi atamalari İÇİn halen İtİraz edİlen sinav sonuÇlari İncelenİyormuŞ. Atamalar 20 aĞustos 2010dan sonraya sarkabİlİrmİŞ. Yanİ yerleŞtİrmeler 16 aĞustos pazartesİ aÇiklanmayacak. Ayrica atamalarda zİhİnsel,bedensel,gÖrme ÖzÜrlÜ dİye bİr ayrim yapilmadan puana gÖre yerleŞtİlecekmİŞ.