Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Lise Döneminde (( Gökmen--Ziya hoca ))

Arkadaşlar sınıfta hani şu üç adet madeni para ile oynanan futbol var ya .. hani bu üç madeni parayı sıra üzerinde birisi elleri ile kaleci olur sende paraları birbirinin arasından geçirerek sürüklüyorsun.. işte o oyun .. hemde turnuva şeklinde.. ((Erzurum cumhuriyet lisesi olarak sınıflar arası turnuva yapardık, elemeler tenefüslerde tabii:D)) Ama birgün boş bir dersi değerlendirmek istedik.. tabi haliyle paralar yere düşüyor.. tangır tungur... nese baktım sınıf başkanı direk benim yanıma

Konuyu değerlendir: Lise Döneminde (( Gökmen--Ziya hoca ))

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2296 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum

Lise Döneminde (( Gökmen--Ziya hoca ))

Arkadaşlar sınıfta hani şu üç adet madeni para ile oynanan futbol var ya .. hani bu üç madeni parayı sıra üzerinde birisi elleri ile kaleci olur sende paraları birbirinin arasından geçirerek sürüklüyorsun.. işte o oyun .. hemde turnuva şeklinde..
    ((Erzurum cumhuriyet lisesi olarak sınıflar arası turnuva yapardık, elemeler tenefüslerde tabii))

Ama birgün boş bir dersi değerlendirmek istedik.. tabi haliyle paralar yere düşüyor.. tangır tungur... nese baktım sınıf başkanı direk benim yanıma geldi(yaw o kadar kişi oynuyor tek sorumlu benmişim gibi

Dediki: " alttaki sınıf ta ZİYA nın dersi varmış seni çağırıyor.. ((ZİYAda edebiyatçı namını duymuştum ama ilk kez karşı karşıya gelecez )) . neyse sınıfa girdim .. Lise 3. SInıftan ebiler balalar çiçek olmuş oturuyor .. sınıfta çıt yok..
    İçimden: "Desene olum gokmen bu sefer hakketen ayvayı yedin '' neyse hoca "gel gel " dedi.. gittim yanına.. bana " oğlum sınıfta niye para oynuyorsunuz"? dedi..

Gökmen : yok hocam valla oynamıyorduk
    ZİYA: lan yalan söyleme (tam bir erzurum şivesi ile konuşurdu kaba iri yarma bişe )
    Gökmen: yok hocam para yere düştü
    ZİYA: oğlum bak (tavanı göstererek) para orda düşüyor gındıllanıyor gındıllanıyor(yuvarlanıyor) buraya geliyor.. o parayı alıyorsun bi daha gındıllanıyor gındıllanır buraya geliyor..(şimdi bunun anlatışını görseniz gülmekten ölrüsünüz.. ama sınıf ruh gibi çıt yok ne bir gülümseme ne bir tebessüm.. işte bu sefer 3,5 atmaya başladım )

Sonra döndü bana :

"ULAN SANA Bİ VURURAM VARYA, KAPI DA ÇİZGİFİLİMLERDEKİ GİBİ ARDINDAN GELİR ''......((Bu sözü hiç unutamam))
    ((yav sınıf bunada gülmedi ))

sonra lafı uzatmadan yakamdan tuttu vee şırrraq taaaqqq şıırrraaaaqqq

(())
    Konu GöKMeN tarafından (22.Temmuz.2010 Saat 12:58 ) değiştirilmiştir.
  2. 22.Temmuz.2010, 11:40
    Arkadaşlar sınıfta hani şu üç adet madeni para ile oynanan futbol var ya .. hani bu üç madeni parayı sıra üzerinde birisi elleri ile kaleci olur sende paraları birbirinin arasından geçirerek sürüklüyorsun.. işte o oyun .. hemde turnuva şeklinde..
    ((Erzurum cumhuriyet lisesi olarak sınıflar arası turnuva yapardık, elemeler tenefüslerde tabii))

Ama birgün boş bir dersi değerlendirmek istedik.. tabi haliyle paralar yere düşüyor.. tangır tungur... nese baktım sınıf başkanı direk benim yanıma geldi(yaw o kadar kişi oynuyor tek sorumlu benmişim gibi

Dediki: " alttaki sınıf ta ZİYA nın dersi varmış seni çağırıyor.. ((ZİYAda edebiyatçı namını duymuştum ama ilk kez karşı karşıya gelecez )) . neyse sınıfa girdim .. Lise 3. SInıftan ebiler balalar çiçek olmuş oturuyor .. sınıfta çıt yok..
    İçimden: "Desene olum gokmen bu sefer hakketen ayvayı yedin '' neyse hoca "gel gel " dedi.. gittim yanına.. bana " oğlum sınıfta niye para oynuyorsunuz"? dedi..

Gökmen : yok hocam valla oynamıyorduk
    ZİYA: lan yalan söyleme (tam bir erzurum şivesi ile konuşurdu kaba iri yarma bişe )
    Gökmen: yok hocam para yere düştü
    ZİYA: oğlum bak (tavanı göstererek) para orda düşüyor gındıllanıyor gındıllanıyor(yuvarlanıyor) buraya geliyor.. o parayı alıyorsun bi daha gındıllanıyor gındıllanır buraya geliyor..(şimdi bunun anlatışını görseniz gülmekten ölrüsünüz.. ama sınıf ruh gibi çıt yok ne bir gülümseme ne bir tebessüm.. işte bu sefer 3,5 atmaya başladım )

Sonra döndü bana :

"ULAN SANA Bİ VURURAM VARYA, KAPI DA ÇİZGİFİLİMLERDEKİ GİBİ ARDINDAN GELİR ''......((Bu sözü hiç unutamam))
    ((yav sınıf bunada gülmedi ))

sonra lafı uzatmadan yakamdan tuttu vee şırrraq taaaqqq şıırrraaaaqqq

(())
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Adana
    E gülselerdi de tatbikat gülenlerin hoşuna gitti sanarak onlarda da mı denenseydi.
  4. 22.Temmuz.2010, 12:06
    E gülselerdi de tatbikat gülenlerin hoşuna gitti sanarak onlarda da mı denenseydi.
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Valla korkudan çıt çıkmadı Bedii
  6. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    istanbul
    öyle bir öğretmenin yanında çıt çıkması davul, zurnayla oyun havası başlaması demektir herhalde...
  7. 22.Temmuz.2010, 13:25
    öyle bir öğretmenin yanında çıt çıkması davul, zurnayla oyun havası başlaması demektir herhalde...
  8. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Evet hemşo yaav Ziya oldu mu ciddiyet olurdu sopa atmak dayak falan
  9. 22.Temmuz.2010, 13:32
    Evet hemşo yaav Ziya oldu mu ciddiyet olurdu sopa atmak dayak falan
  10. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur
    Bu olaylar oluyor ve sınıftakinler gülmüyorlar hocanı korkusuna öyle mi Canım senin için unutulmayacak bir hikaye sağol.
  11. 22.Temmuz.2010, 21:32
    Bu olaylar oluyor ve sınıftakinler gülmüyorlar hocanı korkusuna öyle mi Canım senin için unutulmayacak bir hikaye sağol.
  12. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Bu oyunu bizde çok oynardık. Ama böyle bir şikayet gelmemişti. Öğretmenlerde çok acımasız oluyorlar sanki ne olmuş, iki ses çıkmış. Uyar gitsin şırrag taag ne gerek var demi. Paylaşım için teşekkürler gökmen.
  13. 22.Temmuz.2010, 21:36
    Bu oyunu bizde çok oynardık. Ama böyle bir şikayet gelmemişti. Öğretmenlerde çok acımasız oluyorlar sanki ne olmuş, iki ses çıkmış. Uyar gitsin şırrag taag ne gerek var demi. Paylaşım için teşekkürler gökmen.
  14. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Ya kaptan Ziya hoca dendimi ögrenci kaçacak delik arardı
    Hala denk geliyoz ve yanından geçerken önümü ilikliyorum(sayqıdan cok korkudan)
  15. 22.Temmuz.2010, 23:21
    Ya kaptan Ziya hoca dendimi ögrenci kaçacak delik arardı
    Hala denk geliyoz ve yanından geçerken önümü ilikliyorum(sayqıdan cok korkudan)
  16. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul/Üsküdar
    ne hocaymış amma!

''ulan sana bi vururam varya'' dedi ve hızını alamadı şırrag taaagg şııırraaaggg..............bir öğretmenin öğrencisine uygulamaması gereken davranış.. (gülmüyorum) dadaşım.. paylaşım için teşekkürler..
  17. 26.Temmuz.2010, 12:51
    ne hocaymış amma!

''ulan sana bi vururam varya'' dedi ve hızını alamadı şırrag taaagg şııırraaaggg..............bir öğretmenin öğrencisine uygulamaması gereken davranış.. (gülmüyorum) dadaşım.. paylaşım için teşekkürler..
  18. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum
    Nuran ablam ben biraz yaramazdım ama ya