Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Size hiç "Sen askere gitmedin, anlamazsın" dediler mi?

Benim hayatımda çoğu zaman bu konuşmaya çok tanık oldum.En gıcık olduğum, laf olsun diye söylenmiş sözlerin başında bu gelir. Askere gitmeyen anlamaz mı? ya da bir yumurtayı pişirmek için mutlaka askere mi gitmek lazım.Nedir bu askerlikte öğretilen anlamadım gitti.Sizlerin bu konuda ki düşüncelerimizi merak ettim. Sizce biz engelliler askere gitmediğimiz için anlamaz mıyız? Not:Erkeklere yönelik bir konu olsada tüm arkadaşlarım yorum yapmakta özgürdür.

Konuyu değerlendir: Size hiç "Sen askere gitmedin, anlamazsın" dediler mi?

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 3052 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara

Size hiç "Sen askere gitmedin, anlamazsın" dediler mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Benim hayatımda çoğu zaman bu konuşmaya çok tanık oldum.En gıcık olduğum, laf olsun diye söylenmiş sözlerin başında bu gelir.
    Askere gitmeyen anlamaz mı? ya da bir yumurtayı pişirmek için mutlaka askere mi gitmek lazım.Nedir bu askerlikte öğretilen anlamadım gitti.Sizlerin bu konuda ki düşüncelerimizi merak ettim.
    Sizce biz engelliler askere gitmediğimiz için anlamaz mıyız?

Not:Erkeklere yönelik bir konu olsada tüm arkadaşlarım yorum yapmakta özgürdür.
  2. 21.Temmuz.2010, 19:03
    Sponsorlu Bağlantılar

Benim hayatımda çoğu zaman bu konuşmaya çok tanık oldum.En gıcık olduğum, laf olsun diye söylenmiş sözlerin başında bu gelir.
    Askere gitmeyen anlamaz mı? ya da bir yumurtayı pişirmek için mutlaka askere mi gitmek lazım.Nedir bu askerlikte öğretilen anlamadım gitti.Sizlerin bu konuda ki düşüncelerimizi merak ettim.
    Sizce biz engelliler askere gitmediğimiz için anlamaz mıyız?

Not:Erkeklere yönelik bir konu olsada tüm arkadaşlarım yorum yapmakta özgürdür.
    Twitter Facebook Google+
  3. sahildeki kız
    24.Temmuz.2010, 13:20
    her askere giden erkek ADAM olsaydı toplumumuzun düzeni daha iyi olurdu.askere gidipte ciğeri 5 para etmez bir çok insan var.
  4. 24.Temmuz.2010, 13:20
    sahildeki kız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sahildeki kız
    Misafir
    her askere giden erkek ADAM olsaydı toplumumuzun düzeni daha iyi olurdu.askere gidipte ciğeri 5 para etmez bir çok insan var.
  5. Karizma
    01.Eylül.2010, 16:17
    eminim ilerde bu lafı banada derler
  6. 01.Eylül.2010, 16:17
    Karizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karizma
    Misafir
    eminim ilerde bu lafı banada derler
  7. KARDELEN
    27.Eylül.2010, 09:44
    Bu sözü ben çevremde de çok duymuşumdur.Askere gitmeyen gençlere bir konu tartışma esnasında bile askerlik yapanlar hemen sen askerlikmi yaptın nerden bileceksinki diyorlar.Askerlik erkeği adam edermiş.(öyle diyorlar) Ben bu fikre bir parça inanmıyorum ama ana kuzusu erkekler için askerlik şart diye düşünüyorum.
  8. 27.Eylül.2010, 09:44
    KARDELEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    KARDELEN
    Misafir
    Bu sözü ben çevremde de çok duymuşumdur.Askere gitmeyen gençlere bir konu tartışma esnasında bile askerlik yapanlar hemen sen askerlikmi yaptın nerden bileceksinki diyorlar.Askerlik erkeği adam edermiş.(öyle diyorlar) Ben bu fikre bir parça inanmıyorum ama ana kuzusu erkekler için askerlik şart diye düşünüyorum.
  9. PuSaT
    27.Kasım.2010, 09:35
    Dediler malesef. askerliği adamlıkla bağdaştıran bilinçsiz,basit insanlar bir hayli çoğunlukta. takmamaya çalışıyorum.
  10. 27.Kasım.2010, 09:35
    PuSaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    PuSaT
    Misafir
    Dediler malesef. askerliği adamlıkla bağdaştıran bilinçsiz,basit insanlar bir hayli çoğunlukta. takmamaya çalışıyorum.
  11. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    En iyisini yapıyorsunuz takmayın da zaten
    Askerlik yapmakla adam olunsaydı o zaman 22'yi geçmiş tüm erkekler ne küferderdi,ne kadına kıza asılırdı,ne cinayet olurdu,ne gasp..vs..vs.....yani hiç bir suç işlenmezdi o yaştan sonra!!!
    Aslına bakarsanız askerlik bazıları için iyi bir eğitim yeri;odasına dağınıklıktan giremediğimiz erkek kardeşim askerden döndüğünde çok değişmişti,çarşafın simetrisine bile dikkat ederek yatağını düzlüyor,düzenli traş oluyor,oturuşuna bile dikkat ediyordu..Ancak ne mi oldu evinin asker ocağı olmadığını anladı ve eskisinden beter oldu..Tabi sonunda evlilik yetişti imdadına da en güzel askerliği şimdi yapıyor,komutanı da eşi
  12. 27.Kasım.2010, 09:58
    En iyisini yapıyorsunuz takmayın da zaten
    Askerlik yapmakla adam olunsaydı o zaman 22'yi geçmiş tüm erkekler ne küferderdi,ne kadına kıza asılırdı,ne cinayet olurdu,ne gasp..vs..vs.....yani hiç bir suç işlenmezdi o yaştan sonra!!!
    Aslına bakarsanız askerlik bazıları için iyi bir eğitim yeri;odasına dağınıklıktan giremediğimiz erkek kardeşim askerden döndüğünde çok değişmişti,çarşafın simetrisine bile dikkat ederek yatağını düzlüyor,düzenli traş oluyor,oturuşuna bile dikkat ediyordu..Ancak ne mi oldu evinin asker ocağı olmadığını anladı ve eskisinden beter oldu..Tabi sonunda evlilik yetişti imdadına da en güzel askerliği şimdi yapıyor,komutanı da eşi
  13. Üyelik tarihi
    Kasım.2011
    Nereden
    İstanbul

sa

s.a.

millet olarak bayiliyoruz bırseylerı abartmaya.Buda onlardan bırı Vatan Borcu yapabılen yapsın

bence askere gıden o kadr ınsanın olması ve bu surenın bu kadar uzun olması sevınılcek bır durum degıl aksıne bu guvende degılız ıhtıyac var demekkı endıse durumu.

Askere giden akıllanmaz akıl zatı var olan bır olgu. belkı bır kac alıskanlık kapabılır .egıtılebılınır.

olumsuz yanlarıda az degıl.Askere gidip psikolojisi bozulan cok kısı gordum uzun sure kendıne gelemeyen.

he bıde su soz varaskere gıtmeyene kız mı verılır Ne sacma ya gulemıyorum bıle
  14. 02.Aralık.2011, 11:31
    s.a.

millet olarak bayiliyoruz bırseylerı abartmaya.Buda onlardan bırı Vatan Borcu yapabılen yapsın

bence askere gıden o kadr ınsanın olması ve bu surenın bu kadar uzun olması sevınılcek bır durum degıl aksıne bu guvende degılız ıhtıyac var demekkı endıse durumu.

Askere giden akıllanmaz akıl zatı var olan bır olgu. belkı bır kac alıskanlık kapabılır .egıtılebılınır.

olumsuz yanlarıda az degıl.Askere gidip psikolojisi bozulan cok kısı gordum uzun sure kendıne gelemeyen.

he bıde su soz varaskere gıtmeyene kız mı verılır Ne sacma ya gulemıyorum bıle
  15. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    abi gitsen ne olucak eskiden o askerli insanların yerini teknoloji aldı başkalrın ayak işlerini yapacagına gitme daha
  16. 02.Aralık.2011, 21:54
    abi gitsen ne olucak eskiden o askerli insanların yerini teknoloji aldı başkalrın ayak işlerini yapacagına gitme daha
  17. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Merak etmeyin arkadaşlar bu lafı askerliği bedelli yapanlara da diyecekler)
  18. 12.Aralık.2011, 11:10
    Merak etmeyin arkadaşlar bu lafı askerliği bedelli yapanlara da diyecekler)
  19. Üyelik tarihi
    Ekim.2010
    Nereden
    rize
    Sponsorlu Bağlantılar

etrafımda okadar muhabbetı oldukı gıtmeden gıtmıs gıbı oldum cok sıkıntı degıl ıstedıklerını soyesınler bana osekılde acız konusan kımse yok zaten etrafımda olamazda zaten
  20. 13.Aralık.2011, 10:50
    Sponsorlu Bağlantılar

etrafımda okadar muhabbetı oldukı gıtmeden gıtmıs gıbı oldum cok sıkıntı degıl ıstedıklerını soyesınler bana osekılde acız konusan kımse yok zaten etrafımda olamazda zaten

Git 12 Sonuncu