Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

"Böyle birşeyin olmasına nasıl müsaade ediyorsun?

Bir gün, çelimsiz, küçük bir kız çocuğu sokağın köşesine oturmuş yiyecek, para, ya da alabileceği herhangi bir şey için dileniyordu. Üzerinde yırtık, pırtık giysiler vardı; yüzü gözü kir içinde, perişan bir hali vardı. Kız dilenirken, sokaktan genç, canlı ve iyi görünümlü bir adam geçti. Kızı farketmişti ama belli etme............mek için dönüp i...kinci kez bakmadı. Büyük ve lüks evine, mutlu ve rahat ailesinin yanına geldiğinde, çok güzel hazırlanmış akşam sofrası onu bekliyordu. Fakat

Konuyu değerlendir: "Böyle birşeyin olmasına nasıl müsaade ediyorsun?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1218 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul

"Böyle birşeyin olmasına nasıl müsaade ediyorsun?

Sponsorlu Bağlantılar

Bir gün, çelimsiz, küçük bir kız çocuğu sokağın köşesine oturmuş yiyecek, para, ya da alabileceği herhangi bir şey için dileniyordu.

Üzerinde yırtık, pırtık giysiler vardı; yüzü gözü kir içinde, perişan bir hali vardı. Kız dilenirken, sokaktan genç, canlı ve iyi görünümlü bir adam geçti. Kızı farketmişti ama belli etme............mek için dönüp i...kinci kez bakmadı.

Büyük ve lüks evine, mutlu ve rahat ailesinin yanına geldiğinde, çok güzel hazırlanmış akşam sofrası onu bekliyordu. Fakat az sonra düşünceleri tekrar o fakir kıza takılıverdi.

Duyguları birşeylere itiraz ediyordu. Sonra kolay yolu tercih etti ve itirazlarını Allah’ a yöneltti:

"Böyle birşeyin olmasına nasıl müsaade ediyorsun? Neden o küçük kıza yardım için birşeyler yapmıyorsun Allah’ım?" diye yakındı içinden. Sonra ruhunun derinliklerinden gelen bir cevap işitti :

"Yaptım. Seni yarattım!".....
  2. 21.Temmuz.2010, 13:27
    Sponsorlu Bağlantılar

Bir gün, çelimsiz, küçük bir kız çocuğu sokağın köşesine oturmuş yiyecek, para, ya da alabileceği herhangi bir şey için dileniyordu.

Üzerinde yırtık, pırtık giysiler vardı; yüzü gözü kir içinde, perişan bir hali vardı. Kız dilenirken, sokaktan genç, canlı ve iyi görünümlü bir adam geçti. Kızı farketmişti ama belli etme............mek için dönüp i...kinci kez bakmadı.

Büyük ve lüks evine, mutlu ve rahat ailesinin yanına geldiğinde, çok güzel hazırlanmış akşam sofrası onu bekliyordu. Fakat az sonra düşünceleri tekrar o fakir kıza takılıverdi.

Duyguları birşeylere itiraz ediyordu. Sonra kolay yolu tercih etti ve itirazlarını Allah’ a yöneltti:

"Böyle birşeyin olmasına nasıl müsaade ediyorsun? Neden o küçük kıza yardım için birşeyler yapmıyorsun Allah’ım?" diye yakındı içinden. Sonra ruhunun derinliklerinden gelen bir cevap işitti :

"Yaptım. Seni yarattım!".....
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Sponsorlu Bağlantılar

Gerçekten şu ana kadar okuduğum her yazıdan en güzeli buydu tşk paylaşımın için
  4. 21.Temmuz.2010, 14:05
    Sponsorlu Bağlantılar

Gerçekten şu ana kadar okuduğum her yazıdan en güzeli buydu tşk paylaşımın için