Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Huriye, Nuriye, Duriye

huriye,nuriye,duriye 75-80 yaşlarında çok eski üç arkadaştır.huriye nuriye'ye telefon eder ve duriye'ye gitmek için anlaşırlar ve giderler. biraz muhabbetten sonra duriye arkadaşlarına kahve yapar ve içerler.biraz muhabbetten sonra duriye: _ay kusura bakmayı unuttum birer kahve yapayımda içelim der.huriye ve nuriye bir şey demezler.aradan zaman geçer ve duriye: _size birer kahve bile yapamadım,hemen yapayımda içelim der.bizimkiler yine ses çıkarmazlar.akşama doğru huriye ve nuriye

Konuyu değerlendir: Huriye, Nuriye, Duriye

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1598 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul

Huriye, Nuriye, Duriye

huriye,nuriye,duriye 75-80 yaşlarında çok eski üç arkadaştır.huriye nuriye'ye telefon eder ve duriye'ye gitmek için anlaşırlar ve giderler. biraz muhabbetten sonra duriye arkadaşlarına kahve yapar ve içerler.biraz muhabbetten sonra duriye: _ay kusura bakmayı unuttum birer kahve yapayımda içelim der.huriye ve nuriye bir şey demezler.aradan zaman geçer ve duriye: _size birer kahve bile yapamadım,hemen yapayımda içelim der.bizimkiler yine ses çıkarmazlar.akşama doğru huriye ve nuriye kalkarlar.yolda bastonlarıyla tin tin yürüken aralarında şu konuşma geçer: _kız gördün mü duriye'yi ne kadar pinti olmuş bir kahve bile ikram etmedi.nuriye: _sen duriye'yi ne zaman gördün ki!
  2. 20.Temmuz.2010, 11:26
    huriye,nuriye,duriye 75-80 yaşlarında çok eski üç arkadaştır.huriye nuriye'ye telefon eder ve duriye'ye gitmek için anlaşırlar ve giderler. biraz muhabbetten sonra duriye arkadaşlarına kahve yapar ve içerler.biraz muhabbetten sonra duriye: _ay kusura bakmayı unuttum birer kahve yapayımda içelim der.huriye ve nuriye bir şey demezler.aradan zaman geçer ve duriye: _size birer kahve bile yapamadım,hemen yapayımda içelim der.bizimkiler yine ses çıkarmazlar.akşama doğru huriye ve nuriye kalkarlar.yolda bastonlarıyla tin tin yürüken aralarında şu konuşma geçer: _kız gördün mü duriye'yi ne kadar pinti olmuş bir kahve bile ikram etmedi.nuriye: _sen duriye'yi ne zaman gördün ki!
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Erzurum

Yaşlılık diyecem ama yok daha neler okadar da olmaz yaw
  4. 20.Temmuz.2010, 12:47

Yaşlılık diyecem ama yok daha neler okadar da olmaz yaw
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur