Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Otizm'in Dedikleri ve Kendisine verilen cevap

Otizm Diyor ki ... Ben her yerdeyim, evinizde, hayatınızın içinde, hayallerinizin peşinde...her dilden konuşurum, ne dil, ne din, ne para tanımam...Benden korkuyorsunuz, korkmalısınız da, her sabah benden sonra çocuğuma ne olacak diye ağlıyorsunuz sayemde, gerçek şu ki, ben kazanıyorum, çünkü ben çok hızlı yayılıyorum, AIDS'den ve şeker hastalığından bile daha çok!....ve sizin hala bir çareniz yok! Biz de otizme diyoruz ki; ben anneyim, ben babayım, ben

Konuyu değerlendir: Otizm'in Dedikleri ve Kendisine verilen cevap

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1247 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul

Otizm'in Dedikleri ve Kendisine verilen cevap

Sponsorlu Bağlantılar

Otizm Diyor ki ... Ben her yerdeyim, evinizde, hayatınızın içinde, hayallerinizin peşinde...her dilden konuşurum, ne dil, ne din, ne para tanımam...Benden korkuyorsunuz, korkmalısınız da, her sabah benden sonra çocuğuma ne olacak diye ağlıyorsunuz sayemde, gerçek şu ki, ben kazanıyorum, çünkü ben çok hızlı yayılıyorum, AIDS'den ve şeker hastalığından bile daha çok!....ve sizin hala bir çareniz yok! Biz de otizme diyoruz ki; ben anneyim, ben babayım, ben anneanne-dede-babaanneyim-büyükdedeyim,terapistim, kardeşim, öğretmenim, komşuyum... ABDLi, Avrupalı, Birleşmiş Milletler'den...Çocuklarımız konuşmadığı için zayıf olduğumuzu mu düşünüyorsun, işte bu da senin zayıflığın otizm: Eğer korkmuyorsan, sen de bizden korkmalısın, çünkü çocuğumuz için geliyorsan, karşında bizi ve sevgimizi bulacaksın!
  2. 19.Temmuz.2010, 10:33
    Sponsorlu Bağlantılar

Otizm Diyor ki ... Ben her yerdeyim, evinizde, hayatınızın içinde, hayallerinizin peşinde...her dilden konuşurum, ne dil, ne din, ne para tanımam...Benden korkuyorsunuz, korkmalısınız da, her sabah benden sonra çocuğuma ne olacak diye ağlıyorsunuz sayemde, gerçek şu ki, ben kazanıyorum, çünkü ben çok hızlı yayılıyorum, AIDS'den ve şeker hastalığından bile daha çok!....ve sizin hala bir çareniz yok! Biz de otizme diyoruz ki; ben anneyim, ben babayım, ben anneanne-dede-babaanneyim-büyükdedeyim,terapistim, kardeşim, öğretmenim, komşuyum... ABDLi, Avrupalı, Birleşmiş Milletler'den...Çocuklarımız konuşmadığı için zayıf olduğumuzu mu düşünüyorsun, işte bu da senin zayıflığın otizm: Eğer korkmuyorsan, sen de bizden korkmalısın, çünkü çocuğumuz için geliyorsan, karşında bizi ve sevgimizi bulacaksın!
    Twitter Facebook Google+