Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Polio Sekeli (Çocuk Felci ) olan kimler var

Ben 1,5 yaşında geçirdiğim bir ateşli hastalık sonucu sağ bacağım çocuk felci oldu. Benim gibi olan kimler var.

Konuyu değerlendir: Polio Sekeli (Çocuk Felci ) olan kimler var

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 7246 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara

Polio Sekeli (Çocuk Felci ) olan kimler var

Sponsorlu Bağlantılar

Ben 1,5 yaşında geçirdiğim bir ateşli hastalık sonucu sağ bacağım çocuk felci oldu. Benim gibi olan kimler var.
  2. 18.Temmuz.2010, 17:24
    Sponsorlu Bağlantılar

Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    İstanbul
    Hem skolyoz hem polıosekelı var ,çok küçükkende menıngıyosel amelıyatı geçirmışım...
  4. 18.Temmuz.2010, 17:29
    Hem skolyoz hem polıosekelı var ,çok küçükkende menıngıyosel amelıyatı geçirmışım...
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Burdur
    Geçmiş olsun arkadaşlar Rabbim acil şifalar versin.
  6. 24.Temmuz.2010, 21:31
    Geçmiş olsun arkadaşlar Rabbim acil şifalar versin.
  7. Üyelik tarihi
    Aralık.2010
    Nereden
    KONYA
    Ben bir yaşındayken çocuk felci geçirmişim.Aynı hastalığı geçiren arkadaşlarla tanışmak istiyorum.
  8. 14.Aralık.2010, 17:27
    Ben bir yaşındayken çocuk felci geçirmişim.Aynı hastalığı geçiren arkadaşlarla tanışmak istiyorum.
  9. Üyelik tarihi
    Aralık.2010
    3 aylıkken geçirdiğim ateşli hastalık sonucu bende polio sekeliyim sol ayağımdan, tüm arkadaşlara acil şifa diliyorum.
  10. 14.Aralık.2010, 19:23
    3 aylıkken geçirdiğim ateşli hastalık sonucu bende polio sekeliyim sol ayağımdan, tüm arkadaşlara acil şifa diliyorum.
  11. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Teşekkürler.Hepimize geçmiş olsun arkadaşlar.
    Çocuk felcinin tedavisi veya durumumuzun dahada iyiye gitmesiyle ilgili neler biliyoruz?
  12. 14.Aralık.2010, 19:29
    Teşekkürler.Hepimize geçmiş olsun arkadaşlar.
    Çocuk felcinin tedavisi veya durumumuzun dahada iyiye gitmesiyle ilgili neler biliyoruz?
  13. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    İlizarov ,yani bacak uzatma ameliyatını çoğumuz duymuşuzdur.Ancak bu sadece kısalık problemi olanlar için diye biliyorum;kas gücü yetersizliğine bir faydası olup olmadığını araştırdım fakat somut bir veriye ulaşamadım.
    Sonra, cihaz kullanımının ayağın şekline,yürüme şekline ne gibi etkileri var?Zamanla poliolu tarafta,bacakta ,sırtta ağrılar olurmuş, skolyoz başgösterirmiş.Yani yaşımız ilerledikçe vücudumuz engelimize göre şekillenirmiş diye biliyorum,bu ne kadar doğru?Ben bir kaç kere bu şikayetlerle gittim doktora fakat ağrıları engelime bağlamadılar...Bu tür olasılıkları saydılar ama tedavi konusunda bilgilendirmediler,bu normal bir süreç dediler...Tecrübe sahibi arkadaşlar bu konuda bildiklerini paylaşırsa sevinirim
  14. 15.Aralık.2010, 08:06
    İlizarov ,yani bacak uzatma ameliyatını çoğumuz duymuşuzdur.Ancak bu sadece kısalık problemi olanlar için diye biliyorum;kas gücü yetersizliğine bir faydası olup olmadığını araştırdım fakat somut bir veriye ulaşamadım.
    Sonra, cihaz kullanımının ayağın şekline,yürüme şekline ne gibi etkileri var?Zamanla poliolu tarafta,bacakta ,sırtta ağrılar olurmuş, skolyoz başgösterirmiş.Yani yaşımız ilerledikçe vücudumuz engelimize göre şekillenirmiş diye biliyorum,bu ne kadar doğru?Ben bir kaç kere bu şikayetlerle gittim doktora fakat ağrıları engelime bağlamadılar...Bu tür olasılıkları saydılar ama tedavi konusunda bilgilendirmediler,bu normal bir süreç dediler...Tecrübe sahibi arkadaşlar bu konuda bildiklerini paylaşırsa sevinirim
  15. Üyelik tarihi
    Kasım.2011
    ben de 4 yaşımda ateşli havale geçirdim ve sol poli sekeli hastasıyım. herkese şifaler dileklerim le
  16. 04.Kasım.2011, 10:48
    ben de 4 yaşımda ateşli havale geçirdim ve sol poli sekeli hastasıyım. herkese şifaler dileklerim le
  17. Üyelik tarihi
    Mart.2011
    geçmiş olsun kardeş sanada.
  18. Üyelik tarihi
    Ocak.2013
    Sponsorlu Bağlantılar

Nuriye Nickli Üyeden Alıntı

Evet aynı hastalığı bende geçirdim Allah ail şifalar versin
  19. 10.Ocak.2013, 12:50
    Sponsorlu Bağlantılar

Nuriye Nickli Üyeden Alıntı

Evet aynı hastalığı bende geçirdim Allah ail şifalar versin

Git 12 Sonuncu