Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Isparta Eğridir Kemik Hastanesi Hakkında Bilgisi Olan Varmı?

Bugün,yıllar önce bu hastaneye giden hiç yürüyemeyen birinin 3-4 ay hastanede yattıktan sonra yürümeye başlamış diye duydum.İnanmadım ama inanmak istedim. Bu hastaneye giden varmı acaba? Söylenenler doğrumudur ki?

Konuyu değerlendir: Isparta Eğridir Kemik Hastanesi Hakkında Bilgisi Olan Varmı?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 7141 kez incelendi.

1. Hayat Sevince Güzel
    17.Temmuz.2010, 21:40

Isparta Eğridir Kemik Hastanesi Hakkında Bilgisi Olan Varmı?

Bugün,yıllar önce bu hastaneye giden hiç yürüyemeyen birinin 3-4 ay hastanede yattıktan sonra yürümeye başlamış diye duydum.İnanmadım ama inanmak istedim.
    Bu hastaneye giden varmı acaba? Söylenenler doğrumudur ki?
  2. 17.Temmuz.2010, 21:40
    Hayat Sevince Güzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayat Sevince Güzel
    Misafir
    Bugün,yıllar önce bu hastaneye giden hiç yürüyemeyen birinin 3-4 ay hastanede yattıktan sonra yürümeye başlamış diye duydum.İnanmadım ama inanmak istedim.
    Bu hastaneye giden varmı acaba? Söylenenler doğrumudur ki?
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Açıkçası bana inandırıcı gelmedi.kemik hastanesiyle omuriliğin ne ilgisi olabilirki.
  4. 18.Temmuz.2010, 16:49
    Açıkçası bana inandırıcı gelmedi.kemik hastanesiyle omuriliğin ne ilgisi olabilirki.
  5. Misafir
    19.Temmuz.2010, 21:10
    ıspartayı bende cok arastırdım bızzat gıdıp gormustumde ama defnenın dedıgı gıbı sadece kemık hakkında gelısmıs bır hastane ftr bolumude oldukca ıyı ama omurlık hakkında n-bencede ınandırıcı degıl bacak uzatma kırık egrılık gıbı hastalıklar alanında uzman bır yer amahatta sunuda belırteyım calısan personelıde genellıkle ozurlu yanı duyarlı bır hastane
  6. 19.Temmuz.2010, 21:10
    Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Misafir
    Misafir
    ıspartayı bende cok arastırdım bızzat gıdıp gormustumde ama defnenın dedıgı gıbı sadece kemık hakkında gelısmıs bır hastane ftr bolumude oldukca ıyı ama omurlık hakkında n-bencede ınandırıcı degıl bacak uzatma kırık egrılık gıbı hastalıklar alanında uzman bır yer amahatta sunuda belırteyım calısan personelıde genellıkle ozurlu yanı duyarlı bır hastane