Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Tekerlekli sandalye için önerebileceğiniz havalı minder varmı?

Tekerlekli sandalye için havalı minder almamız şart.Ayrıca gün içinde kızımı kanepeye,koltuğa oturttuğumuzda da yatak yarası olmaması için minder almak istiyorum.

Konuyu değerlendir: Tekerlekli sandalye için önerebileceğiniz havalı minder varmı?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5818 kez incelendi.

1. HAKAN ÇİZMECİOĞLU
    17.Temmuz.2010, 18:26

Tekerlekli sandalye için önerebileceğiniz havalı minder varmı?

Tekerlekli sandalye için havalı minder almamız şart.Ayrıca gün içinde kızımı kanepeye,koltuğa oturttuğumuzda da yatak yarası olmaması için minder almak istiyorum.
  2. 17.Temmuz.2010, 18:26
    HAKAN ÇİZMECİOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HAKAN ÇİZMECİOĞLU
    Misafir
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Ben kesinlikle Roho minderi öneririm.

Roho High Profil Minder

•ROHO MARKA KURU HAVA DOLAŞIMLI MİNDER
    •BAĞIMSIZ HÜCRELİ
    •AMERİKAN MALI
    •Dekübit ülseri (bası yarası) oluşumunu engelleyicidir.
    •Basınç dağılımını sağlama özelliği vardır.
    •Kullanıcıya uygun farklı boyutları vardır.
    Roho antidekübitis ürünler, yatağa bağımlı, uzun süre oturarak ya da yatarak tedavi gören hastalarda bası yarası (dekübit ülseri) oluşumunu engellemek veya halihazırda yarası olan kullanıcıların iyileşmesini hızlandırmak amacıyla kullanılır. Basınç dağılımını sağlayarak kan akışını düzenlemesi, rahat ve düzgün bir oturuş/yatış pozisyonu sunması, kullanıcılara tercih ettikleri konforu sağlar.

Roho minderler ayarlanabilir, hafif, yıkanabilir, onarılabilir, hava sirkülasyonlu olma özelliklerine sahiptir.

taktim.com
  4. 17.Temmuz.2010, 18:42
    Ben kesinlikle Roho minderi öneririm.

Roho High Profil Minder

•ROHO MARKA KURU HAVA DOLAŞIMLI MİNDER
    •BAĞIMSIZ HÜCRELİ
    •AMERİKAN MALI
    •Dekübit ülseri (bası yarası) oluşumunu engelleyicidir.
    •Basınç dağılımını sağlama özelliği vardır.
    •Kullanıcıya uygun farklı boyutları vardır.
    Roho antidekübitis ürünler, yatağa bağımlı, uzun süre oturarak ya da yatarak tedavi gören hastalarda bası yarası (dekübit ülseri) oluşumunu engellemek veya halihazırda yarası olan kullanıcıların iyileşmesini hızlandırmak amacıyla kullanılır. Basınç dağılımını sağlayarak kan akışını düzenlemesi, rahat ve düzgün bir oturuş/yatış pozisyonu sunması, kullanıcılara tercih ettikleri konforu sağlar.

Roho minderler ayarlanabilir, hafif, yıkanabilir, onarılabilir, hava sirkülasyonlu olma özelliklerine sahiptir.

taktim.com
  5. HAKAN ÇİZMECİOĞLU
    17.Temmuz.2010, 18:54
    Tavsiyen için sağol güzel kardeşim.Bu minderin bir kısmını sgk karşılıyormu,yoksa hepsini ceptenmi karşılayacağız?
  6. 17.Temmuz.2010, 18:54
    HAKAN ÇİZMECİOĞLU
    Misafir
    Tavsiyen için sağol güzel kardeşim.Bu minderin bir kısmını sgk karşılıyormu,yoksa hepsini ceptenmi karşılayacağız?
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Sgk Tebliğinde bu tür gereksinimlerinin karşılandığına dair ibare göremedim. Büyük olasılıkla karşılanmıyor.2010 YILI SOSYAL GÜVENLİK KURUMU SAĞLIK UYGULAMA TEBLİĞİ
  8. 17.Temmuz.2010, 21:21
    Sgk Tebliğinde bu tür gereksinimlerinin karşılandığına dair ibare göremedim. Büyük olasılıkla karşılanmıyor.2010 YILI SOSYAL GÜVENLİK KURUMU SAĞLIK UYGULAMA TEBLİĞİ
  9. SPK
    18.Temmuz.2010, 15:54
    en iyisi roho abi.bende hepsini cebimden karşılamıştım
  10. 18.Temmuz.2010, 15:54
    SPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SPK
    Misafir
    en iyisi roho abi.bende hepsini cebimden karşılamıştım
  11. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    yaşadığım yerden
    en iyisi roho maalesef devlet minderi hiçbir şekilde karşılamıyor sanırım ne akla hizmetse bunu özel bir gereksinim olarak kabul ediyolar aslında bizim gibi insanların kullanmasının bence şart olduğu bir gereç ve kesinlikle devletin bu konularda daha duyarlı olması gerekli diye düşünüyorum
  12. 18.Temmuz.2010, 16:05
    en iyisi roho maalesef devlet minderi hiçbir şekilde karşılamıyor sanırım ne akla hizmetse bunu özel bir gereksinim olarak kabul ediyolar aslında bizim gibi insanların kullanmasının bence şart olduğu bir gereç ve kesinlikle devletin bu konularda daha duyarlı olması gerekli diye düşünüyorum
  13. HAKAN ÇİZMECİOĞLU
    19.Temmuz.2010, 10:21
    Ne kadar haklısınız.Oysaki devletin engellilere sahip çıkması gerekiyor.
  14. 19.Temmuz.2010, 10:21
    HAKAN ÇİZMECİOĞLU
    Misafir
    Ne kadar haklısınız.Oysaki devletin engellilere sahip çıkması gerekiyor.
  15. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    yaşadığım yerden
    sonda malzemeleri için anlaşmalı çalıştığınız bir medikal firma varsa onlardan daha uygun bir fiyat talep edebilirsiniz ....
  16. 19.Temmuz.2010, 10:41
    sonda malzemeleri için anlaşmalı çalıştığınız bir medikal firma varsa onlardan daha uygun bir fiyat talep edebilirsiniz ....
  17. Zeynep
    24.Temmuz.2010, 13:05
    Roho minder gerçekten 1 numara.Çok kaliteli ve nitelikli.
  18. 24.Temmuz.2010, 13:05
    Zeynep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zeynep
    Misafir
    Roho minder gerçekten 1 numara.Çok kaliteli ve nitelikli.
  19. Hayat Sevince Güzel
    24.Temmuz.2010, 19:51
    Ben oturma minderinin kolayını buldum.Medikalcimden 10 liraya aşağıdakine benzeyen simitten aldım.Valla çok memnunum.

20. 24.Temmuz.2010, 19:51
    Hayat Sevince Güzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayat Sevince Güzel
    Misafir
    Ben oturma minderinin kolayını buldum.Medikalcimden 10 liraya aşağıdakine benzeyen simitten aldım.Valla çok memnunum.

Git 12 Sonuncu