Kifidis'ten Şemsiye Hafifliğinde Katlanabilir Tekerlekli Sandalyeler

Kifidis'ten Şemsiye Hafifliğinde Katlanabilir Tekerlekli Sandalyeler

05 Mayıs 2012 - 17:48

[FONT=verdana]


Şemsiye hafifliğinde taşınabilen, puset rahatlığında katlanabilen Kifidis Tekerlekli Sandalyeler ile hastanızın evdeki konforunu sokakta da sürdürmek kolay.
[/FONT]
[FONT=verdana]Müşterilerinin kaliteli yaşam standartlarına sahip olmaları için birçok ürün çeşidi sunan Kifidis, yürüme engelliler için de çok kullanışlı ve pratik katlanabilir tekerlekli sandalyeyi sunuyor.
[/FONT]
[FONT=verdana]Diğer tekerlekli sandalyelerden farklı olarak birkaç basit hareketle katlanarak yassı hale gelen ve bir şemsiye hafifliğinde taşınabilen Kifidis tekerlekli sandalyeler hem engellilere, hem de engelli yakınlarına büyük kolaylık sağlıyor. Çok yer kaplayan ve bir türlü araçların bagajına sığmayan tekerlekli sandalyelerin aksine, katlanabilir tekerlekli sandalye sayesinde taşıtla yolculuk yapmak dert olmaktan çıkıyor. Hafif yapısı ve çantası ile de istenilen mekana taşımak ve tek bir basit hareketle yeniden konforlu bir tekerlekli sandalye haline getirmek mümkün. Katlanabilir tekerlekli sandalye sadece engelli kullanımı için değil, yürümekte zorluk çeken ve yorulan yaşlılar ve yaşlı yakınları için de büyük rahatlık sağlıyor.[/FONT]
[FONT=verdana]93 yaşındaki Kifidis, tecrübesiyle sektörün öncü markası olmaya devam ediyor…[/FONT]

[FONT=verdana]Bugün Türkiye genelinde 24 mağaza ve 2000'den fazla satış noktasında hizmet veren Kifidis, konforlu ayakkabının adresi olmanın yanı sıra hayatı kolaylaştıran medikal ürünleri de bünyesinde bulunduruyor.


kaynak[/FONT]

Bu haber 183 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum