Bir Kas Hastası kardeşimizin dilinden dökülenler

Bir Kas Hastası kardeşimizin dilinden dökülenler

13 Eylül 2015 - 10:49

 Merhabalar öncelikle tüm saglığını kaybetmiş arkadaşlara bol sabırlar dilerim….
Ben Mehmet kas hastası Mehmet,Sizlere bu yazıyı kız kardeşimin vasıtasıyla yazıyorum…

Çünkü kaslarım o kadar işlevini kaybetti ki anlatamam size.
Siz bilirmisiniz sabahlara kadar eklemlerin ve kasların ağrısından bir damla dahi uyuyamamanın ne demek olduğunu ve gece olmasın diye ne olursun ALLAHIM bu kadar çile yeter demenin ve ne olursun beni beş dakikada olsa uyut demenin ne demek olduğunu.
Biliyorum yarına bile çıkacağım meçhul beklide öleceğim. Ama şu anda rabbimden tek bir dileğim varsa şu yatalak halimden beni bir günlüğüne dahi olsa ayaklarıma kollarıma can vermesi,Anneme babama ve şuan şu yazıyı benim adıma yazan kız kardeşime doya doya sarılmam.
Ah Annem ah sen değimliydin sabahlara kadar ben ağlarken anne diye her haykırışımda Anne diye ağlamamda ağrılarım var duramıyorum dediğimde bana Kuran ı Kerimden sureler okuyup dua dua üstüne diyip ve benimle birlikde sabahlara kadar yanı başımda ağlayan garip Annem senin hakkını nasıl öderim…

Ağrılara dayanamadığım zaman 112 acilli arayıp hastanede serum yapıldığında ve servise alındığımda sabahlara kadar ayakta bekleyen yine sendin.

Babam sevgili babam her kaslarım agrıyor dayanamıyorum baba diye haykırdığımda, tamam oğlum sabret mehmetim diye ellerime bacaklarıma ağrı kesici jeller süren canım babam,

Aslında ben seni çok gördüm kapı arkalarında benim için ağladığını yıprandığını.
Biliyormusun baba ben küçük bir çocuktum ellerim ayaklarım o zamanlar tutardı ve çocuk aklı işte ben senin ağlamalarını izlerdim.Bu adam neden neye ağlıyor acaba derdim.

Ama büyüğünce artık benim elim ayağım tutmaz yatalak olunca ve günden güne eriyen bir genç olunca anladım ki:
Ben ölüyorum geride gözü yaşlı 2 insan bırakacağım Allahım benim suçum günahım ne demiyorum sadece imanımla geldim imanımla öleceğim.Hep sustum sabrettim Mehmet adı güzel insan bu senin imtihamın dedim…

Sadece Allahımdan tek bir dileğim var şu kalan üç günlük dünyamda Allahım beni anneme babama yük etmeden ve en önemlisi şu gece ağrılarım olmadan beni yaşamam gereken yere kadar yaşat ve beni yanına cennetine al.

Beni dinlediğiniz için çok teşekkür ederim MEHMET B.

Bu haber 169 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum