Engelli öğretmen adayları taleplerini, engelli vekil Karaburun'a ilettiler

0
 ENGELLİ VEKİL GÖNÜLLERİ KAZANIYOR
Adalet ve Kalkınma Partisi Bursa Milletvekili Bennur Karaburun engelli vatandaşlarımızın soru ve sorunları ile yakından ilgilenip bire bir çözüm üretmek için harekete geçen kişiler arasında ilk sıralarda yer almakta. Başta engelli vatandaşlarımızın istihdam sorunu olmak üzere bir çok konuda rahatlıkla kendisi ile iletişim kurabilen engelli vatandaşlarımız bu sorunları bire bir konuşmaktan, ifade etmekten oldukça memnunlar.
ENGELLİ ÖĞRETMEN ADAYLARI TALEPLERİNİ İLETTİLER
Geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanı Mehmet Ali Kumbuzoğlu ile görüşen Karaburun, engelli öğretmen atamalarına dair engelli öğretmen adaylarına müjde vermiş ve bu atamaların engelli memur atamalarından önce yapılacağını duyurmuştu. Bu kez konu hakkında detayların yer aldığı tarih ve kontenjan sayısını konuşmak isteyen engelli öğretmen adayları Karaburun’un kapısını çaldı.
Ankara’da engelli öğretmen adaylarını kabul eden Karaburun bu durumu sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamalar ile tüm engelli vatandaşlarımıza duyurdu. Açıklamalarda engelli öğretmen adaylarının kendisini ziyarete geldiğini ifade eden Karaburun bu ziyarette taleplerin iletildiğini belirterek engelli öğretmen adaylarına teşekkür etti.

Yorum Gönder

0Yorumlar

Mesajınız onaylandıktan sonra görünecektir. Engelliler Haber ve Bilgi Portalı

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Accept !) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Check Now
Accept !