Taşeron İşçiyi Sevindiren Müjde ! 2 ay İçerisinde Kadro Geliyor

0
 

Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, dün A Haber'de katıldığı programda soruları yanıtladı. Yılmaz, taşeron işçilere kadro verilmesiyle ilgili şunları söyledi: "Bir düzenleme yaptık zaten. Şimdi bu düzenlemenin ikincil düzenlemelerini Maliye ve Çalışma Bakanlıklarımız işbirliği içinde yapıyorlar. Bu yıl içerisinde tamamlanıp uygulamaya başlamış olacağız. Birçok taşeron işçimize kamuda istihdam imkanı doğmuş olacak."

Yılmaz, OVP'de revize edilen rakamların yeniden güncellenebileceği yönündeki eleştiriler hakkında da şöyle konuştu: "OVP'ye dayalı olarak bütçemiz de Meclis'e iletildi ama muhtemelen yeni gelen hükümet bunları yeniden gözden geçirecektir.”

YABANCIYA KONUT SATIŞI

Cevdet Yılmaz, yabancıya konut satışının ihracat sayılıp sayılmaması tartışmasıyla ilgili olarak ise "İhracat olabilmesi için mal ve hizmet ihracatı olması lazım. Konut gibi varlıkların alımı, sermaye hareketleri bağlamında değerlendirilmeli, bunu daha doğru buluyorum ancak konut alımıyla birlikte hizmet sunumunda bir gelişme sağlanması mümkün. Dolaylı olarak hizmet ve mal ihracatımıza katkıları olabilir" diye konuştu.

Bunun adı tam anlamıyla fitne!

Yılmaz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 5. parti açıklamasıyla ilgili olarak, MHP Sözcüsü Semih Yalçın'ın "AK Parti'yi kastediyor" sözleri üzerine de sert konuştu: “Eğer AK Parti'yi kastediyorsa bu tam bir fitne. Birtakım çevrelerin tek hedefi AK Parti ve süregelen istikrar. AK Parti, başkalarının fitnesi, fesadıyla parçalanabilecek bir parti değildir."

engellilersitesi.com

Yorum Gönder

0Yorumlar

Mesajınız onaylandıktan sonra görünecektir. Engelliler Haber ve Bilgi Portalı

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Accept !) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Check Now
Accept !