Bir gün tek bir gün sağlıklı yaşamak

0
 

 

Allahım yaa ne olursunuz bana sabır veriniz…bana sabır verinizki hayata daha güzel gözlerle bakayım…

Yaa yoruldum artık Dünyanın kahrını çilesini çekmek den.Hergün hastanelere gitmekden bitmek bilmeyen tahlillerden ve bu sonuçları beklemekden yoruldum.

Ya düşünüyorumda nur sapasağlam kızsın ayağın var elin var dilin var,peki o halde isyanın sitemin nedir diyeceksiniz,hemen söylüyorum kolum kolum öle bir acı içerisindeki bir bilseniz bir görseniz halinize şükretersiniz…

İnsanın hiç mutlu huzurlu günü olmazmı gitmediğimiz doktor kalmadı halada  gitmekdeyim Ama bugün anladım ki yorulmuşum tükenmişim.Birde derler ki geceyi güneş siler her acının bir bitişi vardır…

Aslında ALLAH dan tek isdeğim mutlu huzurlu bir gün geçirmek  ama nerede ne zaman azıcık vücutum rahat desem yine nazar değiyor bir diğer günden daha berbat ağrım oluyor.

Ama ben bu değilim beni bu kadar yıpratan tek şey Kolumdaki engelde o kadar yol kat edim hastane köşelerinde yıpranıp da bir adım yol ilerleyememem.

Hani şunuda düşünmüyor değilim ölüm varsa bu dünyada zulümde vardır. Ama bir gün de sağlık yönünde KRALİCE OLSAM NE OLURDU.

 

Atalarımızın dediği gibi Hep aynı tas aynı hamam

 

Yorum Gönder

0Yorumlar

Mesajınız onaylandıktan sonra görünecektir. Engelliler Haber ve Bilgi Portalı

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Accept !) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Check Now
Accept !