Meb 04 Temmuz Engelli Sınavı Yerleştirme Sonuçları Bugün Açıklanacak,Milli Eğitim Bakanlığı özürlü sınavı atamaları açıklanacak


30 Bin memur adayının merakla beklediği atama sonuçları bugün açıklanacak.
Özürlü personel alımı sınav sonuçları daha önceden açıklanmıştı.Bundan sonraki aşamada özürlü personel alımına ilişkin hazırlanan kılavuzda da belirtildiği üzere sınav sonuçlarına itiraz ve bu itirazların karara bağlanması ile ilgili süreç (sınav sonuçlarının açıklanmasından itibaren 25 gün) tamamlandıktan sonra başarı listeleri oluşturularak yayınlanacaktır. Kesinleşmiş başarı listesi en yüksek puandan aşağı doğru sıralanarak oluşturulacaktır. Buna göre atamaların açıklanma tarihi 16 Ağustos 2010 Pazartesi , Saat 10:30 olarak hesaplanmaktadır.

Bu sürecin sonunda atamalar, adaylardan sınav başvuru aşamasında alınan atama tercihleri doğrultusunda puan üstünlüğüne göre ilan edilen kontenjanlar ölçüsünde yapılacaktır. Atama sonuçları http://personel.meb.gov.tr adresinden yayınlanacaktır. Atamaları yapılan adaylara ilişkin listeler aynı gün İl Millî Eğitim Müdürlüklerine elektronik ortamda gönderilecektir.

İlgililere duyurulur
.


Yorum Gönder

0 Yorumlar