İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Öğretmen demek emek demek!

Öğretmen demek emek demek!

Sevginin ve fedakarlığın simgesi olan öğretmenlerimizin “Öğretmenler Günü” kurlu olsun.

Öğretmen demek emek demektir. Ne mutlu topluma ışık olan insanları yetiştiren öğretmenlere…

İdealist öğretmenlere ne mutlu…

İnsanların gönlünde taht kuranlara…

Bir öğretmenimiz var dünya tatlısı. Öyle ki minik yüreklere kocaman taht kurmuş. O minik yürekler öğretmenlerine sürpriz yapmak istemiş. Ve bana öğretmenlerine yazdıkları mesajları gönderdiler.

Ben de sizinle paylaşmak istedim.

Sevgili Eyüp Derdiyok öğretmenim fedakar, içten, işini en iyi yapan, seven ve çok sevilen kıymetli öğretmenim gününüz kutlu olsun.

İyi ki varsınız!

Öğretmenimi çok seviyorum o bize her şeyi öğretiyor onun bana “tatlı oğlum” diyerek kızmasını bile çok seviyorum…
Semih Okutan

Bana hayatı öğreten birey olma çabasında bana yol gösteren öğretmenim seni çok seviyorum.

Ahmet Ömer Ekin

Bir öğretmenden fazlası oldun, bize çok şey kattın iyi ki seni tanımışım hayatım boyunca unutmayacağım seni çok seviyorum öğretmenim. Mert Milas Yeşilyurt

Benim canim öğretmenim, seni çok seviyorum.1.siniftan beri bana örnek oldun. Bana şans getirdin. Seni hiç bırakmayacak, arayacağım.

Çünkü ilk öğretmenimsin.

Mina Lalin Paşa

Öğretmenim. Keşke ilk yıl sizin sınıfa geçseydim. Ama suç bence annemin. Sizi çok seviyorum ve hiç unutmayacağım. Bağlama çalmayı öğretensin.

Seni çok seviyorum.

Yamaç Tuğra Paşa

Canim öğretmenim seni çok seviyorum seni hiç unutmayacağım.

Tuğçe Başak Coşgun

Canım öğretmenim 4 yıl boyunca okumayı yazmayı öğrenmeyi sevdiren sizsiniz. İyi ki sizin gibi bir öğretmenin öğrencisi olmuşum. Bana kazandırdığınız her şey için çok teşekkür ederim. Ayrı olsak da gönlüm hep sizinle ve sizin her zaman öğrenciniz olarak kalacağım.

Hayriye Melis Gür

Canım öğretmenim bize her şeyi öğrettin okumayı yazmayı doğruyu yanlışı saz çalmayı  seni çok seviyorum iyi ki senin gibi bir öğretmenim var.
YAĞIZ AYAS

Benim öğretmenim iyi kalpli, güler yüzlü, kocaman yürekli, sevgi doludur. Benim öğretmenim öğretmenlerin en iyisidir. Öğretmenin seni çok seviyorum.

ECRİN ÜNLÜER

Öğretmenim seninle çok geç tanışmamıza rağmen seni çok seviyorum iyi ki öğretmenimsin, ayrılacağız ama seni hiç unutmayacağım. seni annem babam kadar çok seviyorum.
İrem ZAN

Öğretim hayatımdaki en önemli en bilge en iyi saz çalan kişi olduğun için ve özellikle bize hayatı öğrettiğin için seni çok seviyor ve teşekkür ediyorum canım öğretmenim benim.

Bertuğ Gürbüz

İyi yürekli temiz kalpli öğretmenim senin bizi çok sevdiğin gibi bizde seni çok seviyoruz.

Defne Yavuz

Öğretmenim sen dünyanın en iyi öğretmenisin. Sen bana sevmeyi saymayı öğrettin. Seni Çok Seviyorum öğretmenim.
Hayrunisa YEŞİLÇİMEN

Canım Öğretmenim sizi sadece bugün değil her zaman seveceğim ve hatırlayacağım. İyi ki benim Öğretmenim olmuşsunuz.
Eda KARSAVURANOĞLU

İlerde bir gün öğretmen olmaya karar verirsem sizin gibi bir öğretmen olmak isterim. Öğretmenim sizi çok seviyorum iyi ki benim öğretmenim oldunuz ⚘⚘

Hamza Enes Erdoğan

Öğretmenim ben bir gülüm bahçıvan sensin sevginle, bilginle serpildim güzelleştim. Sizi çok seviyorum.

Mustafa Alp Pamukoğlu

Öğretmenim ilkokula senle başladım. Seni çok sevdim. Her şeyi öğrettin bana. Canım öğretmenim. İyi ki varsın

Burak YILMAZ

Sevgisinin sonu yok,
Kalbinin şefkati çok.
Gönlü büyük gözü tok,
Sevgili öğretmenim.
Defne Basaran

Canım öğretmenim sevgiyi, saygıyı hoşgörülü olmayı sen öğrettin bana. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın.
Umut Ege Köken

Canım öğretmenim. Annem her zaman derdi bir çocuğun en büyük şansı ilk öğretmenidir. Ben seni ilk öğretmenim diye kabul edip hep sevip hatırlayacağım Bir gün bağlama da usta olduğum gün senin adını hep anacağım.

Seni Seviyorum Öğretmenim…

İbrahim Safa FURTUN

Sevgili öğretmenim emeğinle sevginle bilginle yol gösterdin bana bilgiyi insanlığı seninle öğrendim seni çok seviyorum.

Ahmet Coşar kaya

Eğitim denince akla hemen onun adı gelir Eyüp, Eyüp, Eyüp…

Oguzalp Kara

Elimden gelenin en iyisini yapmam için bana sürekli ilham verdiğiniz için size minnettarım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. Sizi Seviyorum Öğretmenim.
Nisanur Yanıkoğlu

Sevgili öğretmenim
Sen bize hep güzel şeyler öğrettin
Hep doğru yolu gösterdin
Seni hep seveceğim benim canım öğretmenim.

BERKAY OLGUN

Öğretmenim eğitim öğretim dönemime erken başladım sizinle beraber olabilmek için gününüz kutlu olsun.

Çağrı Yıldız

Sevdiğim, saydığım, değerli öğretmenim, senin sayende sazla tanıştık, oyunla büyüdük, bilgiyle olgunlaştık. Seni çok seviyoruz.

Akın Tuna Cuni

Saymayı sevmeyi okumayı yazmayı doğruyu yanlışı ve saz çalmayı sen öğrettin. Hayalimdeki bir öğretmendi işte o öğretmen sensin öğretmenim canım öğretmenim. Sudenaz Şahinbaş

Öğretmenim sen bizi okutan, öğretensin. Bizi yetiştirip, büyüten sensin. Sen bizim biricik öğretmenimizsin.

Kerem Can

Sevgili öğretmenim, sizi çok seviyorum. İyi ki benim öğretmenimsiniz. İyi ki varsınız. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Zemine Ecrin DUMANLILAR

Sen benim canımsın, benim kahramanımsın, bir nesil yetiştiren varlığımızsın.

Ece nur sever

Canım öğretmenim sizi çok seviyorum iyi ki benim öğretmenimsiniz.

Yiğit Kıyak

Öğretmenim canım benim seni çok severim.
M. Berat Duyar

Canım öğretmenim, bu sizinle son öğretmenler günümüz olsa da hayatımın geri kalanında sizi asla unutmayacağım. Sizin sayenizde kendimi hep şanslı hissediyorum. Her yardımınız, her bilginiz, her gülümsemeniz ve her şeyiniz için teşekkürler. Öğretmenler gününüz kutlu olsun, sizi çok seviyorum. Azra EROL

Öğretmenim sizinle olmak, sizinle koşmak, sizinle okumak, sizinle eğlenmek çok güzel bir his. Ama bu sizinle kutladığım son öğretmenler günü olsa da sizi asla unutmayacağım. Sizi çok seviyorum öğretmenim.
Derin Su Kapucu

Bir yorum

Bir yanıt yazın