Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

EKPSS sınavında nasıl başarılı olunur?

Sizce sınavlar da başarılı olmanın sırrı nedir ezber mi yoksa dersleri iyi anlamak mı daha iyi?

Konuyu değerlendir: EKPSS sınavında nasıl başarılı olunur?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 948 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2016

EKPSS sınavında nasıl başarılı olunur?

Sizce sınavlar da başarılı olmanın sırrı nedir ezber mi yoksa dersleri iyi anlamak mı daha iyi?
    tanerce (16.Aralık.2017) Bunu beğendi.
  2. 13.Aralık.2017, 17:26
    Twitter Facebook Google+
    tanerce (16.Aralık.2017) Bunu beğendi.
  3. Üyelik tarihi
    Mayıs.2013
    Ezber unutuluyor, o yüzden konuları gerçekten anlayarak ve konu sonlarındaki sorular çözerek daha başarılı olunur.
    Çalışılan konuları belli bir zaman sonra tekrar etmek şart yoksa sonuç hüsran olur.
  4. 16.Aralık.2017, 14:11
    Ezber unutuluyor, o yüzden konuları gerçekten anlayarak ve konu sonlarındaki sorular çözerek daha başarılı olunur.
    Çalışılan konuları belli bir zaman sonra tekrar etmek şart yoksa sonuç hüsran olur.
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2016

selam

tanerce Nickli Üyeden Alıntı
    Teşekkür ederim cevabınız için. Demek ki başarı tesadüf değildir çok çalışmak gerekir kazanmak için. Peki siz atandınız mı? Ekpss ortaöğretim e çalışıyorum geçen 74 puan aldım olmadı bakalım bu kez ne olacak..
  6. 16.Aralık.2017, 18:38
    tanerce Nickli Üyeden Alıntı
    Teşekkür ederim cevabınız için. Demek ki başarı tesadüf değildir çok çalışmak gerekir kazanmak için. Peki siz atandınız mı? Ekpss ortaöğretim e çalışıyorum geçen 74 puan aldım olmadı bakalım bu kez ne olacak..