İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

EKPSS sonuçları Meclis gündemine de girdi

ÖSYM’nin Engelli memur alım sonuçlarını açıklayamaması Meclis’te de gündeme geldi.

ÖSYM, 29 Temmuz’dan bu yana EKPSS sonuçlarını açıklamıyor.

Adayların çağrılarına ve taleplerine rağmen, sonuçlar bekletiliyor.

Memurlar.net tarafından 4 kez gündeme getirilen konu bu kez Meclis’te gündeme geldi.
CHP Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, EKPSS tercih sonuçlarının neden açıklanamadığını Meclis kürsüsünden dile getirdi.

www.memurlar.net

6 Yorum

1. Adsız Adsız

Utanın ismim murat söy ismim teke Çorum yüzde 40 üzeri engelliyim devlet ayıbı gözümüz yok atama olmasada dünya geçici devlet büyükleri

2. Adsız Adsız

Utanın ismim murat söy ismim teke Çorum yüzde 40 üzeri engelliyim devlet ayıbı gözümüz yok atama olmasada dünya geçici devlet büyükleri gurbet gurbet gezer ayaklarınızı üstünde engeline olsam dururum

3. cafer cafer

en azından ne zaman açıklanacağını söyleseler sorun kalmayacak. açıklamamak için inat ettikçe inat edıyorlar

4. Merhabalar Ben Ülkü Sarıoğlu %40 engelliyim ekpss 76 puanla atanamazsam dershaneye gidicem memur olmak 90 puan almak için matematik özel ders alicam tekrar 2.kez ekpss & ve ilk defa çalışıp ygs sınavlarına giricem atanamazsam :"( lütfen bir an önce ekpss yerleşme sonuclarini aciklayiniz sonuçlara göre hayatıma yön yol vericem lütfen aciklayiniz önemli atanip atanmayacagim…

5. Adsız Adsız

Ben murat 65 puanın var 2002 yılından beri atamiyor devlet mezarda memur edecekler sözünü verdiler inanıyorum 40 puanla öğretmen din kültürü öğretmeni oluyor imam hatip 65 p engelli Hademe olmiyor adalet nerde

Bir yanıt yazın