Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Ekpss normal tercih ile Öğretmenlik tercihi aynı anda yapılır mı?

Benim şöyle bir sorum olacak şimdi bi tercih döneminde memurluğa yerleşen bir kişi aynı puanı ile atama olması halinde milli Eğitim Bakanlığına öğretmen olmak için başvurabilir mi

Konuyu değerlendir: Ekpss normal tercih ile Öğretmenlik tercihi aynı anda yapılır mı?

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 78 kez incelendi.

1. Kayıtsız Üye
    30.Kasım.2017, 21:57

Ekpss normal tercih ile Öğretmenlik tercihi aynı anda yapılır mı?

Benim şöyle bir sorum olacak şimdi bi tercih döneminde memurluğa yerleşen bir kişi aynı puanı ile atama olması halinde milli Eğitim Bakanlığına öğretmen olmak için başvurabilir mi
    Konu Nur Kılıç tarafından (01.Aralık.2017 Saat 22:56 ) değiştirilmiştir.
  2. 30.Kasım.2017, 21:57
    Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Ağustos.2012
    Nereden
    Selçuk Sel
    Bildiğim kadarıyla ekpss öğretmenlik atamaları normal ekpss tercihlerinden önce yapılıyor. Eğer yine aynı olursa Engelli Öğretmenlik tercihini yapmanızda sorun olmaz.
    Lütfen Özel Mesajla soru sormayınız. Sitemizde konu açarak sorularınızı sormanız sizinle aynı durumda olan bir çok kardeşimize fayda sağlayacak aynı zamanda daha çok cevap alma hakkınız doğacaktır. Soru sormak için TIKLAYIN
  4. 09.Aralık.2017, 15:16
    Bildiğim kadarıyla ekpss öğretmenlik atamaları normal ekpss tercihlerinden önce yapılıyor. Eğer yine aynı olursa Engelli Öğretmenlik tercihini yapmanızda sorun olmaz.