Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Facebook'ta "URL'nin sahipliğini al" hata mesajı neden çıkar?

Aşağıda facebooktan para kazanma ayarlarında siteni bağla > "URL'nin sahipliğini al" adımında aşağıdaki hatayı veriyor, her türlü uğraştım olmadı. sebebi ne olabilir? Url'deki fb:pages etiketleri bu sayfanın kimliğini içermiyor. Url'de fb:pages etiketleri var ama bu sayfanın kimliği yok. Lütfen internet sitene bu etiketi eklemek için geliştiricilerinle / ağ yöneticinle çalış.

Konuyu değerlendir: Facebook'ta "URL'nin sahipliğini al" hata mesajı neden çıkar?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 226 kez incelendi.

1. Kayıtsız Üye
    09.Kasım.2017, 14:00

Facebook'ta "URL'nin sahipliğini al" hata mesajı neden çıkar?

Aşağıda facebooktan para kazanma ayarlarında siteni bağla > "URL'nin sahipliğini al" adımında aşağıdaki hatayı veriyor, her türlü uğraştım olmadı. sebebi ne olabilir?
    Url'deki fb:pages etiketleri bu sayfanın kimliğini içermiyor. Url'de fb:pages etiketleri var ama bu sayfanın kimliği yok. Lütfen internet sitene bu etiketi eklemek için geliştiricilerinle / ağ yöneticinle çalış.
    Konu MuTeBer tarafından (12.Kasım.2017 Saat 20:29 ) değiştirilmiştir.
  2. 09.Kasım.2017, 14:00
    Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    Aşağıda facebooktan para kazanma ayarlarında siteni bağla > "URL'nin sahipliğini al" adımında aşağıdaki hatayı veriyor, her türlü uğraştım olmadı. sebebi ne olabilir?
    Url'deki fb:pages etiketleri bu sayfanın kimliğini içermiyor. Url'de fb:pages etiketleri var ama bu sayfanın kimliği yok. Lütfen internet sitene bu etiketi eklemek için geliştiricilerinle / ağ yöneticinle çalış.
    Twitter Facebook Google+